Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

Lubię taką podniosłą muzykę. W grę nie grałem ale przypuszczam iż to jakaś gra wojenna a muzyka nieźle buduje klimat. 

 

Piosenka którą większość fanów Gothica powinna znać :D W końcu w wielu modyfikacjach słuchało się tego podczas każdej wizyty w starym obozie od jakiegoś 3 rozdziału. Poza tym to jedyny niemiecki zespół który mi się podoba (może dlatego że lubię folk metal + te średniowieczne klimaty)

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem gothica nie jestem, ale kawałek bardzo ciekawy. Jest taki klimat "Miejsca w którym można wypić, lub dostać po mordzie" :D 

 

 

To teraz uwaga bo starszych może nostalgia dopaść :v 

Spoiler

 

 

Końcówka przy 4:10 wygrywa.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajne, ale za spokojne, i za długo się rozkręca jak na mój gust. Może takie pasuje do klimatu gry i gdybym grał to weszłoby do uszu lepiej, ale jest średnio, 5,5/10

Ode mnie battle theme z walki powietrznej w Xenonautsach ;)

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za przypomnienie o tej zacnej grze. Zawsze przy ścieżkach dźwiękowych czułem z niej mocne powiewy z Jurrasic Parku, czy nawet Morrowinda w przypadku głównego motywu, a to dobra rzecz. (Motyw główny bardzo cieplutko polecam, ale go nie wkleję co by gry się nie powtarzały). Lubię, 8,5/10

Macie coś typu "heroic", ciągle mam ochotę dać coś więcej z XCOM'ów więc leci.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem, że nawet przyjemny ambient. Gry nie znam i jakoś sam jej styl mnie nie porywa, lecz i tak muza dosyć przyjemna. Nie na tyle, abym se ją pobrał i słucham tak sam z siebie, ale na takie 7/10 zasługuje.

 

Hotline Miami ma bezapelacyjnie niesamowicie solidny soundtrack i teraz chciałem tu wstawić mój ulubiony kawałek. Misja na Hawajach, gdzie podczas wojny z ZSRR kieruje się niejakim Beardem, żołnierzem który swoja drogą jest chyba najprzyjemniejszą postacią w grze i to, że został on w całą tą intrygę wmieszany oraz to, jak skończył, jest dosyć dołujące :(

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się, Hotline Miami ma bardzo dobry OST, taki wręcz nostalgiczny :v  

Zasługuje na 8/10

 

 

A jak już przy nostalgii jesteśmy 

Spoiler
Cytat

Sorry kid, Joe wasn't part of our deal.

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W grę nie grałem, przez co nie wiem, przy jakich okolicznościach gra ów muzyka, co pewnie w duży stopniu wpływa na postrzeganie tej muzyki. Tak czy tak, brzmi to bardzo filmowo, musi grać najpewniej w jakiś cutscence albo czymś podobnym, lecz nic szczególnego jakoś nie widzę. Najpewniej gdybym grę znał, to oceniłbym to inaczej. 6/10

 

Trwają właśnie mistrzostwa świata w Docie, tak zwane "The International 2017" z jak dotąd największą pulą nagród w historii esportu, bo ponad 24 miliony dolarów (1 miejsce ponad 10 milionów). Fajną dla mnie rzeczą jest to, że już od pierwszych tego typu mistrzostw (2010 rok) muzyka grająca podczas początkowej fazy gry, czyli banowaniu i wybieraniu bohaterów przez obie drużyny, gra unikatowa muzyka. Nie gra ona nigdy indzie i usłyszymy ją zawsze, bez względu na to, jaki pakiet muzyczny mamy aktualnie ustawiony. Rok temu nawet wysilili się, że w finale muzyka ta była ogrywana na żywo na arenie przez jakiś zawodowych bębniarzy. Tak czy tak, sam kawałek świetnie pasuję do fazy wybierania bohaterów, ale nawet same słuchanie go sprawia, że człowiek "czuję się popędzany".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś tam się w tę Dotę grało. Melodia ta pasuje do klimatu gry. Dota pod względem klimatu jest bardziej mroczna niż chociażby lol który jest nieco.. "cukierkowy". Dobrze pasuje do wyboru bohatera w mobie ale ponad to niczym się moim zdaniem nie wyróżnia. 

 

Dokładnie przedwczoraj po 94 godzinach grania, skończyłem znowu ogrywać perełkę jaką jest Dragon Age Origins, de facto najlepszą część serii. Ci co grali w DAO na PS3 dobrze znają tę pieśń, gdyż towarzyszyła ona ekranom ładowania :pinkie4:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Vezzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest coś co uwielbiałem swego czasu. Początek to cisza przed burzą, w połowie się nagrzewa i dalej to już full heroic :D Nie waham się i daję dziesiątkę

Pojadę czymś starym, ale jarym.

Spoiler

Polecam też utwór "Swim Like A Brick", to były dwa najlepsze

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O kurde, czemu wcześniej tego nie dałem :D 

Tutaj komentarz zbędny - czyste 10/10. Zarówno za muzyke, jak i pomysł na Main Menu :3 (szkoda tylko że Cold War był najsłabszą częścią :/ )

 

Coś z tej samej serii :v 

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, nie licząc S.T.A.L.K.E.R.-a i Metra, Bioshock nie ma sobie równych jeśli chodzi o Klimat. Doskonale pamiętam scene której przygrywał ten kawałek :3 \

9/10 będzie ok.

 

No to teraz przedpremierowy OST z nadchodzącego DLC do gry z jednym z najlepszych soundtracków ever :v

Spoiler

 

 2:44 - Ciary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo pasujący jak do gry która ma akcję w kosmosie. 7/10 bo fajnie się słucha ale nie jest czymś co zapamiętam na dłużej.

Ode mnie: nowy dodatek, to i nowa ścieżka dźwiękowa, jeszcze lepsza niż była :D

Spoiler

 

 

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

XCOM 2 ma doskonały soundtrack. Tak na prawdę to nie ma chyba kawałka do którego można by się uczepić :v Dam 9/10

 

To teraz utwór z starszej i mało znanej/zapomnianej już gry. 

Piękny kawałek, na cześć pięknego samolotu :) 

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to na pamięć, zarówno kawałek jak i mapę :)   

Ogólnie to całkiem przyjemne dla ucha, ale nie powiem że był to najlepszy utwór z dooma (Nalepszy jest "At Doom's Gate, zwłaszcza remake z Brutal Dooma :v Dam 7/10)

 

To teraz może takie coś

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...