Skocz do zawartości

Minimeet - Białystok


Camed

Recommended Posts

Zawsze można zacząć od kina. Zobaczymy co tam w Heliosie będzie. Koniecznie wersja 2D - chodzę w okularach, mam nadzieję, że zrozumiecie. Jeśli nie... Cóż... Najwyżej usiądę  w piewszym rzędzie po lewej stronie, a po filmie powiecie co było po prawej xD

 

O Smyka można zahaczyć, jakieś drobnostki kupić (BB?), wymienić BB na ślepo, coś zjeść i po prostu połazić. Żadnego alkoholu, fajki - kto chce niech sobie pali, ale nie mam zamiaru chować się po parkach, żeby cośtam wypić. (tak... do alkomeeta z fb piję).

 

Jeśli ktoś będzie chciał wygłosić prelekcję... Jakeś pudło się znajdzie, na "ambonę" w sam raz. xD

 

A tak na serio, najlepiej by było, żeby ktoś z "białego" napisał jakie są fajne miejsca (nie licząc kościołów ;) ). Poza tym, trzeba dobrać "trasę wycieczki" tak, żeby nie wydać majątku na bilety, a osoby z poza "białego" mogły wrócić jednym MPK na dworzec PKP/PKS (żadnych przesiadek typu: "na 5 przystanku przesprzesiądź się w 27. Po 3 przystankach na 14 i po 3 przystankach w 10 i na dworzec. Proste" :crazytwi2:)

 

A tak na serio. Jeśli coś ma być, to trzeba napisać kto może być na 100% żeby nie skończyło się na planach :hBB25:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Triste Cordis napisał:

A tak na serio. Jeśli coś ma być, to trzeba napisać kto może być na 100% żeby nie skończyło się na planach :hBB25:

Ja mogę w każdy dzień i o każdej porze. I dla mnie w sumie trasa nie ma znaczenia. Większością autobusów trafisz na dworzec (chyba...), a poza tym na rozkładzie jest napisane dokąd jedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak ja i załóż gogle na gogle. Dobrze będzie.

Jeśli chodzi o fajne miejsca na pewno mamy kilka cerkwii. Do tego 3 galerię handlowe, park, zoo, rynek z lokalem pizza hut, stare bocznice kolejowe, chociaż to bardziej dla dresów :P. Co tam jeszcze? (Tu dopisać). 

Dojedziesz PKSem, PKP bez problemu. Masa połączeń jest do nas.

godzinę temu Zexel napisał:

 Większością autobusów trafisz na dworzec (chyba...), a poza tym na rozkładzie jest napisane dokąd jedzie.

1 dojeżdża i to wystarcza.

Od siebie również daję gwarancję, że będę. Może są jakieś święta we wrześniu, to wtedy byłoby chyba najlepiej w wolne się spotkać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum... liceum... a ja mam kuźwa 31 lat. "Opiekun wycieczki" :lol: A tak na serio, to mam dyplom ukończenia kursu dla właśnie opiekunów wycieczek i takich tam. Wiem, że barierka na balkonie musi mieć minimum 1.5m. Będzie 1.49m - ZAKAZ WEJŚCIA... Ot, BHP. Dla mnie pora roku nie ma znaczenia. Gdyby wypaliło i miała być druga edycja (nie ma to jak dzielić skórę na niedźwiedziu, który jeszcze się nie urodził), fajnie by było zorganizować ją w grudniu - wyjazd na "GW: Huncwo... znaczy się GW: Łobuz 1"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minuty temu Triste Cordis napisał:

Gimnazjum... liceum... a ja mam kuźwa 31 lat.

Ha! Staruch xD. Mógłbyś być moim tatą :x. A tak serio to dla mnie sierpień byłby najlepszy, bo sercem i duchem jestem na wakacjach, a jak bedzie wrzesień, to będę się gorzej czuł, ze wzgledu na to, że wiem, że po weekendzie będzie szkoła. Więc tak... jestem za sierpniem :rd6:

 

Edytowano przez Zexel
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minuty temu Triste Cordis napisał:

Gimnazjum... liceum... a ja mam kuźwa 31 lat. "Opiekun wycieczki" 

No fakt - jeśli w meet'cie uczestniczyłyby tylko osoby z gimby/liceum to może mógłbyś się poczuć, że nie pasujesz do towarzystwa. No ale może ktoś jeszcze się znajdzie starszy. 

Co do daty: ja mógłbym tylko w roku szkolnym w tygodniu. Co bym powiedział domownikom, gdybym jechał do Białegostoku bez widocznego powodu? Wiem, że mógłbym się w końcu ujawnić, ale zbytnio się boję. Tak to powiem, że np. po lekcjach poszedłem do galerii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Bronek napisał:

No fakt - jeśli w meet'cie uczestniczyłyby tylko osoby z gimby/liceum to może mógłbyś się poczuć, że nie pasujesz do towarzystwa. No ale może ktoś jeszcze się znajdzie starszy. 

Co do daty: ja mógłbym tylko w roku szkolnym w tygodniu. Co bym powiedział domownikom, gdybym jechał do Białegostoku bez widocznego powodu? Wiem, że mógłbym się w końcu ujawnić, ale zbytnio się boję. Tak to powiem, że np. po lekcjach poszedłem do galerii.

Jak pięknie jest gdy moi rodzice wiedzą i ich to zbytnio nie obchodzi :)
A co do wieku myślałem, że ja najmłodszy będę ;v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu Bronek napisał:

Tak to powiem, że np. po lekcjach poszedłem do galerii.

Co za problem powiedzieć, że jedziesz żeby się z kolegami ze szkoły spotkać?

 

A wiek nie ma znaczenia, więc nie wiem o czym tu dyskutować :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam starucha huncwoty jedne. Za moich czasów młodzież... A tak na serio, to skoro są osoby jeszcze młodsze to... dziwnie będzie to wyglądać. Trudno. Najwyżej załatwię jakiś identyfikator czy coś z napisem "opiekun wycieczki:crazytwi3: Tylko co ja matce powiem? Dobra, wie że oglądam MLP, ale gdybym powiedział: "jadę na 'zlot' fanów serialu"... Oj już ja widzę jej minę: "nie jesteś na to za 'młody' :burned:"? 

 

PS. Trzeba dać cynk Celly - z tego co się orientuję, to też jest z okolic Białegostoku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Triste Cordis napisał:

Ja wam dam starucha huncwoty jedne. Za moich czasów młodzież... A tak na serio, to skoro są osoby jeszcze młodsze to... dziwnie będzie to wyglądać. Trudno. Najwyżej załatwię jakiś identyfikator czy coś z napisem "opiekun wycieczki:crazytwi3: Tylko co ja matce powiem? Dobra, wie że oglądam MLP, ale gdybym powiedział: "jadę na 'zlot' fanów serialu"... Oj już ja widzę jej minę: "nie jesteś na to za 'młody' :burned:"? 

 

PS. Trzeba dać cynk Celly - z tego co się orientuję, to też jest z okolic Białegostoku. 

Dawaj! Jakoś będzie. I tak wszyscy mamy powyżej 5 lat i teoretycznie nie mieścimy się w docelowej grupie wiekowej MLP. :v Nie znam osobiście Celly, ale jak ma blisko do Białego to musisz dryndnąć do niej. 

Co do meeta proponuję jakąś sobotę. Jak tylko ustalimy dokładną datę to wrzucę ogłoszenie na forum. Przy odrobinie szczęścia zbierzemy większą ekipę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...