Skocz do zawartości

A gdyby tak... - Wasze pomysły i sugestie


Lukiner

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Niezły z Ciebie grafik, ale Luna jest przeciwieństwem nowoczesności, jaką przedstawiłeś na obrazku... wiesz, oldschool :rainderp: Te neonowe napisy jakby nie pasują, co myślisz o jakiejś zgrabnej, dystyngowanej i lekko "ręcznej" czcionce? Obrazek jest dość... ciężki, mało nocny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twoja sygna nie wygląda na tradycyjną :D

Ale ok. masz na myśli takie podniszczone tło, napis ala ręczny i inne starograficzne bajery tak?

Ale się podoba mam nadzieję xd Po prostu jest narysowana inna kreską, taką jakby hmmm... ostrzejszą, niż serialowa. Ale nie o tym temat.

Osobiście miałbym na myśli (to tylko moja opinia), nocne, nie podniszczone tło, teraz mamy dobrą koncepcję, bo jest polanka i można było dać np. Woone czy inne nie latające Luny : P Więc moim zdaniem jakaś skromna polanka, napisy trochę staromodne (bo te typowo ręczne są często nieczytelne), ale grube. Co o tym myślisz KeyPony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spodobał mi się pomysł z nocnymi istotami ale nie w formie

tylko np. tak jak u Twilight z zaklęciami. Ktoś podaje nazwę istoty dla przykładu Nocna Nimfa (ale wymysliłem) i dajemy rysunek, screen jak ją sobie wyobrażamy (albo opis) i zachowanie. Przykład:

Nazwa: Nocna Nimfa

Wygląd:

xD

Dołączona grafika

Zachowanie: Tu chwilowo nie mam weny ale np. "Opiekuje się drzewami i zjada w nocy drwali, którzy odważyli się ściąć drzewo pod jej opieką"Dołączona grafika

Co do reszty się na razie wnikliwie się nie wypowiadam, ale też są ciekawe :D

Mnie osobiście spodobała się twoja wersja mojego pomysłu, więc niedługo może pojawi się w dziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj jakichś tam randomów, którzy się czepiają bez powodu, słuchaj tych, którzy się znają. :rarity4:

Sam jesteś random :rainderp:


Co powiedzie na taki obłazek?

Tylko przydałby się jakiś slogan ;)

http://img267.imageshack.us/img267/8800/comp200000b.jpg

Dużo lepiej moim zdaniem :)

Wszyscy lubimy cytaty z obrazkami :3

@Kuoth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie mainstreamowy random. :lyra4:

Preferowałem Lunę na forum jeszcze jak Regnum Lunae miało zdecydowanie najmniej postów ze wszystkich działów, a do następnego stratę kilkuset postów :P Ale zbaczamy z tematu :c

Ach ten offtop... Gdybym mógł dawać ostrzeżenia... Tymczasem uważajcie...

Co sądzicie o reaktywacji Quizu, muszę mieć pewność, że ktoś w nim będzie uczestniczył ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kuoth: To oczywiście Twoja zabawa i zrobisz co zechcesz.

Co myślisz o takiej zabawie, że zamiast ukrywać Lunę na obrazkach (małe pole wyszukiwania) ukrywać ją na... stronie? Na przykład dwa razy dziennie. Nie wiem czy jest to możliwe, ale na przykład po wejściu w dany temat mała Luna ukazuje się gdzieś nawet poza strefą postów: A to wśród listy tematów, a to pod przyciskiem "Pokaż wersję do druku" itd., lub klasycznie w poście, czyjeś sygnaturze...

Co do tego na stronie to pewnie mało wykonalne, bo myślałem, żeby np. widać ją było przez minutę na okres jednej godziny :lunaderp: Przykład:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...