Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

Company of Heroes :lunaderp: Tak, to prawda utwór jest naprawdę świetny, esencja COH'a. Świetna kompozycja, piękny spokój w utworze oraz słychać podobieństwo do ost z Kompani Braci. Mocne 9/10.

 

ArmA III, ta gra nigdy nie miała jakiś niesamowicie wybitnych ost ale lubię je.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka sama w sobie nie jest zła, ale nie pasuje do klimatów wojennych. Utwór wpada w ucho, ale to nie to samo, co ciezkie klimaty wojny. Daje 8/10
 
Tutaj kładę na tacy dość stary utwór ze starego moda do gry Gothic 1. Mod nosi nazwe Mroczne Tajemnice, i jest znany... całkiem bardzo, gdyż w końcu jest Polski. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się przypomniały czasy, kiedy grałem w Gothica. Sam utwór bardzo fajny, 8\10. O ile wiem, to znajduje się on w oryginalnej wersji gry, w polskiej został z jakiegoś powodu usunięty, a mod tylko go przywrócił.

Ode mnie bardzo klimatyczny utwór z Wiedźmina, idealny do słuchania w deszczowe, jesienne dni. Jak dla mnie wiedźmiński klimat wręcz się z niego wylewa:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam na pamięć ten utwór... Jest wspaniały, esencja Wiedźmina oraz tego typu muzyki. Wspaniale się tego słucha, ten spokój w utworze nadaje niesamowity klimat. Zawszye się zastanawiałem co to za instrument w okolicy 1:40... Dudy? Kobza? Hmm... 10/10 bez zastanowienia.

 

Battlefield 1943, szkoda że nigdy nie ukazał się na PC...

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takkk klasyka. Do dziś wszystkie Theme z BF-ów mają ten samą budowę. Przywraca wspomnienia. Pierwszy i ostatni (nie licząc 4) w którym można wychylać się za rogu.  Jak najbardziej zasłużone 9/10

 

To ja przejdę odrobinę dalej. BF 4 Theme (tak wiem że było już wcześniej ale, powstało jego 2 wersje  )

 

http://www.youtube.com/watch?v=SBLQ8AOVlis

 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w tym utworze podoba mi się... tytuł :rainderp: . Sam on jednak jest imho przeciętny. W zasadzie dla mnie to są same uderzenia, trochę przed minutą się rozkręca, w 1:15 jest fajne przejście, końcówka ratuje utwór. 6/10 .

 

Dam utwór z chyba trochę niedocenionej gry. No One Lives Forever 2, chyba jedna z najfajniejszych gier typu stealth jakie grałem. Świetny klimat (chyba lat 70), fajne misje, dużo humoru i pani Cate Archer - czyli żeńska odpowiedź na James'a Bonda  :D . Utwór jako tako można podzielić na dwie części - do 2:46 przemierzamy sobie japońskie miasteczko, po 2:46 tzw. BUSTED! i uciekasz przed... kobietami ninja :P .

 

Edytowano przez Filozof Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, w pierwszych 2 minutach czuć "Kraj Kwitnącej Wiśni" i klimat gry skradankowej. A w drógiej zmieszli to z agentem 007 w latach 70 ameryki, zachęciłęś mnie do zagrania w tą grę, 9/10.

 

Jako iż poprzednim razem się z żadną oceną nie spotkałem, wstawiam znowu mój ulubiony ThemeSong. Ten z kolei ma aż 4 części, zobaczymy ile znajdziecie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór który w 100% oddaje klimaty frontu wschodniego podczas II wojny światowej. Chór Armii Czerwonej - bardzo podobne klimaty (Radziecka propaganda naprawdę potrafi zamydlić oczy i wciągnąć... ). Jedno co mogę zarzucić to długość utworu, on jest za krótki! Gdyby był o te 2/3 minuty dłuższy dałbym więcej a tak to 7/10.

 

 

Intro Call of Duty, utwór który słychać w tle ("Ages of War") ma swój "pełny" odpowiednik, niestety trudno go znaleźć a szkoda bo jest naprawdę dobry.

