Skocz do zawartości

IV Częstochowski Ponymeet 22.06.13r.


Cloudchaser

Recommended Posts

Cóż, na Trzecim Częstochowskim mnie nie było i z chęcią bym się pojawił na tym meecie, tylko nie wiem czy wyzdrowieję do tego weekendu. Spróbuję być ( choć data może być przesunięta, bo niektórym nie pasuje ten termin) a co do tego gdzie byśmy poszli to myślę że kino to dobry pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak studiuje na Politechnice Częstochowskiej Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki na Dąbrowskiego drugi rok. Tylko, że jak mnie zobaczysz nie drzyj się na całe gardło, zrobisz obciach przy moich kolegach z kierunku, a oni nie wiedzą, że jestem bronies i niech tak pozostanie.

Nawet wydział ten sam. Nie martw się o to, akurat należę do ludzi cichych i nieśmiałych  :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co chyba mam wolne :rariderp:

 

Zatem powinienem być. I od razu informuję, że się spóźnię jakieś 20 min, ze względu na dojazd. Wcześniejszym autobusem byłbym o 8:50.  :rarityderp: 

I dzięki Filip za info :rarityhug:  bo bym przegapił.

 

Poinformuję też grupę na facebooku, bo tam to cicho coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet na 90% będzie polegał na wesołym derpieniu, to tu, to tam. Przynajmniej można wykazać się inwencją twórczą i wpaść na jakiś szalony pomysł w trakcie meetu. ;)

Uprzedzam tych jadących z południa - dojazd, zbiórka etc. - nic się nie zmienia. Wszystko zostaje tak, jak podałem w pierwszych postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się tylko upewnić.

Spotykamy się w tym samym miejscu co ostatnio?

Ostatnim razem nie udało się zrobić"Iron Pony"czy jakoś tak,może tym razem się uda.

EDIT:Jak by co to ja będę w pociągu i będę w nim dopiero w Myszkowie.Jak by co podam ci mój numer telefonu.

Edytowano przez Filipczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo super-duper ważna informacja!

 

Meet zostaje chyba przeniesiony. Niektórzy pisali, że data im nie pasuje i wolą za tydzień. Niektórzy pisali, ze im to obojętne. Jeśli o mnie chodzi - nie mogę dzisiaj sie nigdzie wybrać (plany rodzinne). Nie zabraniam oczywiście zorganizowania meeta również dzisiaj. Można zrobić to, co było w przypadku II częstochowskiej, czyli podzielić na dwie części. Jedna grupka dzisiaj i kolejna za tydzień. Jak kto woli. Jedno jest pewne - mnie dzisiaj nie będzie. Możecie sami poderpić albo cosik. Dzisiejszy meet nie zależy ode mnie. :v

 

Przepraszam za taki ogromny problem i brak wcześniejszej informacji..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekoladowe ciastka były mniam. 

 

Ale jakbym miał być szczery ten ponymeet był wielkim niewypałem (jeśli zniesiecie ode mnie taką krytykę.), organizatorzy fatalnie... na całej linii, z tą Super-duper ważną informacją spóźnili się jeden dzień. 

Oj tam, fajnie było :lyra2:

Jutro wstawię fotki, ale musicie napisać jak było później, bo ja nie byłam na całym, bo ja mam fotki to do tego relacja musi być na FGE :bonbon2:

Co powiecie na Meeta w Sosnowcu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet jak dla mnie fajny, derpienie miało być i było :D. Za tydzień możliwe że też wpadnę ale nie wiem. No i też muszę pochwalić te czekoladowe ciasteczka były naprawdę świetne, pogoda też była całkiem niezła. Wzbogaciłem się o 2 nowe figurki z blind bagów. No i jedzenie chrzanowej i słonej(chociaż jak dla mnie to trochę słodka była) czekolady A co do informacji o przeniesieniu meeta - to faktycznie trochę późno ja już siedziałem w busie do Czewy  A brak organizatorów niedługo będzie robił za atrakcję Częstochowskich Meetów :D

Edytowano przez bukal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, rano wchodziłem na forum, żeby sie upewnić, że organizatorzy nie odwołali. Wszedłem dosłownie minutę przed informacją od Cloudchaser. :rarity4: 

Ale i tak było fajnie jak na samo derpienie :rwink:  W końcu mam pierwszą figurkę z blindów. I dziękujemy Nancie za pyszne ciastka, chociaż udało mi się dorwać tylko jedno :derp2:

 

 

Ogólnie to w takim razie ja bym proponował przesunąć meeta na dalszy odstęp czasowy (2-3 tygodnie), żeby ewentualnie ludzie sobie czas pozajmowali wcześniej. Ale to tylko propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później jak Ciebie nie było praktycznie nic nie robiliśmy.

 

Tylko przemierzyliśmy kilka kilometrów do reala, aby kupić żelki, czekoladę wasabi i czekoladę z solą morską. Ta wasabi smakowała tak jakby ktoś dał do niej chrzan. potem do KFC, bo ktoś z nas był głodny, a potem do dworca kolejowego. Nachodziłem się za wszystkie dni spędzone w semestrze IV roku 2 na uczelni.

 

Nie przegapiłaś nic ciekawego. Po drodze też byliśmy w rozsypce, rozchodziliśmy się, jak doszliśmy do reala było nas zaledwie siedmiu.

 

A co do relacji na FGE, to nie wiem czy tamtym redaktorom będzie się chciało dać notkę z nieudanego meeta. Jak chcesz możesz im podesłać.

Jak to był mój pierwszy to dla mnie udany, byłam potem w barze to widziałam jednego co odchodził.

Czekolada wasabi :sick::tiacake:

nie ma to jak ogier z rzęsami

:brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to był mój pierwszy to dla mnie udany, byłam potem w barze to widziałam jednego co odchodził.

Czekolada wasabi :sick::tiacake:

nie ma to jak ogier z rzęsami

:brohoof:

Jeśli chodzi o rzęsy to...to chodzi o mnie?

Ja nawet tym przyrządem posługiwać się nie umiem,a poza tym mam tak od urodzenia :-)

A jeśli chodzi o PonyMeet to ja bym powiedział że lepiej za tydzień...To było bardziej spotkaniem znajomych nowych i starych.

A na tym za tyzień to zanim podjąłbym zadanie to pierw pogodę bym sprawdził,by ludzie się nie smażyli w słońcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rzęsy to...to chodzi o mnie?

Ja nawet tym przyrządem posługiwać się nie umiem,a poza tym mam tak od urodzenia :-)

A jeśli chodzi o PonyMeet to ja bym powiedział że lepiej za tydzień...To było bardziej spotkaniem znajomych nowych i starych.

A na tym za tyzień to zanim podjąłbym zadanie to pierw pogodę bym sprawdził,by ludzie się nie smażyli w słońcu.

Nie o Ciebie tylko o Dayana { avatar } :lie:

Ja za tydzień chyba nie mogę... może jak będzie późniejszy to przyjdziecie?

Edytowano przez Wolfusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...