Skocz do zawartości

IV Częstochowski Ponymeet 22.06.13r.


Cloudchaser

Recommended Posts

Meh... a na cóż skarga? Że wzięli pieniądze i zwieli? xD Haha, chyba zapomnieli o pierwszej części tego niecnego planu xD

 

Szkoda, że organizatorzy się nie zjawili (wybacz, Cloud, dla mnie zawsze będziesz organizatorką częstochowskich ^^), ale ja jakoś się tym specjalnie nie przejąłem, pewnie dlatego, iż wiedziałem, że zbyt wiele więcej od nas nie wymyślą, jeśli chodzi o propozycje spędzania czasu w tę sobotę, meet z założenia nie miał planu, wesoła improwizacja, która się jako tako sprawdziła w praktyce... chociaż zastanawia mnie, dlaczego na 'przywódce' wybraliśmy najwyższego miast znającego najlepiej miasto? xD

 

Jeśli chodzi o kolejny częstochowski tudzież sosnowiecki meet, to do połowy lipca raczej wątpię, abym mógł przybyć, chociaż... zobaczymy x)

 

Dayan, to na przyszłość będzie jak już chcesz, jeśli szukasz ponymeeta z prawdziwego zdarzenia, to zapraszam do Krakowa lub Rzeszowa, tam ma miejsce pełna organizacja, wszelkie zaopatrzenie znajduje się na miejscu (zarówno jedzenie, jak i kucykowe gadżety), a i odbywają się tam panele tematyczne. Te mniejsze ponymeety, jak choćby te w Częstochowie są przede wszystkim organizowane z myślą, aby się spotkać i, jak to ładnie ujął Imper, są głównie kreowane przez uczestników - wszelka inicjatywa mile widziana ;]

 

Punkty ostrzeżenia? Oj, daj spokój xD i wiesz, nie każdy jest rozgadany, ale to nie znaczy, że jego obecność jest nieuzasadniona :]

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie nie rozumiem po co skargi. 'Inicjatorzy' ponymeeta nic w zasadzie nie obiecywali większego. W takim razie to na mnie powiniście też skargi składać, bo ja zainicjowałem pierwszego ponymeeta, a się zjawiłem dopiero na trzecim. To co zostało zaproponowne w planie, tak czy inaczej zostało zrealizowane. Należało to potraktować po prostu jako nieobecność kilku osób.

 

Wyluzujcie... Chyba nie chcecie siać ziarna nienawiści? I doprowadzić do podziałów w naszej społeczności.

 

Ja się cieszę z tego, że w ogóle coś się odbywa, że jest ktoś w okolicy, kto ma podobne zainteresowania i że każda chwila spędzona w tym gronie daje coś pozytywnego.

 

Bo chyba o to w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisać jakieś skargi albo zażalenia? O co? Niech mi ktoś sensownie odpowie "O co?"

Bo organizatorzy, którzy tylko zakładają wątek na forum się nie zjawiają?

Bo coś nie wyszlo przez to?

Bo nasza obecność jest wymagana i nie da rady bez nas?

Piszecie, że mogliśmy wcześniej poinformować. Dowiedziałam się W NOCY, że nie mogę przyjść. Rano wstałam później i dopiero wtedy napisałam. Jak mówię - sprawy rodzinne. Nie wiem jak wy, ale ja nie stawiam ponymeetu ponad rodzinę. Wybaczcie mi to, ale mam trochę inną hierarchię wartości. 

Błagam, Ci którzy mają jakieś wątpliwości - ogarnijcie się i zrozumcie, że ponymeety to rzadko coś zorganizowanego. To spotykanie się z ludźmi, rozmawianie na tematy o kucach bądź nie, derpienie po mieście i głównie dobra zabawa z zwykłego spotkania. 

 

I mam nadzieję, że macie już kogoś na "organizatora" :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...