Skocz do zawartości

[Konkurs] Namaluj Księżniczkę Cadance


Kruczek

Recommended Posts

Moja praca już poszła
Ciekawostka: robiłem ją słuchając między innymi This Day Aria, więc praca jest 120% Cadencowa :yay:
Aha, panie Kruczku, czy trzeba było wysłać tylko swoją pracę, czy może jakiś podpis dodatkowy jak w przypadku Luny? Po prostu nie chciałbym, aby ostatniego dnia okazało się, że moje zgłoszenie jest niepełne.


Przymknę na to oko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                               Wyniki Konkursu
Pierwsze miejsce zajmuje :
TAM TA RA DAM

VileRaven
mlp_cadence_by_vileraven-d6avcyo.png?1


Drugie miejsce zajmuje Mrs. Octavia
ni_hao_cadence__by_golden_fly-d6a1au6.pn
Trzecie miejsce zajmuje GraphiteShine
NLhzKPd.jpg

Wszystkie prace zostaną umieszczone dziś wieczorem w Wielkiej Galerii Księżniczki Cadance.
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję za udział.
Mam nadzieję że cieszycie się za samo wyróżnienie bo nagroda wygląda żałośnie.
Z Bogiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie wiedział kto wygra... To było oczywiste, że VileRaven  :derp: Inne prace zapewne też są piękne (oprócz mojej :P). Gratulacje!


Jak dla mnie trzecie miejsce powinno być na pierwszym, ponieważ praca VileRaven przypomina mi niezbyt wesołą grę The Path. Poza tym Księżniczka jest jakaś taka smutna ;)


Ona ma takie mroczne prace :3

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pinkieo:  powiem szczerzę że nie spodziewałam się :lunaderp: Było tyle pięknych prac  Bardzo dziękuję ! ^^

Bardzo dziwne że praca turonia nie została wyróżniona Bo bardzo mi się podobała ale  decyduje ten kto organizuje ^.^

Jeszcze raz  bardzo bardzo bardzo dziękuje i gratuluję pozostałej dwójce ! :rdblink:


Jak dla mnie trzecie miejsce powinno być na pierwszym, ponieważ praca VileRaven przypomina mi niezbyt wesołą grę The Path. Poza tym Księżniczka jest jakaś taka smutna ;)

Nie było powiedziane że ma być wesołe :o Nawet najbardziej wesoły kucyk czasem przezywa gorsze chwile ^^  Dlaczego miała bym rysować te najweselsze ? c:

Ale mi tez się podoba praca na ostatnim miejscu c:

 

 

Po za tym w konkursach nie powinno brać sie pod uwagę tego jaki kto ma styl rysowania .. wesoły czy smutny i mroczny .. Bo to jest już kwestia cudzego gustu A co ja poradzę że lubię tak rysować ^^ ale mimo to szanuję to ze może wam się to nie podobać... jak już wcześniej wspomniałam .. kwestia gustu c:.

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:squee: Dziękuję bardzo wszystkim za uznanie!
Bardzo cieszę się z tego, że w ogóle jestem na podium, a jeszcze te komentarze :flutterblush: :
 

 



Jak dla mnie trzecie miejsce powinno być na pierwszym, ponieważ praca VileRaven przypomina mi niezbyt wesołą grę The Path. Poza tym Księżniczka jest jakaś taka smutna ;)

 

 

Dla mnie powinno być całkiem inaczej. Pierwsze miejsce na ostatnim, a ostatnie na pierwszym. Drugie w ogóle mi się nie podoba.


Dziękuję, wasza opinia bardzo wiele dla mnie znaczy
Niemniej jednak zgadzam się z VileRaven, każdy ma swój gust :fluttershy5:
Tak więc szczerze gratuluję Ci zasłużonego zwycięstwa Raven, mam nadzieje że będziemy mieli jeszcze dużo okazji do rywalizacji :squee:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom  :yay:

 

..jednak ja jako widz (wiem....wiem...wiem miałam też brać udział..nawet miałam niedokończonego vipa ...no ale trudno ...sytuacja mi nie pozwoliła dokończyć tego) ..czuje się trochę rozczarowana .....spodziewałam się jakiś tematycznych obrazków z księżniczka (,że robi coś ciekawego) ...a tutaj same portrety 

 

Więc ocenie tak 

+Wykonanie prac

+Pierwsza i trzecia praca ciekawe style

 

- Same headshoty...czyli wieję taka nudą i lekkim brakiem kreatywności 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję zwycięzcą :giggle:

Natomiast zgadzam się z większością, bo także moim zdaniem trzecie miejsce powinno być pierwszym, a pierwsze trzecim.Drugie miejsce, bez obrazy, ale w ogóle mi się nie podoba :derp5:

I tak na marginesie, osobiście uważam, że większy talent oraz większy wkład pracy (co do wkładu pracy mogę się mylić, to są tylko moje przypuszczenia) włożył i ma Graphite Shine. Nie chcę tu nikogo obrazić, ale uważam że ten kto rysuje na papierze ma większy talent niż ten co zrobił kuca w grafice komputerowej.

Jeszcze raz powtarzam że w żaden sposób nikogo nie chciałam obrazić ani urazić,po prostu wyrażam swoją opinię. :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...