Skocz do zawartości

Minimeet - Białystok


Camed

Recommended Posts

Pomyliłem komiksy :flutterblush: To Deadpool kosztuje 32zł (promocja). Także za 30zł mogą być twoje :) Nikt nie napisał o nie braniu kogoś pod uwagę. A właśnie... Ile możecie przeznaczyć na meeta? Mu tu o jedzeniu, a nikt o kasie nie pomyślał. U mnie na start 50zł (dojazdy + kino). Reszta? Się zobaczy. To jak tam stoicie z kasą? (czy mi się wydaje czy powoli zamieniam się w organizatora? A może mam jakieś urojenia? :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu Zexel napisał:

Hajsu ci szkoda? No dawaj :D. Ja muszę 20 zł na sam dojazd obie strony wybulić :rd6: 

Owszem, szkoda mi hajsu, albowiem jestem biednym wsiokiem, ale nie w tym rzecz. W weekend nie pojadę, bo co powiem domownikom. W tygodniu może będe, ale tylko jeśli mi plan lekcji będzie pasował, a w technikum zazwyczaj cały dzień jest się w szkole. Nawet jeśli będe to nie mogę dużo kasy wydać. Tak jak pisałem - 50 zł to już duuuużo.

EDIT.

@Triste Cordis jeśli chodzi o te komiksy to nie obraź się, że zaproponowałem tylko 20 zł, bo chodziło mi o 1 tom. A więc piszesz, że za 30zł sprzedasz 2 tomy? Chętnie kupię. Jeśli mnie nie będzie to @Gringo37 jest chętny.

Edytowano przez Bronek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 30 za 2 tomy. W razie czego wystawię na Allegro, zgadamy się i kupisz od razu po wystawieniu. Jeśli nie masz Allegro dam ci nr. konta na maila. Wysyłka w dniu otrzymania pieniędzy. Max następnego. Aha. Koszty przesyłki to 8zł (polecony priorytet, koperta bąbelkowa, dostaniesz na maila nr przesyłki)

 

Ja mogę mieć 140zł. Oczywiście nikt nie powiedział, że je wydam :P Zobaczymy, co wyjdzie z tego meeta. O ile się odbędzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi każda data pasuje więc luzik :) co do BB jeżeli dobrze rozumiem to są te takie figurki w torebkach? Będę miał pierwszą :fluttershy4:

Ale znając moje szczęście to trafie Flash Sentry albo innego Snipa i Snailsa ;v 
Ps.Sam też bd miał ok.50 zł

Pss.Rozpoznacie mnie po krótkim kucyku Szaro-czarnej torbie i przypince z kucem prawdopodobnie będę też w bojówkach

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z BB chodzi o to, żeby kupić i wymienić się w ciemno. Otwierasz dopiero w domu. Dlaczego? Żeby uniknąć "giełdy" po otworzeniu w trakcie meetu. Sprawdziłem repertuar kina. Na początku września nie ma nic ciekawego. Pod koniec będzie mieć premierę "Sekretne życie zwierzaków domowych". Jak dla mnie zapowiada się świetnie (błaaagam, wersja 2D - tańsza, a i fajerwerków 3D nie ma co oczekiwać). Może warto poczekać? A godzina? Proponuję sobotę, przed 13:00 (do 13 bilety są tańsze, a i ludzi mniej). 

 

Spoiler

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do giełdy to rozumiem(W szkole na "wigilię" losujemy "w tajemnicy przed resztą" kto komu ma kupić prezent cóż po 5 minutach i tak każdy wie kto komu kupuje)
2D? Zawsze i wszędzie nie wiem czemu ale nie lubię 3D

Co do daty i godziny jak pisałem wcześniej obojętnie.

Jeżeli się wszyscy zgadzają to niech ktoś zrobi wydarzenie (bo ja za leniwy jestem ;v)

 

 

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za:

 

1. Poczekać na premierę "Zwierzaków..."? (wcześniej nie ma nic ciekawego... no chyba, że ktoś chce płacić 20zł za Barbie xD ) - swoją drogą, dobra wymówka :P 

2. Wersja 2D. To animacja. Raptem kilka scen, reszta to wrażenie głębi, na które przestaje zwracać się uwagę po 10-15 minutach. Szkoda dopłacać za byle co, tym bardziej, że do 13:00 bilety są tańsze (promocja nie dotyczy wersji 3D). 

3. "Giełda" BB? Wykombinujecie jakoś te 14zł? (czy tam ile... od lat nie kupowałem BB). Zasady takie jak opisałem :) 

4. Spotkanie na dworcu przy "ciuchci". Łatwiej się odnaleźć. 

5. Zrobienie jakiejś fotki (co kto tam ma, ja na bank biorę aparat). 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barbie? Jak dla mnie...

Spoiler

 

 

 

Epoka Lodowcowa... No nie wiem :/ Seria wypaliła się, a ten film o zwierzakach zapowiada się znakomicie. Obejrzałem zwiastuny i jeśli całość będzie choć w połowie tak dobra jak one, to warto będzie poczekać (moim zdaniem). Ale to tylko moje skromne zdanie.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Triste Cordis napisał:

Barbie? Jak dla mnie...

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

Epoka Lodowcowa... No nie wiem :/ Seria wypaliła się, a ten film o zwierzakach zapowiada się znakomicie. Obejrzałem zwiastuny i jeśli całość będzie choć w połowie tak dobra jak one, to warto będzie poczekać (moim zdaniem). Ale to tylko moje skromne zdanie.  

