Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

lubię takie mocniejsze klimaty, ten kawałek jest dość mocno wpadający w ucho i ma całkiem ciekawy klimat. Jednakże jako całość średnio mi się podoba, drażnią mnie nieco zbyt mocne basy i solówka mogła być lepsza. Jak dla mnie to taki utwór 6/10

Ode mnie utworek z Bayonetty

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż... jak słowiańskiego klimatu można nie lubić? Swojski a zarazem dziki... jak ten utwór, który jest ponadto świetnie wyważony... 9.0/10

 

Utwór, który teraz zaprezentuję... "No Below" by Speedy Ortiz znalazł się w prequelu "gry" Life is Strange. Ten z wolna rozkręcający się kawałek przy wtórze łagodnego wokalu okraszony surowym i zdecydowanym dźwiękiem alternatywnej gitary (klimat trochę a'la Weezer) jako jedyny wyróżnił się ze ścieżki dźwiękowej wspomnianej produkcji i zapadł mi w pamięć do tego stopnia, iż postanowiłem go wyszukać i... po paru przesłuchaniach mogę stwierdzić, iż naprawdę się mi spodobał ^^

 

Polecam! Polecam również poszerzyć swoje muzyczne horyzonty - nie tylko gry posiadają wyborne motywy przewodnie, na pewno znacie mnogość utworów z różnorakich filmów i seriali... zapraszam do podzielenia się także nimi~ o tutaj! x]

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do wypowiedzi mojego poprzednika: utwór kojarzy mi się z Warhammerem 40k i brzmi jak pieśń poświęcona Gwardii Imperialnej. Wracając. Jeżeli chodzi o gry poświęcone wojnie na Pacyfiku to kojarzę tylko Battlestations.

Raczej nie będę tego słuchał przez następne 2 dni, jak miało to miejsce przy utworze Yamato action z Battlestations: Pacific, ale i tak fajny soundtrack. mocne 7/10

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtop]

Spoiler

Tylko dwa dni na Yamato faze miałeś? Proszę cie,, ja kiedyś przez tydzień się uwolnić nie mogłem :v 

[Koniec offtopu]

Warhammer to taka przypadłość że czego byś nie dał, to nie da się ocenić źle. Dałbym 10/10, ale istnieje coś takiego jak "Imperial Guard Theme" więc jestem zmuszony wystawić 9/10

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kompozycja instrumentów, chociaż brzmi bardzo powtarzalnie moim zdaniem i przychodzi mi na myśl ekranu ładowania jeśli mam być szczery, gry nie znam to nie mnie oceniać jaka atmosfera tam panuje i czy utwór ją dobrze oddaje, chociaż ze screenów widzę że jest to typ gry za którymi nie przepadam za bardzo, oceniamy tu jednak utwór. Oceniam go szczerze na 6. Jest naprawdę ok, ale jakoś mnie nie zachwycił strasznie, to tylko moja zdanie.

Spoiler

 

 

Crypt of the necrodancer posiada najlepszy soundtrack z gry jaki kiedykolwiek słuchałem. A na dodatek cała gra polega na ruszaniu się do bitu muzyki żeby przetrwać. Gra zawiera 3 wersje soundtracku (aktualnie 4 nawet) normalny gdy przechodzimy grę za pierwszym razem, remix gdy przechodzimy 2 raz inną postacią i gitarowy gdy przechodzimy postacią która ginie po 1 ciosie i po spudłowaniu chociaż 1 bitu, co czyni 3 wersje bardzo hardcorową. Pokonując przeciwników ze świadomością że giniesz po 1 ciosie z rockową oprawą w tle jest naprawdę świetne. Ja wstawiam muzykę z przedostatniego bossa "Dead Ringera" (mój ulubiony boss btw) jest to jeden z moich ulubionych kawałków z gry i jedna z przyczyn czemu najczęściej gram z gitarowym podkładem ;)

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...