Skocz do zawartości

[Konkurs] Namaluj Księżniczkę Cadance


Kruczek

Recommended Posts

Kochani, jako że wyjeżdżam jutro na jeden dzionek, w niedzielę zrobię całą galerię z pracami i bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na temat wszystkich i prac i tego, które postawilibyście na podium, jeżeli wyróżnicie kogoś, kogo my we trójkę nie doceniliśmy to chętnie przyznam kolejną nagrodę (Co do tego vectora to sprawdzę co da się zrobić(znaczek Cadence jest już na nagrodzie Przyjaciel Cadence), więc raczej zostanie Cadence po solarce.  A co do Graphite i Raven to cudowny przykład odwiecznego problemu konkursów. Sędziowie mają własne gusta, braliśmy pod uwagę wykonanie, przejrzystość oraz zaangażowanie włożone w pracę. Chętnie przyznałbym nagrodę wszystkim uczestnikom, jednak wtedy straciła by ona swoją wartość, po prostu kolejna cecha konkursów. Jeżeli ktoś się nie zgadza z 1 i 3 miejscem, to oświadczam że niczego nie zmienię, jedynie mogę wyróżnić inne osoby które według was zasłużyły.

I uwaga:

Jeżeli byłoby zainteresowanie to bardzo chętnie zorganizowałbym "Namaluj Księżniczkę Cadence v2", o tematyce która by wam odpowiadała.

Tworząc ten konkurs nie miałem na myśli wywołanie shitstormu z powodu wyników, pamiętajcie że tu chodzi o świetną zabawę i kapkę rywalizacji ale przede wszystkim o rozwijanie swojego talentu.

 

Nie pasują obrazki wyżej do nagród? Nie macie takich. Ja tam nie mam nic przeciwko, może dobrze jest tematycznie robić konkursy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jako że wyjeżdżam jutro na jeden dzionek, w niedzielę zrobię całą galerię z pracami i bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na temat wszystkich i prac i tego, które postawilibyście na podium, jeżeli wyróżnicie kogoś, kogo my we trójkę nie doceniliśmy to chętnie przyznam kolejną nagrodę (Co do tego vectora to sprawdzę co da się zrobić(znaczek Cadence jest już na nagrodzie Przyjaciel Cadence), więc raczej zostanie Cadence po solarce.  A co do Graphite i Raven to cudowny przykład odwiecznego problemu konkursów. Sędziowie mają własne gusta, braliśmy pod uwagę wykonanie, przejrzystość oraz zaangażowanie włożone w pracę. Chętnie przyznałbym nagrodę wszystkim uczestnikom, jednak wtedy straciła by ona swoją wartość, po prostu kolejna cecha konkursów. Jeżeli ktoś się nie zgadza z 1 i 3 miejscem, to oświadczam że niczego nie zmienię, jedynie mogę wyróżnić inne osoby które według was zasłużyły.

I uwaga:

Jeżeli byłoby zainteresowanie to bardzo chętnie zorganizowałbym "Namaluj Księżniczkę Cadence v2", o tematyce która by wam odpowiadała.

Tworząc ten konkurs nie miałem na myśli wywołanie shitstormu z powodu wyników, pamiętajcie że tu chodzi o świetną zabawę i kapkę rywalizacji ale przede wszystkim o rozwijanie swojego talentu.

 

 

Co do nagrody to chętnie mogę wykombinować coś co nie jest znaczkiem Cadence c:

A co do osoby która zasłużyła na podium to Turoń na pewno ponieważ narysowała ona całą Cadence I zrobiła to bardzo pięknie ^^  Bardzo się zdziwiłam gdy nie zobaczyłam jej na podium :o

 

Jeszcze raz osobiście podziękuję za znalezienie się na podium.

 

A robiąc kolejny konkurs można by wyznaczyć dwie kategorie które tematyka by się od siebie znacznie różniły. A można by było zapisać się tylko do jednej na raz. Myslę że było by ciekawie ^^  Można by też oceniac prace w digitalu i w traditinalu osobno bo znacznie się  te techniki różnia i wymagaja one różnej pracy c:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że się wtrącę.