Cóż ja nie w temacie zwyczajnie odrzuciłem tv razem z filmami i bajkami przez ostatnie badziewia. Teraz jedyne co oglądam to Mlp,Star Butterfly oraz anime.

Zapewne wiesz lepiej ja tam tylko podałem propozycje więc zdam się na twoją opinie i również głosuję za twoją propozycją :)

Ps.Barbie masterace hehe

Edytowano przez Maffle Fluff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu Maffle Fluff napisał:

Cóż ja nie w temacie zwyczajnie odrzuciłem tv razem z filmami i bajkami przez ostatnie badziewia.

Sam nie orientuję się co do tego, co ma być w kinach :) Ale mogę polecić (na PW) masę filmów z gatunków "musieć obejrzeć". Wiele z nich jest starszych niż ty, ale to było kino... Ech. A dziś? Jak nie Marvele to film w którym DiCaprio dostaje łomot od niedźwiedzia. Obejrzałem - nuda. Ale to nie temat o filmach. Czekamy na głosy reszty :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Bronek napisał:

Ktoś się orientuje do kiedy idzie Liga Samobójców? Czy tego nie strawicie :v?

Jedyne fajne rzeczy w tym filmie to momenty akcji i pupa Harley :v. Naprawdę trochę się zawiodłem...

 

Spoiler

... a najbardziej to chyba przy fakcie, że Joker nie będzie tym "głównym" złym. Szczerze to dlatego poszedłem dla tego filmu - dla mojego ulubionego psychopaty. Zamiast tego w dosłownie jednej akcji dowiadujemy się o jakimś bożku, który chce zawładnąć światem.

 

 

27 minuty temu Triste Cordis napisał:

(...) Nadal upieram się... to znaczy proponuję, żeby poczekać na "sekretne życie..." :) 

Jestem za :evilshy:

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.08.2016 at 12:13 Wlocz napisał:

Korzystając z tego że coś tu ożyło i jest jakieś poruszenie, to chciałem zapytać, czy to nie któryś z was przyjechał z Białegostoku do Warszawy na Ponymeeta dla Nowych w kwietniu tego roku?

Bo szukam tego kolegi tylko mi ksywa wyleciała niestety.

Witam i pozdrawiam. W czym mogę pomóc? Przy okazji wybacz, że odkopuję twój post po takim czasie.

 

10.08.2016 at 23:31 Triste Cordis napisał:

Gimnazjum... liceum... a ja mam kuźwa 31 lat. "Opiekun wycieczki"

Teraz można jeszcze do tej listy dopisać politechnikę. Pozwolę sobie przesunąć średnią wieku odrobinę bliżej w stronę Triste ;).

Nie będę robił problemów z terminem, godziną itd. Mieszkam blisko centrum, więc mam największe pole do manewru jeśli chodzi o dostosowanie się do tych kwestii.

Z takim tylko jednym 'ale', że kino pozwolę sobie odpuścić, tak więc dołączę do już po seansie.

 

12.08.2016 at 08:09 Triste Cordis napisał:

Detale podałbym na PW -konferencja. 

Powstało takie coś, czy jak na razie wszystkie ustalenia to te z tego tematu?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując

24 Września spotykamy się w Galerii Jurowieckiej przed godziną 13. Dokładną godzinę ustalimy tydzień przed meetem.

Następnie idziemy zjeść.

Po tym idziemy do smyka aby Kupić BB, a potem się nimi wymienić.

Jeżeli będzie dobra pogoda możemy przejść się po parku albo po prostu pochodzić po mieście.

Na koniec robimy wspólne zdjęcie.

Jeżeli się z tym zgadzacie to trzeba zrobić wydarzenie a nóż ktoś dojdzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładna data ustalona. 

Jeśli chodzi o kino, trzymajcie link do strony Heliosa. http://www.helios.pl/46,Bialystok/Repertuar/

5 godzin temu Triste Cordis napisał:

Jak dla mnke jest OK, ale ktoś tu zapomniał o kinie i mojej "dziecinnej" z pozoru zabawie. Najlepiej będzie spotkać się na +/- 40 min przed filmem. Musimy się jakoś odnaleźć i kupić bilety :)

Ustalmy, że spotkamy się pod galerią, bo nie wszyscy będą na dworcu, a z dojazdem stamtąd też nie wiem ile może zająć.

Ewentualne pomysły, plany do następnego meeta itp. zrobimy po galerii.

10 godzin temu Maffle Fluff napisał:

Jeżeli się z tym zgadzacie to trzeba zrobić wydarzenie a nóż ktoś dojdzie :)

Oczywiście, że robimy! Jeszcze gdzie 'mini' okaże się niewłaściwym słowem na nasze spotkanie. :P 

EDIT: @Triste Cordis Raczej nie kupię od ciebie komiksów, skoro w Egmoncie są 2X tańsze.

Edytowano przez Gringo37
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Triste Cordis napisał:

Jak dla mnke jest OK, ale ktoś tu zapomniał o kinie i mojej "dziecinnej" z pozoru zabawie. Najlepiej będzie spotkać się na +/- 40 min przed filmem. Musimy się jakoś odnaleźć i kupić bilety :)

Jestem za z tym kinem :evilshy:

Edytowano przez Zexel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...