Skocz do zawartości

Minimeet - Białystok


Camed

Recommended Posts

\

1 minutę temu Gringo37 napisał:

To prawda, widziałem taki post. Komentarze, które widziałem skłoniły mnie jednak do tego, żeby nie podpisywać się pod tym.

Aż sprawdziłem i skopiuje kilka ciekawych postów.
 

Cytuj

Banda niewychowanych ludzi. Nie trudzcie się, sama odejdę. Wstyd mi za was i za wasze wulgarne zachowanie. I dodam, że nie dziwię się, że nikt nie chce być w tej grupie. Niby Białystok a taka wieś. Wstyd i hańba dla Podlasia.

Cytuj

 ludzie mi ułatwiają pracę, przynajmniej dwie osoby już się ewakuowały same

Cóż to chyba całe podsumowanie tego wątku

Cytuj

Panowie, panie. Kiedy pijemy? Czy no, to znaczy kiedy meet. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego że coś tu ożyło i jest jakieś poruszenie, to chciałem zapytać, czy to nie któryś z was przyjechał z Białegostoku do Warszawy na Ponymeeta dla Nowych w kwietniu tego roku?

Bo szukam tego kolegi tylko mi ksywa wyleciała niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Bronek napisał:

Raczej nie. Wieś Rafałówka, gmina Zabłudów, powiat białostocki. Pewnie nawet w tym samym powiecie nie jesteś.

Mniejsza o to, gdzie leży Rafałówka. Jakby przeforsować spotkanie broniaczy to przyszedłbyś co?

7 godzin temu Wlocz napisał:

Korzystając z tego że coś tu ożyło i jest jakieś poruszenie, to chciałem zapytać, czy to nie któryś z was przyjechał z Białegostoku do Warszawy na Ponymeeta dla Nowych w kwietniu tego roku?

Bo szukam tego kolegi tylko mi ksywa wyleciała niestety.

Z braku odpowiedzi obawiam się, że chyba go tu nie znajdziesz. :rd10:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu Gringo37 napisał:

Mniejsza o to, gdzie leży Rafałówka. Jakby przeforsować spotkanie broniaczy to przyszedłbyś co?

Jeśli odbyłoby się w roku szkolnym to mógłbym przyjść. Fajnie byłoby pójść razem do kina na MLP EQ 4. Tylko, że nie wiem, czy ta część będzie puszczana w kinach. Premiera światowa ma być na NetFlix. O Polskiej nic jeszcze nie wiadomo.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Bronek napisał:

Jeśli odbyłoby się w roku szkolnym to mógłbym przyjść. Fajnie byłoby pójść razem do kina na MLP EQ 4. Tylko, że nie wiem, czy ta część będzie puszczana w kinach. Premiera światowa ma być na NetFlix. O Polskiej nic jeszcze nie wiadomo.

Niezły pomysł obejrzeć razem film. Wpierw jednak myślę lepiej może zrobić jakiegoś meeta na poznanie się. A nóż ktoš kogoś zna i o tym nie wie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minuty temu Zexel napisał:

Ja nie mam przyjaciół, więc ez :dunno:

Ja tam mam kilka znajomych z Białegostoku, ale nikt z nich na pewno nie jest bronym. Chciałbym, żeby ktoś z mojej okolicy okazał się bronym i pokazał się na forum :D Pomarzyć można...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...