Skocz do zawartości

The Rise and Fall of One R. Dash [Reklama]


Eter

Recommended Posts

the_rise_and_fall_of_one_r__dash_by_gaia

 

Witam wszystkich !

Postaci pokazane w MLP:FiM z oczywistych względów często różnią się od tych które prezentują nam autorzy fanfikcji. Pierwszym powodem jest fakt że MLP:FiM jest kierowane głównie dla młodszej części społeczności więc niektórych tematów się nie porusza lub pomija. Przykładem mogą być rodzice Applejack ( http://pl.mlp.wikia.com/wiki/Apple_Family_Reunion#Epilog - dla tych co nie wiedzą o co chodzi ) Dlatego fanfikcja jest piękna, porusza i rozwija tematy które zostały pominięte lub sprytnie zamaskowane w MLP.

 

Dzisiaj chciałbym zaprezentować „The Rise and Fall of One R. Dash”; jest to fikcja która pokazuje prawdziwą ( według mnie ) osobowość Rainbow Dash.

Myślę że opis tej fikcji mówi wszystko :

 

"I'm not afraid of anything!"

except failure

"I'm awesome!"

i'm hurt

"I'm there for my friends!"

i need help

"I'm always willing to lend a hoof!"

why don't they see

Help

 

 

Jest to dość krótka ale zarazem piękna i ciekawa propozycja dla wszystkich wielbicieli błękitnej pegazicy, napisana dość prostym i przystępnym angielskim dzięki czemu nie powinna sprawić nikomu problemu.

 

http://www.fimfiction.net/story/96047/the-rise-and-fall-of-one-r-dash
 

Pozdrawiam oraz życzę miłej lektury !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj chciałbym zaprezentować „The Rise and Fall of One R. Dash”; jest to fikcja która pokazuje prawdziwą ( według mnie ) osobowość Rainbow Dash.

 

Myślę że opis tej fikcji mówi wszystko :

 

"I'm not afraid of anything!"

except failure

"I'm awesome!"

i'm hurt

"I'm there for my friends!"

i need help

"I'm always willing to lend a hoof!"

why don't they see

Help

 

 

 

 

W pełni się  z tobą  zgadzam. Ta fikcja pokazuje prawdziwą osobowość RD która kryje swoje prawdziwe Ja pod maską Najlepszej i niepokonanej twardzielki w całej Equestri.  Możliwe, że  boi się pokazać prawdziwą siebie, aby inni nie uznali jej za słabą i uczuciową, zapewne boi się odtrącenia przez innych i swoje przyjaciółki. Jest to moja własna opinia po przeczytaniu tej fikcji.

 

Edytowano przez Yarpen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się  z tobą  zgadzam. Ta fikcja pokazuje prawdziwą osobowość RD która kryje swoje prawdziwe Ja pod maską Najlepszej i niepokonanej twardzielki w całej Equestri.  Możliwe, że  boi się pokazać prawdziwą siebie, aby inni nie uznali jej za słabą i uczuciową, zapewne boi się odtrącenia przez innych i swoje przyjaciółki. Jest to moja własna opinia po przeczytaniu tej fikcji.

 

 

Ciesze się że ktoś to przeczytał i skomentował. Tak to prawda, to jest naprawdę piękne co czasem można znaleźć w fanfikcji. W zasadzie od momentu gdy oglądam mlp zawsze dopasowywałem ( rozszerzałem ) ich "prawdziwe" osobowości, dlatego ten fic zwrócił moją uwagę ( obrazek powyżej który zresztą zainspirował autora do napisania tego również jest wspaniały ). Jeżeli ktoś jeszcze przeczytał to zapraszam do dyskusji, naprawdę lubię rozmawiać na temat tego co przeczytałem ;) .

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...