Skocz do zawartości

Flash Sentry


Linds

Recommended Posts

Wypowiem się po obejrzeniu całego filmu, ale na tą chwilę szkoda że nie będą razem, tak wiem, wtedy nie byłoby to samo, ale romanse w serialu to niestety rzadkość, dlatego chciałabym zobaczyć jakby się to toczyło.

Kto wie, może jeszcze kiedyś Twi wróci do świata ludzi, bo alternatywne mane6 będzie miało kłopoty, może wtedy jakoś między nimi będzie więcej niż przyjaźń ^^.

A co jak Hasbro trolluje? I jednak wymyślą odcinek z Flashem? Trochę trudno uwierzyć, że pomimo tego iż Twi wpadła na Flasha (+rumieniec) nic między nimi więcej nie będzie. Rozumiem, miało nie nawiązywać, ale w każdej chwili mogą wymyślić odcinek niezgodny z tym co mówią, jak to Hasbro - lubią trollować.

 

Tak jak pisałam na początku, końcową opinię na temat Flasha dam jak obejrzę cały film, bo może się jeszcze zmienić, bo

podobno to były chłopak Sunset Shimmer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Equestria Girls to spin-off MLP:FiM, więc tym bardziej nie ma mowy, by w 4 sezonie były nawiązania do tego filmu. Heh.

Jeżeli pojawiłby się odcinek o Twilight i Flash Sentrym to tylko z jednego powodu - fandom tradycyjnie zacząłby się drzeć "Chcemy tego! Chcemy!".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć niewykluczone, że wątek miłosny pomiędzy Twilight i zapewne Flashem musi w końcu nastąpić, razem tworzą FlashLight, to przeznaczenie xD.  A tak w ogóle, jak w 4 sezonie mane6 pojedzie do Kryształowego Imperium będą musiały zauważyć Flasha, może nie będzie on jedną z głównych postaci, ale powinien się pojawić choćby w tle. Tak czy siak każda księżniczka powinna mieć swojego księcia, kwestią czasu jest kiedy to nastąpi, moim zdaniem :P. Hmm... W sumie może Hasbro chce przystopować ze zmianami, w końcu ostatnimi czasy było ich bardzo dużo (Discord po stronie dobra, Twi staje się alicornem, przechodzi do świata ludzi - wielkie zmiany w krótkim okresie czasowym).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będą musiały zauważyć Flash Sentriego. MLP:FiM nie ma z góry ustalonej chronologii - większość odcinków to luźne przygody, które można ustawiać sobie w dowolnej kolejności. Zaś EqG to spin-off, czyli nie ma wpływu na serial. A jeśli to cię nie przekona to chronologia + to, co mówi Cadance pod koniec filmu EqG: Flash Sentry jest NOWYM gwardzistą.

Równie dobrze też mogą nie pokazać wątku miłosnego, a fani i tak powiedzą: "Dzieje się! Dzieje! Ino z kamerą nie idą do nich, by dać im nieco prywatności".

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu zwiastuna pomyślałam : Ale ładny guardian <3 

Po przeczytaniu tego tematu i uświadomieniu sobie że ma być "chłopakiem" Twilight mam prośbę : Niech zgnije w piekle  :rapidash2:  :rapidash2:  :rapidash2:   Wątek miłosny ? I to jeszcze z....z Twiley ? To była ostatnia rzecz jakiej się spodziewałam....

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu zwiastuna pomyślałam : Ale ładny guardian <3 

Po przeczytaniu tego tematu i uświadomieniu sobie że ma być "chłopakiem" Twilight mam prośbę : Niech zgnije w piekle  :rapidash2:  :rapidash2:  :rapidash2:   Wątek miłosny ? I to jeszcze z....z Twiley ? To była ostatnia rzecz jakiej się spodziewałam....

Ny martw się, nie będzie go w 4 sezonie ^^ chociaż według mnie... trochę szkoda... ale tylko trochę :)

Edytowano przez Eliza Pegasis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówmy nie, bo wszystko może się zdarzyć, Hasbro trolluje na każdym kroku + przewaga fanów.

Ale to spin-off więc nie mogli by tak zrobić.. z drugiej strony anty fani Flasha .. co by się działo :_:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...