Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z gier


Wizio

Recommended Posts

Wersja Extended :v Sam utwór na początku był bardzo przyjemny, ale teraz jak już się przegrało kilkaset godzin w Falloucie, to tak jakby się znudził... aczkolwiek jak pierwszy raz go słyszałem to był on na takie 9/10... i taka ocena zostaje :v 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Fajne. Całkiem fajnie się tego słucha. 8/10

 

No niestety ja przełamię waszą bębniastą fazę. Dark Souls 3: Ashes of Ariendel - Father Ariandel and Sister FriedeFather theme

Spoiler

 

Ta, moim zdaniem, lepsza część zaczyna się od 4:23

 

Edytowano przez Forest Wind
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tę grę :D Pierwsze dwie części były genialne. Szkoda że trójka była taka słaba. Sam soundtrack może taki genialny nie jest... ale nostalgią bije jak cholera. 8/10

 

To ja teraz dam coś "kosmicznego" (znowu. Wiem że to lubicie :P)

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @PainChillerPL, jakże mógłbym dać niską ocenę tejże zacnej ścieżce muzycznej, która napędza serca wojowników odwagą i chęcią poświęcenia. 10/10

 

W imię upamiętnienia niezłomnych obrońców ludzkości, Imperialnych Gwardzistów, zwykłych ludzi zaciągniętych z różnych zapomnianych kątów Imperium. Ludzi ,którzy w obliczu bestii z nie z tego świata i istot przeklętych przez chaos, trzymają linię. I trzymali tę linię prze 10 tysięcy lat.

Na chwałę poległym bohaterom publikuję w poście muzykę z dodatku do Dawn of war I poświęconego właśnie Gwardii Imperialnej. Oto Warhammer 40 000 Dawn of war: Wnter Assault - final battle theme.

Spoiler

 

Chwała Imperium. Chwała Nieśmiertelnemu Imperatorowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to dawanie muzyce z jakiegokolwiek Warhammera oceny niższej niż 8 to Herezja :v

Kawałki poświęcone Imperialnej Gwardii były najlepsze z całej serii. Temu tutaj dałbym takie 9/10 :v (Imperial Guard Theme jednak wciąż wygrywa)

 

Zapodaje utwór z gry którą niedawno kupiłem. Swoją drogą - jest to jeden z najlepszych OST jakie słyszałem

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że z promocji świątecznych. Sam się przymierzałem do kupna, ale krucho z kasą.:D

Bardzo przyjemny, podniosły utwór, pasuje do walki powietrznej. Można poczuć powagę misji .10/10

 

Na pewno już słyszeliście ten kawałek, ale i tak muszę go wstawić. :v

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka muzyka, gra i decyzja. Pamiętam to uczucie, gdy podarowałem spotkanemu ojcu leki dla córki, pamiętam też gdy musiałem zabić... nieznajomego za kilka konserw, które uratowały życie moim postacią. Ta gra potrafiła sprawić, że czułem się jak zwykły śmieć. Ehhhh 8/10 za "dobre" wspomnienia.:sick:

 

Tę grę głównie pamiętam za muzykę, ale dobrze się grało.:partycannon:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee no nie wiem...

Znaczy, ja lubię dosyć taką "epicką" muzykę ale zauważyłem, że znacznie mniej przepadam za tymi, z których bije taki optymizm. Wolę raczej takie mroczniejsze nutki, dlatego to tutaj jakoś mi nie podchodzi. Na takie meni główne gry to pasuję jak najbardziej choć w grę nie grałem i za bardzo nie widziałem też, ale jakoś mocno mi do gustu nie przypadło.

 

Ostatnio odkopałem swoją ukochaną grę, jaką jest pierwsza część Medievil. Gra z najlepszym klimatem w jaką w życiu grałem, nic się w niej nie starzeje. Przyjemność z grania nie minęła mi przez te wszystkie lata, a w tym roku mija 20-lecie jej wydania <3.

