Skocz do zawartości

Ogłoszenia działu Cadance.


Kruczek

Recommended Posts

Tutaj znajdą się ogłoszenia działu Księżniczki Mi Amore Cadenza.
Jedyne, co teraz chciałbym wam przekazać, to że czekam nadal na zgłoszenia ciekawych pomysłów, co do działu Cadence.
A jeżeli uważasz że Twój pomysł jest genialny (zabawa, dyskusja), zrealizuj go bez mojej wiedzy, sami potem ocenimy czy się nadaje.

Możemy odbudować ten dział, lecz jedynie z waszą pomocą.
` Kruczek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Uwaga Uwaga.
Nagrody za aktywność w dziale będą przyznawane co miesiąc, następna pod koniec lipca, jednak teraz z dumą oznajmiam że pierwszą nagrodę otrzymuje 
Unbridle Za całokształt i masę pomysłów, zabaw i innych rzeczy którymi obsypała mnie na PW oraz w sugestiach, gratuluję.
Starajcie się, organizujcie swoje pomysły, sugestie, a na pewno nie zostaniecie pominięci.
Dziękuję ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Jak już pewnie wiecie ostatnio nie było mnie na forum (problemy z komputerem). Dlatego mam zamiar ożywić dział i już niedługo pojawią się nowe dyskusje i zabawy. A może nawet sesja? Będą rozdawane też nagrody za aktywność oraz niedługo postaram się załatwić nagrodę za Quiz. Zapraszam do udzielania się w dziale. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W dziale rozpoczęła się druga runda Quizu o Księżniczce Cadance. Zapraszam do wzięcia udziału.

 

Ostatnio ,,trochę" zaniedbałam swoje obowiązki i przestałam tworzyć nowe wątki. 

 

Nowości, które pojawią się w najbliższym czasie:

  • Sesja z Cadance - jeśli ktoś się zapisze.
  • Zabawa ,,Dopasuj druhnę do użytkownika".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witajcie moje kryształki.

 

Jak pewnie zauważyliście nie było mnie przez bardzo długi czas na forum, przez co dział ucierpiał na popularności. Przepraszam Was za to z całego serca, ale wydarzył się wypadek i byłam w szpitalu. Teraz czeka mnie jeszcze kilkanaście wizyt, więc wszystkie nowości, które chciałam wprowadzić będą musiały poczekać. Jest mi naprawdę przykro, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Do następnego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam ponownie. :)

 

Przepraszam za moją nieobecność, lecz po formacie laptopa nie mogłam korzystać z Internetu. W sumie to ciągle nie mogę, lecz ciągnę neta z telefonu przez kabel USB, więc postaram się zająć działem, póki tylko mogę. Wiem, że ostatnio dział świeci pustkami, ale wątpię, aby konkurs cokolwiek tutaj zmienił. W innych działach jest masa konkursów, więc nie chce wrzucać jeszcze jednego.

 

Pragnę również przypomnieć, że trwają zapisy do Walk Rycerzy. Zapisać możecie się o *tutaj*.

 

No i po trzecie chce Was zachęcić do podawania własnych pomysłów na zabawy, dyskusje i inne ciekawe tematy. Oczywiście czeka na Was za to nagroda. ;) Zapraszamy do *tego* tematu.

 

To chyba na tyle w dzisiejszym poście. Chyba, że coś mi się później przypomni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witajcie.

 

W dziale nastąpią wielkie zmiany, które pomogą nam uporządkować sytuację w dziale. Bowiem panuje w nim ogromny chaos.

  • Przyjaciel Cadance będzie nagrodą za punkty zdobyte w konkursach i zabawach, ale wciąż zostanie przydawana za aktywność;
  • Osoby, które otrzymały PC, ale przestały aktywnie brać aktywny udział w życiu działu będą pozbawiane nagrody. Wyjątkiem są osoby jak np. Unbridle, która podawała pomysły na rozwój działu i utrzymywała go w całości;
  • Obecny quiz o Cadance zostanie zamknięty i otworzony na nowo. Punkty z poprzedniego quizu nie będą przekazane na nowe konto, aby wszyscy mieli równe szanse;
  • Galeria zostanie uproszczona. Nie będzie już osobnego tematu dla obrazków z samą Cadance i artów z udziałem innych kucyków. Do tematu będzie można wrzucać wszystkie arty, o ile będzie na nich Cadance;
  • Stare zabawy, które już dawno straciły sens lub nikt nie będzie chciał brać w nich udziału zostaną zamknięte i przeniesione do archiwum;
  • Powstanie osobny dział na sesje w dziale;
  • Walki Rycerzy zostaną raz na zawsze usunięte.

Mam nadzieję, że dzięki tym drobnym zmianom będziecie lepiej czuli się w dziale. Zapraszam również do uczestniczenia w zabawach i najbliższych konkursach. 

 

Cava.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie,

Zauważyłam, że Starcie Tytanów kompletnie zdominowało dział Kryształowego Imperium, w tym Cadance. Nie taki miał być skutek. Powinnam być zadowolona z aktywności, jednak chce dołożyć wszelkich starań, aby cały dział nie opierał się na jednym większym projekcie. W związku z tym niedługo pojawią się nowe zabawy i dyskusje w dziale. Mam nadzieję, że to pomoże w odzyskaniu tej dawnej świetności.

Pozdrawiam,

Cava Schreave

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...