Skocz do zawartości

Flash Sentry


Linds

Recommended Posts

Według mnie nawet jeżeli się nie pojawi w następnym sezonie to i tak znajdzie się ktoś kto napisze z nim ficka :D

Co do tego czy będzie czy też nie. Możliwość jest zawsze. Twilight może go zawsze poznać w czwartym sezonie i nie będzie to miało prawie żadnego związku z filmem.

Powiązanie zostanie tylko to że w filmie występował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem AŻ takiego hejta na ten wątek. Osobiście bardzo lubię DELIKATNE nakreślenie takich relacji, bez żadnych telenowelowych wątków, ale, hej - to MLP, jakoś miłostki Cadence i S. Armora nie były nachalne, więc może w filmie też nie przesadzą. Z podkreśleniem na "może".  :aWe6O: 
W każdym razie - trzymam kciuki za ten film!  :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bez różnicy, czy będzie on w 4 sezonie, czy też nie. Jak się pojawi, to fajnie, nie pojawi się, też spoko. Chociaż.. Jak dla mnie mogliby go wcisnąć gdzieś tam w 4 sezon, może sobie nawet i być wątek miłosny. Byle nie był w ciul nachalny i nie przytłaczał reszty wątków. I wiadomo, masa fików i artów i tak się szykuje xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż moderatorzy wiele razy zwracali uwagę za moje słownictwo, to nie skomentuję co sądzę o tym ***** *******. Według mnie wątek miłosny to ostatnia rzecz, jakiej brakowało w MLP. Jeśli w sezonie 4 Twilight choć się z tym ********* ****** umówi, to ja nie oglądam już wiecej MLP.

PS.: To i walka z Sunset Shimmer to największe syfy jakie Hasbro nam kiedykolwiek zaprezentowało.

Edytowano przez Rainbow Wave
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt jeszcze nie postnął to ja to zrobie:
350059__safe_text_equestria%2Bgirls_spoi
Słowa prawdy od samej Megan McCarthy.
Propo samego Sentry'ego to miłosny zapychacz by dziewczynki miały do kogo wzdychać.

Edytowano przez Kaito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meh, ja tam do tej postaci jak i całego motywu z jej udziałem nastawiony jestem bardzo sceptycznie.

 

Wiadome jest, że nie pojawi się w czwartym sezonie, a w tym przypadku rozwiązania mogą być różne. Nie wiadomo, jaki będzie następny sezon, i czy nie okaże się nieporozumieniem, albo czy twórcy nie zaserwują nam 'odgrzewanego kotleta'. Biorąc pod uwagę tą drugą możliwość, dobrym posunięciem byłby występ Flach Sentry'ego w jednym z odcinków, ale nie pojawiłby się jako partner Twilight, a jako postać, która pojawiła się w jednym odcinku, miała wpływ na tamtejsze wydarzenia, zrobiła swoje i sobie poszła. Myślę, że gdyby Flash Sentry miałby kiedykolwiek wystąpić poza EqG, przydzielenie mu roli postaci pobocznej byłoby najlepszym z możliwych rozwiązań.

 

Dalej. Postać ma potencjał, ale ten wątek miłosny... Nie. To jest jedyny czynnik, który z góry powoduje niechęć. Bez tego z pewnością byłoby dużo lepiej, jeśli chodzi o samą postać. Jak na razie zasób istotnych informacji jest dość ubogi. Pozostaje powiedzieć 'poczekamy, zobaczymy' i być na bieżąco ze źródłami informacji, aby sporządzić dokładniejszą ocenę.

