Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

Powiem że całkowicie nie mój klimat, Aczkolwiek jak bym gdzieś już to słyszał... niektóre momenty przywodzą na myśl pierwszego dooma.

Dałbym 6/10.

 

To ja teraz zapostuje jeden z najmroczniejszych(jak nie najmroczniejszy) utwór jaki w grach zawitał

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny, ale szczerze słyszałem mroczniejsze, miła nuta instrumentów, jednak brzmią bardzo powtarzalnie z czasem (w końcu to muzyka z meny ciężko się spodziewać inaczej w sumie) instrumenty jednak miło brzmią dam temu 7/10 (mimo że nie przepadam za takimi grami)

Spoiler

 

 

Yep kolejny utwór z Necrodancera, to mój ulubiony utwór nie licząc muzyki z walk z bossami, Shadow to pravail gra w ostatniej planszy przed finałowym bossem, więc potrafi dać ci wrażenie że robisz coś epickiego i jesteś blisko końca.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna gra instrumentów i skrzypiec, ocenił bym to jak inne tego typu dzieła, ale mam spory sentyment do medal of honor, a ten utwór mi o nim przypomniał, więc dam 8/10 z czystym sumieniem :)

Spoiler

 

 

Utwór z gry Savant Ascent gra jest szczerze bardzo fajna gdybym miał ją nazwać to byłoby to "połączenie castlevanii z 8 bit dubstepem"i wyraźnym wrażeniem że jest się overpower, ale uczucie epickości wylewa się z ekranu :)

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Gry nawet z nazwy nie kojarzę, ale muzyka bardzo przywodzi mi na myśl mi tanie hammerykańskie seriale o przygodach bardzo-super-ściśle-tajnych agentkach robiących bardzo-super-ściśle tajne misje. Takie skojarzenie.


Co do samej muzyki - Może być. Najgorsze nie jest, ale nie mam powodów by słuchać tego ponownie :v 5/10

 

Spoiler

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać nowego Metro:pinkie2: Ciekawe czy nie schrzanią.. 

A melodia świetna. Oddaje dramaturgię. Choć w przemierzaniu tuneli metra towarzyszy zazwyczaj bardziej mroczna i stonowana muzyka to ta jakoś świetnie pasuje do serii. Ode mnie mocne 9/10 

 

Zacząłem sobie ostatnio grać znowu w pierwsze Dark Souls. Choć nie ma tam specjalnie dużo muzyki podczas przemierzania lokacji, to podczas walk z bossami gra prześwietna muzyka. Do tego zawsze pasująca do danej poczwary. 

Na przykład utwór grający podczas walki z "Ziewającym Smokiem". Idealny utwór w sytuacji kiedy coś takiego idzie w twoim kierunku.. 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka ma fajny, bitewny klimacik, dodatkowo jest całkiem niezłym wprowadzeniem w bitwę. Nietrudno sobie wyobrazić czekającą biwę prz tym utworku. Ode mnie 8/10

 

Ja tymczasem zapodam utworek z mojej ulubionej ostatnio gry, czyli NieR:Automata

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko depresyjna pioseneczka. Pasowałaby mi na koniec jakiejś gry, do napisów.  Ewentualnie do sceny po śmierci jakiejś postaci.  Lub jeszcze bardziej ogólnie mówiąc, do chwili zwątpienia, która następuje prawie w każdej historii. 

Generalnie, podoba mi się. Może nawet kiedyś posłucham sobie jak wpadnę w depresję czy coś.  7/10

 

To ja wrzucam muzykę z tępej gry o strzelaniu, dla tępych ludzi. Ale temat fajny. 

Spoiler

 

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić. Muzyka z serii GoW jest niesamowita i świetnie buduje klimat oraz podkreśla epickość walk. Nie mam się do czego przyczepić. 10/10

 

Ode mnie najlepszy utwór z jednej z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem (moje GOTY 2017r) 

1:54 Ciary na plecach

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najbardziej klimatycznych wprowadzeń do gry jakie powstało, a sama piosenka bardzo dobra i zasługuje na 7/10 :v

 

 

A jak w Falloucie jesteśmy to tego zabraknąć nie mogło:

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout New Vegas to zdecydowanie jedna z najlepszych gier, w jakie w życiu grałem. I dodam też, że podsumowanie wszystkich naszych dokonań (które w większości polegają raczej na wybraniu mniejszego zła lub wyborów, nad którymi można by żywo dyskutować, czy są lepsze czy gorsze)  pod koniec gry w postacie pokazu slajdów i teksty czytanego przez różne, szczególne postacie, to jedna z największych atutów tej gry. Muzyka grająca w tle, wraz ze slajdami i lektorem tworzą coś niesamowitego, nawet gdy zakończenie trwa 10 minut, a sam lup trwa zaledwie jedną. Jedna sama muzyka nie ma już tej siły i choć wciąż sama w sobie powoduje u mnie ciary na skórze, bez lektora to nie jest to samo. Ta czy tak, 8/10 się należy.