Wstawiam najlepszy soundtrack z gry, czyli them walki z każdym bossem (i nie tylko). Polecam sobie również same walki zobaczyć (moja ulubiona to chyba walka z kapitanem 10:10,ratowanie żołnierzy tuż po tym oraz ucieczka z zamku która można zobaczyć tutaj )bo nieziemsko się z nimi ten utwór komponuję. Minęło wiele lat, a ja nadal uważam, że jest to jeden z lepszych soundtracków z gier jakie słyszałem. Szczególnie moment od 01:03 sprawia, że ciary przechodzą po ciele <3

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Talar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bardzo klimatyczny i przyjemny utwór. Niby to samo co w filmach, ale jednak na swój sposób unikatowe :v Wielkim fanem SW nie jestem, ale ten OST za 9/10 zasługuje. 

 

Mówcie że muzyka klasyczna jest kiepska

Spoiler

 

 

Edytowano przez PainChillerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaczyna się z wolna, czuć w melodii napięcie, oczekiwanie na to, co dopiero nastąpi, z jednej strony orkiestralnie, z drugiej elektronicznie, a potem faktycznie, po około minucie, co miało nastąpić - następuje i... jest nieźle, a potem koniec. Ogólnie wszystko prawidłowo, podniośle i odrobinę dramatycznie, patrząc na samolot z filmiku, mam wrażenie, iż pasuje do gry. A muzycznie trochę z MGS4 się mi kojarzy, przy czym w porównaniu do tamtego wypada nieco blado... 7.0/10

 

A teraz kawałek z pewnej mało znanej gierki, a mianowicie SuccubusRhapsodia! Gry, która należy do gatunku... nie żartuję, to jest dokładny cytat ze strony sklepu x] ekhm, grę z gatunku:  SEX-BATTLE RPG (100% of the game battles are sex encounters). Nosz, jeśli to Was nie przekonało do kupna, to już nic tego nie zrobi! xD Utwór nazywa się ベッド戦, co w wolnym tłumaczeniu może znaczyć Łóżkowa wojna ^^

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łóżka średnio mi to pasuje, a tym bardziej do wojny w łóżku. Nie wiem czemu, ale cały czas mam skojarzenie z jakimś starym filmem detektywistycznym.:v

Przyjemnie się słuchało. Ocena 8.5/10.

Trochę biedny komentarz, ale nie wiem co jeszcze napisać.

 

CoH 2 dobra gra, choć balans do dzisiaj jest rzeczą obcą. Urrrraaaaa

Spoiler

 

 

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy moment jest od 1:50. Zgadzam się CoH 2 jest świetną grą i jednym z najlepszych RTS'em w jaki grałem. A muzyka która przygrywa w tle jest po prostu... piękna. Te chóry, bębny, skrzypce i trąby świetnie oddają klimat frontu wschodniego. Jak dla mnie soundtrack 10/10.

 

Ostatnio najwięcej grywam w DS3, więc mój soundtrack będzie pochodził z tej gry. Temat przewodni mojego ulubionego bossa w podstawce - Stróżów Otchłani.

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cały czas mam wrażenie, że soundtracki po DS 1 słabo nadają się do słuchania tam samemu. Gdy te z jedynki są epicki dobre, tak z innych części wydawałby mi się zawsze jedynie dobrze pasować do bossa czy tam czegoś, lecz na tym koniec. Być może to dlatego, że jedynie w DS1 na razie grałem. Tak czy tak, ten soundtrack tutaj nie jest wyjątkiem. Sam w sobie jest spoko i najpewniej świetnie pasuje do ów oponenta, lecz słuchanie tego tak bez gry jest... nudne? Być może zmienię zdanie, jak sam zagram w tą część, ale na razie 6/10, bo spoko, ale nie zostaję na dłużej.

 

Jakaś osoba tutaj wstawiała kiedyś jakiś soundtrack z gry Crypt of the Necrodancer (jak się gra Arią) i chciałem tej osobie gorąco podziękować, gdyż w ten sposób poznałem tą grę i stała się ona jedną z moich ulubionych. Muzyka jest bezbłędna, a tutaj zapuszczę mój ulubiony utwór z podstawowej wersji z pierwszego poziomu trzeciej zony, gdzie grają 2 muzyki na raz, w zależności czy jest się w strefie ognia czy lodu. Ta jest z lodu i moment od 1:45 jest moim ulubionym <3

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...