 

 

Według mnie nawet jeżeli się nie pojawi w następnym sezonie to i tak znajdzie się ktoś kto napisze z nim ficka :D

 

W sumie.. To całkiem możliwe. Nowa postać, bez względu na to, czy występuje w samym serialu bądź spin-offie zawsze uzyskuje pewne grono entuzjastów, co za tym idzie - z pewnością nie obejdzie się bez różnorodnych dzieł poświęconych danej postaci. Aczkolwiek podejrzewam, iż powstanie więcej artów, niż dzieł literackich, ponieważ na to pierwsze zawsze jest większy popyt, no i nigdy nie zauważyłem, aby pojawiło się aż tak dużo opowiadań z udziałem (przykładowo) Sombry. Szczerze, nigdy nie miałem okazji przeczytać opowiadania z jego występem.. Do dokładniejszej analizy potrzebowałbym konkretnego spisu opowiadań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja się cieszę, że Twilight sobie kogoś znalazła :fluttershy5: ? Zawsze lubiłem wątki miłosne.

Szczerze? Nie tylko ty. Ja może nie tyle ciesze co jest mi to w pewnym sensie obojętne. Jeżeli by się pojawił (na co mamy już odpowiedź że się nie pojawi) to by mi to było obojętne. Nie pojawi się, też spoko. Mimo wszystko to by się przydał, przynajmniej jako postać z tła. W MLP jest za mało ogierów, nawet jeżeli to serial dla dziewczyn to nawet w takim Which byli faceci, a tam same klacze. Mi się postać spodobała więc chętnie bym go chciał zobaczyć przynajmniej w tle. Takie jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po seansie filmu mogę śmiało stwierdzić, że nawet go polubiłam. Nie był zbyt nachalny w filmie i nie miałabym nic przeciwko jego występowi w 4 sezonie... :aj5: No, ale skoro jest już potwierdzone, że nie ma na to szans, bardzo tęsknić nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym uważała że Twilight nie zasługuje na miłość ale...no,nikt tego nie przewidział i aż takiej rzeczy się nie spodziewał,mimo iż Megan ostudziła sytuację,dramatyzowania nigdy za mało. Zawsze shippingi były pomiędzy głównymi bohaterkami,np AppleDash  FlutterDash AppleRarity RareTwi...wiele by wymieniać,zauważył ktoś że NIGDY nie przypisali do żadnej z mane6 ogiera ?  :twilight4:  A tu taka rewolucja...nie chodzi mi o to że powinni zrobić wątek klacz-klacz bo tego byśmy nie chcieli a ze względu na małe dziewczynki i tęczowe kucyki w ogóle nie ma takiego tematu,ale niektórych to po prostu kręci a shippingi w niektórych fikach są fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Flash będzie czy nie, mnie to specjalnie nie obchodzi.. A Twi w związku? Jakoś mi to nie pasuje, a poza tym nie będzie go raczej, rzadko kiedy kontynują to, co zaczęło się w spin-off'ie w normalnych odcinkach. Czekam na ciekawsze rzeczy w IV sezonie^^

Edytowano przez Aretra Dashu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No ja myślę, że nawet jeśli by się pojawił, między nim a Twilight nie będzie nic więcej niż zauroczenie. Twilight jest zbyt nieśmiała do Niego, a On w wersji kucykowej nie ciągnie jakoś tak bardzo do Twilie. Flash-a nawet polubiłem, ale Twilie jest też trochę zbyt zajęta żeby jeszcze mieć chłopaka (Nie żebym był zazdrosnyyyyy  :fluttershy4: ). Jak dla mnie może pojawić się w serialu, ale pewnie nawet jeśli, to tylko jako wspomnienie, tylko miną się z Twilie, Twi się zarumieni i koniec. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest tu najbardziej śmieszne to ten cały hejt na niego. Oczywiście popieram to, żeby nie było go w 4. sezonie i jestem przeciwko schematowi "Najlepszy facet w szkole zakochuje się w głównej bohaterce", ale często tutaj największe spiny o Flash Sentriego mają fanboye Twilight m.in dlatego, że to czyni Twilight "zaklepaną", więc ci nie mogą już marzyć o tym, że bez problemów byliby z tym kucem. Hejt na FSa takie osoby mają nie za kwestię tego, czy to by poprawiło, czy pogorszyło serial, tylko dlatego, że on ośmiela się zarywać do ich ulubionego kucyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...