Skocz do zawartości

Minimeet - Białystok


Camed

Recommended Posts

Chciałbym ogłosić, że organizuję Minimeet w Białymstoku. Spotkanie będzie polegało na tym, że spotykamy się w galerii Białej/ Alfie i wybieramy się do kina na EqG. Potem idziemy na np. Pizze czy coś w ten deseń. Potem, będziemy zwiedzać miasto, ogarniacie... Takie robienie niczego ;)

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Kop kop

W takich chwilach jak ta, gdy to widzę, wydaje mi się, żem jedyny forumowicz w Suwałkach...

A wcale, że nie ;) W suwałkach mieszka jeszcze 4 bronych, do tego 1 w Raczkach (często bywa w mieście), do tego ja, mimo, żem z Augustowa, to tam uczę się w ZST, więc trochę nas jest :rd4: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 3 months later...
19 minut temu Triste Cordis napisał:

Jest grupa na FB, ale jak zobaczyłem fotki z ostatniego alkomeeta to mi się odechciało. "Weźcie kasę na alkohol" :burned: Podziękował za takie meety. Kilkanaście takich alkomeetów i lądujesz w Choroszczy. 

Chodzi o to, że pod koniec wakacji dołączyłem na fb, jednak po kilku tygodniach mnie wywalili i teraz nie mam żadnych informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo, ja też zostałem wyrzucony i nawet nie wiem za co. W sumie to nawet dobrze. Ciągłe wstawianie gore na grupę przez admina coraz bardziej zachęcało mnie do opuszczenia jej :burned:

 

Myślę, że my na forum powinniśmy zrobić jakiegoś mini mini meeta, żeby nawet ot tak się zebrać i pogadać.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Zexel napisał:

 Ciągłe wstawianie gore na grupę przez admina coraz bardziej zachęcało mnie do opuszczenia jej :burned:

 

Myślę, że my na forum powinniśmy zrobić jakiegoś mini mini meeta, żeby nawet ot tak się zebrać i pogadać.

Dobrze, że ktoś to powiedział zamiast mnie. Ja do dziś pamiętam Lyra pociętą na harfie. Zamiast czegoś fajnego to TO. 

Minimeet mówisz bez wiedzy tychz fb? W sumie przez czystkę usunęli ze 30 osób, myślę, że część z nich jest przyzwoita, tylko jakby z nimi się skontaktować? Robimy rebelię. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Gringo37 napisał:

Dobrze, że ktoś to powiedział zamiast mnie. Ja do dziś pamiętam Lyra pociętą na harfie. Zamiast czegoś fajnego to TO. 

Dokładnie :\. Najgorsze jest to, że inni przechodzą obok tego obojętnie. Na początku myślałem, że to jakiś "troll" ("hahahaha ale sie zdziwią jak to zobaczą xxxxddddd"), ale kiedy już się zorientowałem, że coś z tym adminem jest nie tak, wywalili mnie.

 

12 minuty temu Gringo37 napisał:

Robimy rebelię. :D

No nie jestem tego taki pewien. Żeby stworzyć taką "żywą" grupę przydałby sie zaangażować więcej osób. Postaram się coś wymyślić.

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest wygarnąć złemu adminowi, bo ma pełnię władzy.

Nawet jak to zrobisz publicznie to cię skasuje.

13 minuty temu Zexel napisał:

 

No nie jestem tego taki pewien. Żeby stworzyć taką "żywą" grupę przydałby sie zaangażować więcej osób. Postaram się coś wymyślić.

Wszystkie wielkie i małe plany zaczynały na papierze. Zaraz idę do liceum, tam poszukam bronies. Reszta z innych szkół, albo dorosłych to nie wiem ale na to też  wymyślę sposób. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minuty temu Bronek napisał:

(...) nikt nie wie o moim hobby, (...)

I know that feel, bro.

 

13 minuty temu Bronek napisał:

Tylko, że mieszkam poza Białymstokiem (...)

A dokładniej? Jak mieszkasz na wsi to może i mieszkasz nie daleko mnie :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej niż alkomeety rażą dwie rzeczy:

1. Gore, które jest tam powszechnie publikowane.

2. Admin, który wyrzuca ludzi nawet  bez informowania ich o tym.

41 minuty temu Triste Cordis napisał:

Kiedyś, ktoś poruszał ten temat. Z tego co pamiętam, to "rozrzut" był dość duży. Ja mieszkam w Mońkach, także mam dobry dojazd (prywatna linia)

Trudno byłoby zorganizować meet np. tylko w Dziesięcinach. :P Za dużo broniaczy z regionu nie ma, pomijając fakt, że Białystok to małe miasto. 

9 godzin temu Zexel napisał:

I know that feel, bro.

I know that feel too. :( 

Edytowano przez Gringo37
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Gringo37 napisał:

Mnie bardziej niż alkomeety rażą dwie rzeczy:

1. Gore, które jest tam powszechnie publikowane.

2. Admin, który wyrzuca ludzi nawet  bez informowania ich o tym.

Trudno byłoby zorganizować meet np. tylko w Dziesięcinach. :P Za dużo broniaczy z regionu nie ma, pomijając fakt, że Białystok to małe miasto. 

I know that feel too. :( 

Co do czystek to było to zapowiedziane trzeba było polubić lub dodać post pod komentarzem :)
A co do goru to cóż jak kto lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minuty temu Maffle Fluff napisał:

Co do czystek to było to zapowiedziane trzeba było polubić lub dodać post pod komentarzem :)

To prawda, widziałem taki post. Komentarze, które widziałem skłoniły mnie jednak do tego, żeby nie podpisywać się pod tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...