Skocz do zawartości

Letnia Szkoła Animatsuri


Kitsun

Recommended Posts

Hej, hej.

Wiem, że festiwal kultury japońskiej, który odbywa się w Warszawie 12-14 lipca nie ma wiele wspólnego z kucami.

Lecz chciałbym się zapytać czy ktoś z forum się na niego wybiera. Wybieram się na niego z kumplem, a dwóch Szczecinianinów ze wsi nie będzie miało dużych szans na przeżycie w Warszawie =w=

 

1.Kitsun

2.Turoń

3.Ukeś (Maybe)

4.Lupus

5.Krzyświeł

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzięki, że nie będę jedynym Bronym na tym konwencie =3

Mam do was też malulululuuuuutką prośbę :fluttershy5:

Wraz z moim kumplem do Warszawy przyjeżdżamy pociągiem ze Szczecina o 13:50. Mógłby nas jakiś Warszawiak odebrać i byśmy poszli wszyscy razem na Festiwal. Przy okazji moglibyście nam pokazać jak superowa jest ta nasza stolica (szczerze to pirwszy raz będę w W-wie :flutterblush: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że nie będę jedynym Bronym na tym konwencie =3

Mam do was też malulululuuuuutką prośbę :fluttershy5:

Wraz z moim kumplem do Warszawy przyjeżdżamy pociągiem ze Szczecina o 13:50. Mógłby nas jakiś Warszawiak odebrać i byśmy poszli wszyscy razem na Festiwal. Przy okazji moglibyście nam pokazać jak superowa jest ta nasza stolica (szczerze to pirwszy raz będę w W-wie :flutterblush: )

Ja też postaram się być około 14 w Waw-ie ale raczej idę od razu na teren konwentu bo zbyt długie nieogarnięcie z tematem zaskutkowało mi brakiem rezerwacji :twiblush:

 

 

Jak we Warszawowie to może się nawet wybiorę, a jak za rozsądny piniądz to tym bardziej w końcu wakacje  :rdblink:

Cena wejściówki na 3 dni to jakieś 50 zł ale uwierz warto..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja też postaram się być około 14 w Waw-ie ale raczej idę od razu na teren konwentu bo zbyt długie nieogarnięcie z tematem zaskutkowało mi brakiem rezerwacji :twiblush:

Chyba jeszcze na Yatta da się załatwić Lupus <--OK kłamałem =w= Ale mam nadzieję, że będziemy się wspólnie bawić. Jeżeli spotkasz gościa z gigantycznym plecakiem i szarfą z przypinkami na sobie to będę ja =3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze na Yatta da się załatwić Lupus <--OK kłamałem =w= Ale mam nadzieję, że będziemy się wspólnie bawić. Jeżeli spotkasz gościa z gigantycznym plecakiem i szarfą z przypinkami na sobie to będę ja =3

 

No właśnie , trzeba się z Brony zgadać jakoś. Szukaj niskiego gościa w kapeluszu z 2 przypinkami..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiadomo: nie będzie mnie bo jadę do klasztoru, powrót mój nie jest określony~

Ale milej zabawy i uważajta na diabelstwa bo z doświadczenia wiem ,że takowe lubią się panoszyc na takowych iwentach. jakbym byl rozdalbym wam święte obrazki bo zawsze tak na konwentach staram sie robic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem! Lupusa nie znalazłem, ale za to znalazłem coś superowego na konwencie i zabrałem do domu (oczywiście za rozsądną cenę =3).

Jestem zbyt śpiący by zdać relację (trzy dni bez snu robią swoje =w=), ale wyślę zdjęcie moich łupów

CAM00045_zps967d9a7c.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ta AJ? Sorki że mnie nie było ale wróciłem do domu w sobotę około 9 a wyszedłem o 13 w piątek :rainderp:  Pozatym i tak nie miałem pieniązków, ba nawet w sobotę rano na stacji w żyrardowie sępiłem od ludzi na bilet :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ta AJ?

150 zł. Szkoda, żem nikogo z forum nie spotkał (nawet łaziłem z tą AJ na plecach by jakiś Brony mnie zauważył =w=), ale udało mi się spotkać kilka osób, którzy przybili ze mną Brohoofa (jakiś przekombinowany, bo zamiast żółwika/brofista była to piątka z zamkniętymi palcami, ale brohoof to brohoof) Relację będę pisał częściami, bo mimo tego, że spałem dzisiaj 12 godzin to nadal jestem zmęczony.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo... Just sayin'.

Na konwencie mnie nie było, ale słyszałam skrajne opinie. Sporo osób chwaliło, ale też sporo narzekało na kradzieże. Mam nadzieję, że was to nie dotyczyło.  :twilight3:

IMHO ta AJ jest warta swojej ceny, gdyż jest dobrze wykonana^^

A co do kradzieży to mi osobiście niczego nie podwinęli. (Tylko mojemu kumplowi zajeżdżali non-stop miejsce na karimacie. Chyba spało tam w sumie z 5 osób =3)

Ale wspomogłem tam jakiegoś Szczecinianina na pół biletu powrotnego, więc on mógł być ofiarą takowej kradzieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...