Skocz do zawartości

Gdzie mieszkamy? (Uliczny asfalt)


Gość Ziomisz12

Recommended Posts

Wg mapy Solarisa (great job) najbardziej opłaca się robic meety w południowo centralno wschodniej Polsce :P Kielce, Radom. Największe zagęszczenie na Śląsku hmmm.. z całym szacunkiem dla "Zachodu" ale tam się nie opłaca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kopiuj-wklej pomysłu z FgE ;p. No ale chyba wypada z mojej strony dziękować ci za sporządzenie takowej mapki. Sporo swoją drogą ludzi na śląsku. Meet zawsze był organizowany (od września) w SCC. Miejsca sporo tylko małe możliwości xD. Jednak zawsze udaje się nam coś wymyślić :D I zaktualizuje listę zaraz tych co nie ma. Solaris może zajmować się mapką ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ecape, ja rzucałem taki pomysł nim to się urodziło na FgE. @down Bo wierchuszka się nie kwapiła do realizacji tego pomysłu, a jak yay wrzuciła mapkę to stwierdziłem, że chyba sam muszę się tym zająć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każda pierwsza sobota miesiąca. No ale z lekka offtop się robi już :D Jak chciałeś tak masz. Jesteś w dwóch miejscach naraz ;p @up Może i pierwszy wpadłeś na pomysł, ale oni pierwsi go zrealizowali ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Wielkie Brawa dla Ecape za to ze edytuje temat. Ja nie moge, bp nie moge kozystac z kompa. Postanowiel dawac tez bronisowe nazwy miast. Tego Ecape juz nie musisz edytowac, bo mysle ze sam chyba dam rade. Wiec jezeli wiecie jak bronies nazwaja swoje i wasze miasto to pisac. Dodane mam juz. Luznań Pinkoszcz Kwidzyntavia Wiec juz nie spamic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...