Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nnope.

 

Ja dragów nie brałam, nie biorę i nigdy nie wezmę. Na cholerę mam niszczyć swój organizm dla chwili odlotu? Co prawda, dowiedziałam się ze moi rodzice jak byli w stanach brali LSD, nie chce iść w ich ślady. Nie mam zamiaru brać używek i palić, co do alkoholu to w bardzo małych ilościach piwo nie zaszkodzi.

 

Na razie jestem uzalezniona od jedzenia owoców na potęgę, grania, oglądania filmów i czytania. Rysowanie tez mogę zaliczyć do mich uzależnień, coś mi mówi ze takie uzależnienia mnie nie zabiją, no chyba ze będę grała bez przerwy cały miesiąc na komputerze to padnę z głodu.

Link do komentarza

Piję, ale bardzo rzadko, marihuaen zażywam, ale to jeszcze rzadziej. Dla uściślenia, bo dla niektórych rzadko to raz w tygodniu - tak średnio raz na miesiąc, czasem zdaży się kilka razy w miesiącu, a czasem nic przez kilka miesięcy. Kawa, choć preferuję herbatkę. Przyznam się jeszcze że w dawnych czasach, gdzieś tak na początku gimnazjum kilka razy gaz do zapalniczek się brało. I to chyba największe gówno jakie do tej pory zażywałem, więcej nie zamierzam.

Narkotyków ciężkich unikam jak ognia, mam sporo znajomych zniszconych przez to, nawet kilka bliskich mi osób. Zresztą, nie tylko ciężkie tak działają, całe te gadanie że baka nie uzależnia to też bzdury. Znam kolesia młodszego ode mnie który ma prawie 10k długu żeby mieć na palenie i nie zapowiada żeby jego sytuacja miała się polepszyć, a wręcz na odwrót. Jak próbuje skleić jakieś zdanie złożone to rzadko kiedy mu wychodzi :f

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza

Od czasu do czasu kilka zimnych browarków sie łyknie to z tym nie mam problemów natomiast od nikotyny jestem uzależniony szlugi, e-papieros i tabaka (choć bez tego ostatniego moge przeżyć i nie mam z tym problemów), a co do motywacji to nie mam żadnej uważam że wszystko jest dla ludzi (z pewnymi ograniczeniami).

Denerwóje mnie też fakt że zażywają używek nieletni i nie mówie tu o każdym wieku poniżej 18 lat bo sam jeszcze tylu nie mam i to wydaje mi sie normalne że w wieku od 16 czy 17 lat sie wypije browara czy zapali szluga, ale krew mnie zalewa jak widze jarające małolaty ledwo z gimbazy.
 

Link do komentarza

Generalnie mlp to też jest używka... Robi się weselej i człowiek patrzy na świat całkiem inaczej...  :lie: 

 

A poza tym, to od czasu do czasu z kumplem jakiegoś energetyka sobie łyknę, ale sam to nigdy tego nie piję. Generalnie jak pije się ich zbyt wiele, to ponoć robi się z człowieka flak... 

Link do komentarza

Używka - produkt spożywczy działający pobudzająco na organizm ludzki, np.:
    kawa,
    herbata,
    tytoń,
    napoje alkoholowe,
    napoje energetyzujące‎,
    cukier spożywczy (sacharoza),
    afrodyzjaki.
 Z wikipedii. Kurna, pijąc słodzoną herbatę podwójnie sobie używam :(

  • +1 1
Link do komentarza

Używka - produkt spożywczy działający pobudzająco na organizm ludzki, np.:

    kawa,

    herbata,

    tytoń,

    napoje alkoholowe,

    napoje energetyzujące‎,

    cukier spożywczy (sacharoza),

    afrodyzjaki.

 Z wikipedii. Kurna, pijąc słodzoną herbatę podwójnie sobie używam :(

Dla mnie to bzdura żeby do jednej kategorii wpakować herbatę i kawę razem z tytoniem i alkoholem.Co prawda wpływają na organizm ale nie w takim stopniu jak tytoń, alkohol,narkotyki albo nawet te dopalacze

Edytowano przez Bandit221
Link do komentarza

Więc:

Komputer (tak, to jest uzależnienie)

Książki (to akurat dobry nawyk)

Kucyki

Komputer

Anime (tylko niektóre, ale jak zacznę to od razu muszę dojść do końca)

PS3

Komputer

Palenie (ale tylko tzw. Palenie bierne czyli w moim otoczeniu jest dużo palaczy, więc nawet jak nie chcę to wciągam dym)

Herbata

Link do komentarza

Dla mnie to bzdura żeby do jednej kategorii wpakować herbatę i kawę razem z tytoniem i alkoholem.Co prawda wpływają na organizm ale nie w takim stopniu jak tytoń, alkohol,narkotyki albo nawet te dopalacze

 

To tylko sztywna definicja :D Tak samo do definicji przestępstwa pasuje zarówno mroderstwo, jak i kradzież cukierka.

Link do komentarza

Co do mnie:

- Kucyki <3

- Komputer

- Tabaka (ale taka czysta, bez dodatków, kaszubska)

- Książki

- Angielska Herbata z mlekiem :ming:

Nie piję, a jak BĘDĘ MUSIAŁ wypić, to tylko od osiemnastki. Petów jarać nie zamierzam i nie chcę, podobnie ze ćpaniem.

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Sporadycznie alkohol, papierosy dosłownie raz w życiu, częsciej tabakę, zdarzyło się zetknąć z Marią Janiną i czasami od kolegów brałem e-fajuchę.

A uzależniony jestem od kawy, herbaty, komputera, łóżka, muzyki (jak nie posłucham co najmniej 2h na dobę to jestem chory) i wąchanie Butaprenu (jak jest w domu).

Edytowano przez Wrzodzio
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...