Skocz do zawartości

Nejiro 2013~


Ukeź

Recommended Posts

No, ja wiem, że to kon mangowy i w ogóle, ale tak czy inaczej, zastanawiam się, czy ktokolwiek się wybiera? Może ktoś planuje jakieś atrakcje związane z MLP czy coś? x3

Ah, informacyjnie, Nejiro odbywa się w Lublinie 28-30 czerwca ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy Touhou, albo porządnie wykonane mango-atrakcje, nawet jeśli niczego nie będę kojarzył : P Chociaż i tak nie pojadę. Jestem zbyt leniwy. Aż dziw, że konsystencją i wyglądem nie przypominam trzech kontenerów mielonki x3 I ja nie wątpię, że jest fajne i wcale nie marudzę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma nawet tabeli atrakcji więc nic nie wiadomo x_x Na wcześniejszej edycji Nejiro był nocny maraton MLP, ale czy teraz też będzie, nie wiem.

A w ogóle szaleństwo, w końcu jest info, że cosplay jednak się odbędzie o_o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nightsinger no tak jak generalnie zawsze na konwentach, masz tzw. sleep roomy, które są zwykłymi pustymi klasami, albo zwykły korytarz, bierzesz ze sobą śpiwór, karimate, koc, czy co tam chcesz i kimasz na podłodze XD Norma XD 

Ja osobiście pewnie kimać w ogóle prawie nie będę, ewentualnie zaszyję się wygodnie na podłodze w jakimś kąciku~ 

Ah i chyba jest z jedna atrakcja związana z MLP. Z planu tak wynika, albo ślepa jestem. Bo tak w ciul nieczytelna jest ta rozpiska, że nie mogę >.>

http://nejiro.pl/2013/node/19

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag. Touhou, GuP, Another, więcej Touhou, jakieś inne interesujące wypasy... Tylko mam wrażenie, czy plan atrakcji jest dziwnie rozplanowany?
Meh. Jeśli mi się uda, pojadę z jedną do trzech osób jeszcze. Ino jest ktoś w stanie w sobotę rzucić się pod dworzec i nas odebrać? (czy to wszystko mi wypali, jeszcze dam znać, ale TH mnie zdecydowanie przekonało do wyjazdu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się do piątku dać znać o której będziemy. Ogólnie plan zakłada grasowanie po konwentach w sobotę i niedzielę. Planowany czas przybycia na dworzec to sobota, godzina nie później niż 11. Z tego co pisaliście, wejściówki można nabyć na miejscu, więc ten problem mamy z głowy.
Dokładny czas przybycia (i czy mój misterny plan wypali, na co cholernie liczę) podam jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie taka sama cena, ewentualnie jakieś 5, maks 10 zł więcej. Ale że to Nejiro to raczej taka sama ^^

A btw to do jutra ludzie~ Zapraszam na moje konkursy praktyczne yaoi i yuri, poza tym jakby kogoś to interesowało, to będę popierdzielać w koszulce z Derpy (taką trochę spraną, bo sama to malowałam ;_;) albo jako Rin Okumura XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa Murphy'ego ciągle w cenie. Organizacja wyjazdu mi i kilku osobom przypomina teraz zimną wojnę między mną a resztą świata. Żeby było śmieszniej, wszystko ma się wyjaśnić dopiero jutro, kiedy nie będę miał internetu.
Co wiem na pewno, Master. Transport na miejsce docelowe najprawdopodobniej będę miał, także nie będziesz musiał czekać na nas na dworcu.

Najpewniej będziemy też tylko na sobotę, ale to akceptowalna strata, bo Touhou jest właśnie w ten dzień.
Huh, pozostaje mi podziękować za ofiarowaną pomoc i liczyć na to, że jednak się pojawię x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak sobie myślę, że jest to chyba po drodze z Krakowa do Gdańska, nie...? Więc może, może... może by tak zahaczyć? xD Pewnie w sobotę o 11, lecz niczego nie obiecuję! To i tak dziwny pomysł... co nie znaczy, że nie mam zamiaru go wykonać! xP Do gimnazjum, gdzie konwent ma się odbywać trafię bez problemu, bo jest koło Ruskiej - nie trzeba mnie odbierać, ale z dojściem na dworzec PKP na 19:10 mogę już mieć problemy, to nie wiem x]
 
Szkoda, że nie tak czy inaczej nie zdążę na te... praktyczne yaoi i yuri... szkoda, bo brzmi to dość... niepokojąco xD i będę się musiał zmyć nim panel MLP w ogóle nastanie ;_; w ogóle bym był krótko, a trochę to kosztuje... 25zł? I stąd biorą się moje rozterki, chyba rzucę kośćmi xP
 
--
 
Albo co mi tam, jadę najbliższym busem, to rozwiąże większość rozterek natychmiast! :ming:

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... tak sobie myślę, że jest to chyba po drodze z Krakowa do Gdańska, nie...?

 Oj nie bardzo.

 

Ja najprawdopodobniej wpadne w sobote na chwile i może w niedziele. Przyjadę szynobusem z Zamościa i jakoś dotrę pieszo na miejsce, zobaczy się. Nie będę samochodem więc będzie można "coś tego tamtego ten"  :cydr:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...