 

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tego, ze nie słychać pełnego i w pełni okazałego utworu, ale rozumiem. Utwór tez już wiele razy słyszałem, i podobał się mnie. Wystawiam 8/10

 

Teraz dam utwór z Call of Duty World at War. Jest to kampania Armii Czerwonej. Jedyne co mogę powiedzieć, to... "For the Mother Russia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtopa pomijam, a więc co do propozycji Pana Szarmanckiego Włodzimierza: Generalnie bardzo dobrze, miło się słucha. Problem polega na tym, że jest to do bólu schematyczny utwór mający na tematyce Armię Czerwoną. Gdy zobaczyłem post i czerwoną flagę na filmiku, już dokładnie wiedziałem, czego się spodziewać. 7/10

A ode mnie utwór Shadow on the Sun zawarty w World in Conflict:

http://www.youtube.com/watch?v=PlLR4dh0Xg8

Sam utwór występuje w moim skromnym mniemaniu najlepszej cutscence w historii gier:

http://www.youtube.com/watch?v=WOK7r1pa74M

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór bardzo mi przypominał inną wyścigówkę z PSX... tylko jak ona się nazywała... hmm...

Utwór dostanie 8/10, jest w sam raz do wyścigówek, szybki oraz prosty ( jak utwór jest zbyt przekombinowany w tego typu grach to rozprasza ).

 

Ostatnio ukończyłem GTAV... świetna gra, ale "prawdziwe" GTA jest tylko jedno...

 

 

Tego klimatu końca jednej z najciekawszych epok w historii chyba nic nie przebije ( chyba że kolejna część ).

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie buduje klimat. Gdybym w to grał, pewnie podobała by mi się jeszcze bardziej 10/10

 

 

Nie wiem czy ktoś grał, bo gra nie jest chyba taka znana. Ale spodobała mi się za humor, muzykę, świetny polski dubbing, klimat, grywalność i za to że grałem w nią jak bylem mały (dostałem pod choinkę :) ).

Moytyw główny z MDK2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak można było nie grać w MDK? To jest wręcz klasyk dobry gier. Ile ja dzieciństwa nad tym spędziłem. Oczywiście nie znałem wtedy dobrze angielskiego, więc leciałem równo grę, nie znając większej fabuły. Generalnie utwór jest bardzo dobry, ale daje 9.5/10. Do oceny 10/10 brakuje trochę mu.
 
Teraz dam utwór, który (moim zdaniem) pochodzi z jednej z najlepszych serii, o grach strategicznych. MOIM zdaniem jest to najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek miałem zamiar zagrać. Daję soundtrack USA, z gry Command & Conquer Generals.

Edytowano przez Ouka Yuuouji
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Space - oczywiście nie grałem :octcry: . A utwór mi się strasznie podoba. Jest rodem ze świetnych horrorów - buduje napięcie. Pewnie gdybym zagrał, odczułbym ten utwór jeszcze na mojej skórze :D . 10/10 - great stuff :x .

 

Dam coś niecodziennego jeśli chodzi o mnie, bo z dość nowej gry :) . Trochę dziwnie się czułem, gdy przeze mnie upadała cywilizacja Inków ten utwór właśnie leciał w tle  :ming: :

 

Edytowano przez Filozof Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór dobrze oddaje trailer Dead Island. Szkoda, że gra pomimo ogromnych oczekiwań okazała się przeciętniakiem :v . Utwór niezły, choć dla mnie nie jest bardzo smutny. Przy "Save Derpy" nie płakałem (skur :yay: syn ze mnie), więc ścieżka dźwiękowa nie pomogła. Mimo wszystko 7/10, bo mam fioła na punkcie minimalistycznych utworów, gdzie w zasadzie słychać tylko jeden instrument :megusta: .

 

Wracam do UT. "Foregone Destruction" z imho jednej z najlepszych map CTF w historii gier  :D :

 

Edytowano przez Filozof Imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie utwór jest miły dla ucha, ale... zawsze jest jakieś "ale." Nie pasuje mi do klimatu owej gry. W UT grałem sporo, ale szczerze powiem, że nie przypominam sobie tego soundtracku. Może dlatego, że było to dawno temu... no ale cóż... wystawiam 7/10.

 

Teraz dam kolejny utwór z Command & Conquer Generals. Jest to "USA Battle Theme 2"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...