 

Raven jak dla mnie zasłużyła na zwycięstwo. Jej praca jest świetna. Może styl, w którym rysuje nie wszystkim odpowiada (np. mnie, jest po prostu taki mroczny, że aż się prosi o różne okultyzmy nim narysowane), ale dzieło wyszło jej świetne. Uznawanie jednak, że włożyła mniej wysiłku w swój rysunek, ponieważ użyła komputera, jest oznaką ignorancji i nieznajomości w temacie. Tworzenie komputerowe jest równie trudne, co rysowanie na papierze.

 

Osobiście proponowałbym usunięcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, i zastąpienie ich wyróżnieniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Raven, w następnych konkursach powinny być dwie kategorie oceniania
Ja na przykład zawsze czułem się lekko poszkodowany względem techniki komputerowej (kochani graficy nie bierzcie tego do siebie, podziwiam was za wasze umiejętności), choćby ze względu właśnie na takie rzeczy jak kolory i tło. Wiem, że do odpowiedniego rozmieszczenia kolorów w grafice też potrzeba dużo wiedzy, ale ja żeby zacząć robić w kolorze (wyniki możecie zobaczyć na moim Deviancie, link w sygnaturce :fluttershy5: ) musiałem kilkukrotnie osobiście fatygować się do Berlina w poszukiwaniu odcieni xD
Na złagodzenie tematu proponowałbym jakiś wspólny projekcik graficzno-rysunkowy, ale to już tylko moje spontaniczne myśli :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiegoś spójnego pomysłu, ja po protu chcę spróbować zrobić cokolwiek razem
Pisałaś, że robisz szkice na kartce, ja uwielbiam cieniować, już jakiś pomysł
co do kartki to skaner, po protu skaner
A ja też chciałbym spróbować coś komputerowo, chce od dawna, zdobyłem tablet graficzny, a i tak nic nie umiem ^^
Odmienne techniki, ale myślę że mamy więcej wspólnego niż się wydaje
Warto spróbować :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakiegoś spójnego pomysłu, ja po protu chcę spróbować zrobić cokolwiek razem

Pisałaś, że robisz szkice na kartce, ja uwielbiam cieniować, już jakiś pomysł

co do kartki to skaner, po protu skaner

A ja też chciałbym spróbować coś komputerowo, chce od dawna, zdobyłem tablet graficzny, a i tak nic nie umiem ^^

Odmienne techniki, ale myślę że mamy więcej wspólnego niż się wydaje

Warto spróbować :fluttershy4:

 

Ano warto c: Ja też lubię cieniować ^^ hoć to zwykle robię na komputerze ale to najprzyjemniejsza rzecz w  rysowaniu xD  Dodawanie efektów szczegóły : D  Nie nawidzę kolorować ._____. nudne strasznie... wolę od razu przejść do cieniowania xd

A ja rysuję w digitalu tak jak i w traditionalu bo ołówek to to co lubię najbardziej xd za farbami nie przepadam ... pastele to już w ogóle ._.

A jakaś tematyka specjalna ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielkie dzięki, szkoda tylko, że nie znalazłam się nawet w czwórce. :P

Miło, że doceniłeś moja humanizację, nie raz będą ją rysować.

Przykro mi, nie tylko ja oceniałem te prace. :)

Jednak za waszymi prośbami po wystawieniu galerii w niedzielę mogę wyróżnić jeszcze dwie osoby do piątki wyróżnionych, najbliższym tego tytułu jest Turoń, ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie tylko ja oceniałem te prace. :)

Jednak za waszymi prośbami po wystawieniu galerii w niedzielę mogę wyróżnić jeszcze dwie osoby do piątki wyróżnionych, najbliższym tego tytułu jest Turoń, ale zobaczymy.

Właśnie szkoda, że to nie był twój osobisty wybór, a innych osób. A gdzie one czemu się nie pokażą? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka specjalna? Hmmm, ciężko stwierdzić
Ja natomiast lubię i jedno i drugie (cieniowanie, kolorowanie), ale zawsze jak robię w kolorach to mi się wydaje praca jak wyciągnięta z francuskiego przedszkola xD
Czasem mam problem ze kształtem, ale to trzeba wyćwiczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...