 

W sumie, nie jest to jakieś arcydzieło i tak w sumie nie mam pomysłu, co innego dać, ale ostatnio miałem przyjemność poznać chyba najprzyjemniejszego w walce bossa w historii wszystkich gier, w jakie grałem, którego pokonałem chyba już z 50 razy i wciąż mi mało:

Spoiler

 

Polecam obczaić samą walkę z bossem, bo jest ona iście zajebista.

EDIT.

Tak, nie mam co robić w sylwestra.

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię muzykę z cuphead, ogólnie gra jest fajna bo kocham przesycone trudnością gry 2D, grało się w wiele tytułów (ori and the blind forest dalej jest jednak na szczycie u mnie) to utworu się przyczepić nie mogę, wzorowany na starych kreskówkach, przeniesione w realia rolę, spełnia swoją rolę 8/10 będzie sprawiedliwe.

 

Spoiler

 

 

Ode mnie motyw z mojego ulubionego assasina. Miło wspominam chwile kiedy przechodziłem ta grę i plądrowałem statki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż assasyni w ogóle nie pasują mi do piratów (jakiś się to do siebie nie pasuje. Ani trochę) To muszę przyznać że sam soundtrack pozwala bardzo dobrze poczuć taki piracki klimat. Nigdy bym nie powiedział że taki OST może wystąpić w Assasynie :v Dajmy 7/10 :v 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambient? Space ambient! Cóż za przewidywalny i zarazem pasujący wybór, w całkiem miłym wydaniu, jest rytm, melodia się rozwija i motyw ewoluuje i... koniec? Heh, musiałem przysnąć do końca utworu taki ot ma charakter, no nic, niechaj będzie... 7.5/10

 

Muzyka z piątej odsłony gry, w którą gram od odsłony drugiej...

Motyw przewodni mojej ulubionej z niej ninja-wojowniczki!

innymi słowy Kasumi z DOA5 i kawałek "Purity"!! :party: 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... soundtrack jest tak dobry, że aż nabrałem ochotę by w to zagrać. Cholernie dramatyczne i jeszcze bardziej klimatyczne. Z każdą sekundą tego dramatyzmu jest coraz więcej. Co więcej powiedzieć. Daje 10/10

 

To może ja dam coś spokojniejszego :v

Spoiler

Uwielbiam moment od 1:00 :v

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka spokojna a zarazem budująca lekki klimat grozy. Fajnie się tego słucha, nie powiem że nie. 9/10

 

Jeżeli pozwolicie (nie macie wyboru) to chciałbym przytoczyć muzykę z gry w którą zagrywałem się jak byłem dzieckiem. Nostalgia jeszcze większa niż przy God of war 2. Oto ...

Spoiler

Ps. Do dziś nie przeszedłem 5 poziomu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka bardzo kojarzy mi się z starymi radzieckimi jeszcze serialami. Podobne nuty tam brzmiały :v

Muzyka ogólnie taka nie do końca w moim klimacie, ale jednak ma nostalgiczny wydźwięk... dałbym tak 6/10

 

Spoiler

Polecam dotrwać do 0:50 :v

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gabler to jeden z najlepszych kompozytorów zaraz po choćby Elfmanie, a co za tym idzie i jeden z najbardziej niedocenianych, jako że w przeciwieństwie do tego drugiego nie szczyci się taką sławą... może to kwestia, że nie brał udziału w głośnych projektach? Niemniej tyle ile się zasłużył w World of Goo nie da się zaprzeczyć, każdy utwór z OST-u to perełka, zresztą i cała gra jest genialna, prosta w swej formie, ładna wizualnie i muzycznie, nieco humoru, a w tym wszystkim kryje się jeszcze coś, jakaś niezbadana głębia i tak ten oto kawałek o nią zahacza... 9.5/10

 

Dnia 12.01.2018 o 18:15, Forest Wind napisał:

[wideo]

Ps. Do dziś nie przeszedłem 5 poziomu.

Zabawne, ale po dziś dzień zdarza się mi nucić w myślach ten kawałek (jak i ten motyw, gdy się umrze, a potem odradza), pomimo iż z samą grą już dawno nie miałem do czynienia... kiedy ja w to ostatnio grałem? Bo po raz pierwszy to w pierwszej klasie podstawówki u kuzynki, nie udało nam się przejść dalej niż bodaj 5 poziom, ten w mieście. Dopiero po latach się za tę grę na powrót porządnie zabrałem i przeszedłem w, będę strzelał, 2012? Mmm... ^^

 

 

Jeden z moich ulubionych kawałków z lat '80 w klimatach bardziej oldies specjalnie spreparowany dla Bioshocka Infinite!!

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie moje klimaty. O ile sama piosenka "Everybody wants to rule the World" mi się podoba to ta wersja nie przypadła mi do gustu. 4/10

 

Swego czasu uwielbiałem grać w FPS, była jednak gra która na chwilę odciągnęła mnie od zabijania. Pokochałem tę grę ze względu na świetnie napisanych bohaterów.

Spoiler

 

 

Spoiler

Ps. @DiscorsBass Spoko sygnatura :rdblink:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...