Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


Celly

Recommended Posts

Jam jest jaśnie oświecona Molestia,.

Tak więc witam was wszystkich.Uczę się w gimnazjum i na imię mam  Natalia. Wbrew mojemu avku i sygnaturze, Celestia nie jest moim ulubionych kucykiem. Jest to Pinkie Pie,, AppleJack i Fluttershy. Można powiedzieć, że z M6 lubię wszystkich,tylko jedne bardziej,inne troszeczkę mniej. Poza główną szóstką bardzo lubię takie kucyki jak całe CMC, ship Lyra/Bon-Bon, Doctora Whooves ( to dzięki niemu zaczełam oglądać oryginalnego Doctora). Nie licząc MLP, interesuję się jeszcze wieloma krajami, (mam nawet listę gdzie chcę pojechać) książkami młodzieżowymi np. Harry Potter. Czasami oglądam anime, jednak nie lubię tego aż tak bardzo by nazwać mnie otaku, mimo że Japonię wielbię, chociażby przez tą reklamę-http://www.youtube.com/watch?v=W0X0cmQAdSE :ajawesome:. Nie lubię sportu i gram trochę na saksofonie.

Moja przygoda z kucykami, zaczeła sie jakieś 9 miesięcy temu, kiedy przyjechała do mnie kuzynka i zmusiła mnie do obejrzenia jednego odcinka. Tak się złożyło, iż był to 1 odcinek, 1 serii. Ciekawiło mnie co będzie dalej, więc obejrzałam kolejny, i jeszcze jeden i tak przez całą noc. Chyba o sobie powiedziałam już wszytko. Czekam na was  :raritylaugh:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUMA FITS!!!!1111!!ejxdkn!!! :lunaderp:

wielbię to reklamę...

Oh okey,witaj Natalio!

1.Lubisz zimne klimaty?

2.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

3.Co sądzisz o krajach Nordyckich?

4.Lubisz Lukrecję?

5.Ulubione Anime?

1. Zależy jeszcze jak zimne.Jeśli niżej wymienione Islandia i Norwegia, to jak najbardziej. Lecz jeśli Grenlandia, broń boże.

2. W obu państwach jeszcze nie byłam, lecz w przyszłości planuję zwiedzić Norwegię.

3. No lubię je no! :crazytwi2:

4. Muszę Cię rozczarować. Nie lubie  :despair:

5. Hmmm, tak jak pisałam, nie znam ich na tyle dobrze,żeby można mnie było nazwać otaku. Ale tak to lubię starsze anime- Sailor Moon, Dragon Ball, Pokomony(pierwsza seria) wczoraj zaczełam oglądać ,,Death Note'' które zapowiada się rewelacyjnie  :pinkiesmile:

 

fajne te emotikony :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, ja już wychodzę z tego więzienia, ale przez pół miesiąca jestem jeszcze duszą i sercem z Tobą.

Niestety, ale wiek gimnazjalny to jest chyba najgorszy okres w życiu człowieka :fluttercry2: Byłoby chociaż trochę lepiej, gdyby nadal byłoby 8 klas podstawówki. Dziękuje za słowa wsparcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wiek gimnazjalny to jest chyba najgorszy okres w życiu człowieka :fluttercry2: Byłoby chociaż trochę lepiej, gdyby nadal byłoby 8 klas podstawówki. Dziękuje za słowa wsparcia.

Jak aż tak tragicznie to stawiasz to mogę być z tobą sercem i duszą przez całe gimnazjum, jak tam chcesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aż tak tragicznie to stawiasz to mogę być z tobą sercem i duszą przez całe gimnazjum, jak tam chcesz ;)

Aż tak źle to chyba nie jest :D  Całe szczęście że moje gimnazjum, a dokładniej Zespół Szkół jest dość małe (ok. 150 osób w gimnazjum ok.100 w podstawówce) ale jest dość tolerancyjne, a nauczycielki dziwią się, że 6 klasa jest gorsza od klas starszych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle to chyba nie jest :D  Całe szczęście że moje gimnazjum, a dokładniej Zespół Szkół jest dość małe (ok. 150 osób w gimnazjum ok.100 w podstawówce) ale jest dość tolerancyjne, a nauczycielki dziwią się, że 6 klasa jest gorsza od klas starszych :)

E to dobrze macie.

U nas jest więcej ludzi i więcej idiotów ;p

Taki los...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Na pocieszenie dodam, ze słyszałem, że jest cień szansy, aby powrócić do starego systemu szkolnictwa. Jest nadzieja dla przyszłych pokoleń!

Dokładnie, chociaż znając ministerstwo Edukacji Narodowe, to jeszcze trochę czasu minie. ;) Modlę się aby do mojego prawo jazdy, nie utrudnili jeszcze bardziej egzaminu, i nie podwyższyli wieku zdawania do 21 lat, bo i takie ,,plotki'' chodziły :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, chociaż znając ministerstwo Edukacji Narodowe, to jeszcze trochę czasu minie. ;) Modlę się aby do mojego prawo jazdy, nie utrudnili jeszcze bardziej egzaminu, i nie podwyższyli wieku zdawania do 21 lat, bo i takie ,,plotki'' chodziły :(

Spokojnie, nawet jeśli tak zrobią, to jeżeli będziesz spokojnie jeździć, to jest mała szansa, że cię złapią. A wtedy można bez prawka. Moja matka opowiadała mi o kolesiu który nie umiał zdać na prawo jazdy, ale jeździł lepiej niż wiele kierowców i złapano go chyba tylko raz. Nie żebym takie coś pochwalał, ale niektórzy mający prawo jazdy takie rzeczy odwalają... I to nie tylko w Rosji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nawet jeśli tak zrobią, to jeżeli będziesz spokojnie jeździć, to jest mała szansa, że cię złapią. A wtedy można bez prawka. Moja matka opowiadała mi o kolesiu który nie umiał zdać na prawo jazdy, ale jeździł lepiej niż wiele kierowców i złapano go chyba tylko raz. Nie żebym takie coś pochwalał, ale niektórzy mający prawo jazdy takie rzeczy odwalają... I to nie tylko w Rosji.

Podobnie do mojej siostry przed maturą. ,,Jeśli takie debile zdają, a ci co się uczą i umieją jeździć, nie zdają, to po co mi się uczyć?'' Nie uczyła się za dużo do egzaminu, testy zdała za drugim razem, jazdę za pierwszym.

Witaj na forum!Baw się dobrze! :hug3:

Dziękuję :D

 

Cześć! Trzymaj :cydr::muffin:

 

~Yay! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...