Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

Tak nie za bardzo wiem czemu, ale trochę mnie irytują dźwięki w tym OST, ale ogólnie nie jest zły. Dziwna anomalia, niby denerwuje ale jednak można słuchać :v

Dam takie 6/10

 

 

To ode mnie jeden kawałek który ostatnio dość mocno wszedł w ucho. Dość bardzo mocno :v

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zagrywałem się w tę grę. Ile to ja się nasłuchałem tego soundtracka? Tak bardzo że w pewnym momencie wyciszyłem go całkowicie i zacząłem puszczać muzykę w tle. No bo ileż można. Przyznaję, fajnie znowu było posłuchać tej nuty. Mocne 8/10

 

Teraz odejdę trochę od gier komputerowych i konsolowych na rzecz pewnej gry mobilnej, która podbiła moje serce. Muzyka może nie robić szczególnie wielkiego wrażenia, szczególnie teraz. Zapewniam jednak że podczas gry zapewnia niesamowity klimat.

Jest to gra tekstowa czy nie znajdziecie tam żadnych zaawansowanych technik, jedyne co widzimy w grze to zdjęcia wysłane nam przez załogę. My natomiast podejmujemy decyzje jako dowodzący z ziemi. Gra ma ten urok że dzieje się w czasie rzeczywistym czyli jeżeli każemy im iść przez tunel, to oni będą maszerować przez jakieś dwie godziny (Można pominąć). Poza tym są tu dobrze napisani bohaterowie, których łatwo można polubić. Nie brakuje również momentów w których można się uśmiechnąć lub zaśmiać.

Spoiler

Ps. Ta gra spędzała mi sen z powiek. Nie dlatego że była straszna ale teorie i przemyślenia: Czy uda się uratować tego? Jak i gdzie ich wysłać aby przetrwali?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Brak mi słów. Ten OST jest genialny. Świetnie buduje atmosfere "tajemniczości"  Dosłownie mrozi krew w żyłach. Ode mnie czyste 10/10. Jest to kawałek który zapiszę by od czasu do czasu go odsłuchać :)

 

 

Ale wpierw muszę "odzależnić się" od tego: 

Spoiler

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w TF-a swego czasu wiele grałem... ale tego utworu nie kojarzę :v

Ogólnie jest bardzo przyjemny dla ucha, i nawet jak byś wstawił samą muzyke(bez obrazka) i nie mówił z czego to jest to strzelałbym że właśnie z TF2 pochodzi :v

Ode mnie 7/10

 

Znowu daje OST od którego w nie mogę się uwolnić :v

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocny i dynamiczny kawałek. W Wiedźmina nie dużo grałem, i przyznam że nigdy bym się nie domyślił że takie coś może tam zagościć. Jaki "Fan Chórów" nie byłbym uczciwy gdybym wystawił ocene niższą niż 8/10

Dlatego daje 9/10 :D

 

To ja dla odmiany podam coś nieco innego. 

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie klimaty. Po dość długim odsłuchiwaniu soundtracka  z Dark Souls 3, jakoś przekonałem się do orkiestr. Bardzo tajny, klimatyczny kawałem. Daję 8/10

 

Gra pochodzi od studia które wydaje niedokończone gry do których trzeba później ściągać 3GB patcha. Domyślacie się co to za studio? Tak? A oto soundtrack.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Subtelna melodia. Bardziej takie tło. Gierki nie znam ale to brzmi w porządku. No takie tło, nie ma co się rozwodzić. 5/10

 

Wprawdzie to nie temat o metalu ale.. w końcu ta piosenka była w Brutal Legend (gra o tematyce typowo metalowej xd) Fajnie się tej piosenki słuchało podczas ucieczki przed demonami po moście zrobionym z kości na dnie piekła.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię metal ale niestety ten kawałek nie podszedł mi za bardzo. Jestem zmuszony dać ocenę 5/10

 

Każdemu należy dać drugą szansę. Raiden ją dostał i jak ją wykorzystał? Sami oceńcie słuchając soundtracku z Metal Gear Rising: Revengeance.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energiczny. Bardzo. Może troche za bardzo, nawet jak dla mnie :v 

Co nie zmienia faktu że całkiem przyjemne. Takie 7/10 bym dał

 

Wróćmy do klasycznych klimatów :v

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka podnosząca na duchu. Aż czuć tę chęć odbycia jakieś wielkiej przygody (niekoniecznie na wojnie).

Lubię takie klasyki. Daję 8,5/10.

 

No to teraz czas na grę, w której spędziłem bardzo dużo czasu. Przez jednych nienawidzona, przez drugich grane do oporu Destiny. Czyli loot shooter od Bungie.

Spoiler

 

 

Edytowano przez Shaxx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Destiny nie grałem, lecz sam soundtrack mi się podoba. Ta gra to bardziej strzelanka, lecz ten utwór bardzie mi przypomina Gothica 3.
Bardzo fajne 7/10

A teraz soundtrack z pewnej gry, którą każdy zna i nie koniecznie lubi. A przynajmniej tą najnowszą część. (wiem, że to Cover lecz wydaje mi się, że jest ciutkę lepszy niż oryginał)

 

 

 

Edytowano przez Hajsiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny cover, nie mam nic do dodanie. Daję 8/10

 

A teraz gra z wczesnego dostępu, która jest dowodem na to ze RTS nie umarły. Sam Hed z TVgry poleca tą grę więc ja zrobię to samo. Grałem i polecam. Nic nie boli bardziej niż porażka w tej grze. Oto They Are Billions - Final Wave (Build Up)

Spoiler

 

 

Edytowano przez Forest Wind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena 7/10 nie wiem co tu napisać, ale OST fajny.

A teraz gra którą pewnie mało osób zna ale otrzymuję, dużo dobrych ocen. i to gra typu bullet hell i rogue-like, trzeba poświęcić dużo czasu na tą grę aby ją ukończyć.Oto Enter The Gungeon - Main Theme







Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie że mam tą gre. I że dawno nie grałem. A co do kawałka - jest świetny, daje 9/10 aż chce się trochę dłużej posiedzieć w Menu prze wyruszeniem do...

 

 

Dawno nic kosmicznego nie było to:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że takie średnie, ale od połowy w sumie zaczął mi się podobać, nadałby się do grania w gry turowe jak podstawowe się znudzą :P 7,5/10

Coś w weselszej tonacji, CHYBA nie wrzucałem jeszcze

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szczerze, średnio mi się podoba. Może przez to że nie przepadam za bandżo? Nie wiem ale moja ocena to 3/10

 

Odejdźmy trochę od tego amerykańskiego klimatu i wróćmy w nasze dobre słowiańskie rytmy. Oto przez wszystkich znany i kochany Wiedźmin III Serce z kamienia - You're...Immortal.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek fajny ale później się mi mniej podoba zresztą nieważne daję ocenę 6,5/10

Mój ulubiony OST z Pokémon Sun & Moon.








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przyjemne, tylko że zbyt mało wyróżniające się. Cały czas tak jakby ten sam motyw. Niby na końcu dochodzą chóry, ale to nie wystarczy, ale ogólnie nawet ciekawe. takie 6/10. Btw. ten kawałek brzmi podobnie do utworu z gry o tematyce wojny na pacyfiku. 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek nie podobał mi się całkiem ale w miarę słuchania było coraz lepiej. Dalej średnio trawię kosmiczne soundtracki, więc daję 6/10

 

Skoro kolega dał coś z sci-fi to ja inny nie będę. Oto Doom (2016) - Flesh and Metal. I takie sci-fi to ja rozumiem.:evilshy:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...