Skocz do zawartości

Wasze przejścia map


Gość

Recommended Posts

:rainderp: W sumie tak jakoś nagle mi skill podskoczył, zacząłem męczyć ar7 z HR i ar10, trochę overdose, na tych mapach w sumie i tak mi nie szło, ale chyba coś dało.

W sumie tylko jedną mapę AR10 umiem przejść bez NF ;_;

Edytowano przez Kuoth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co prawda nie jest to do końca moje jednak jest w tym mój replay (niestety jest dupny, nie zdążyłem go poprawić na czas)

Jest to prawdopodobnie mój ostatni replay który znajdzie się w internecie, przez podejście niektórych osób stwierdziłem że pie*dole tą grę

Have fun~

Osu!mania #polish team | Yuyoyuppe - AiAe [sC]

 

https://www.youtube.com/watch?v=gOLkgpk5u5M

 

tutaj w razie jakby znowu skajzepsu   :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż to tu wstawisz XD.

Szkoda jednak, że przestajesz grać w osu!. Wnioskując po tekscie na twoim profilu, mam rozumieć że po prostu pokłuciłeś się z kimś solidnie w osu!, po czym stwierdziłeś, że osu! to tylko strata czasu?

Edytowano przez Modren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak zwany #polish! Tego się nie słucha!!! Sam ile takiego hejtu na siebie przyjąłem, ale mam po prostu wyrąbane na takich graczy. Po moim "come back'u" staram się tylko pisać z ludźmi którzy nie zachowują jak ci z #polish'a. Ja widze twoje starania. Tak jako ciekawostkę powiem (i może pocieszenie), że przecież jesteś najlepszym Polskim Bronym na std i manii 4K. Tak, zmiażdżyłbyś mnie na 4K.

Edytowano przez Modren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol, jeszcze żeby to był #polish, tam akurat sam wyzywam ludzi od gówien dostając w zamian śmiech i jeszcze gorszą odpowiedź :v

Tak czy siak potrzebuje od tej gry i community długiego odpoczynku (ale i tak będę donosił sprzęt do osu!rooma na konwenty bo to jest wejściówka za frajer :v)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tak sobie przejrzałem na szybko historię tutejszego zakątka o osu!, i widzę, że obecnie ten zakątek forum trochę umarł. Cóż poradzić... :rainbowcry:  Wielu ludziom już się ta gra znudziła... :dunno:  nagrałem tym razem coś z osu!Standard (jak narazie to mój najlepszy wynik ogólnie na std), ale zauważyłem, że obecnie też opisuje mój nastrój:
https://www.youtube.com/watch?v=iY1YsM89fD4

Po raz pierwszy użyłem osu!record :yay: ,ale nie przedstawił jednej rzeczy dokładniej... otóż mój Cursor size jest ustawiony na najmniejszy, a tu jest normalny, ale tam... to nie duży problem.

Edytowano przez Modren
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłbym coś, gdyby mi cholernie forma nie skakała :D (chyba, że zadowala kogoś shitplay halozy - genryuu kaiko ctb diff z combo 300)

Najtrudniejsza mapka jaką udało mi się na fc w ctb zrobić to aimi - link (tv size) [insane], co jest raczej średniakiem, do tego prawie miesiąć temu, od tamtego czasu nic. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

To i ja wrzucę coś. Taki mały shitpass

Downdraught Normale się gra dla beki w kombinacji HD+FL :v

Miło spotkać na tym forum kogoś jeszcze od CTB. Jakbyś chciał kiedyś pograć mapy dla koreańców (taki twilight, genryuu kaiko czy inne overdose) pisz śmiało. Może akurat będe mógł pograć D:

Edytowano przez Spoiler Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z chęcią obejrzę, ale pod warunkiem, że zmienisz film z prywatnego, chociażby na niepubliczny, bo nikt tego nie może obejrzeć. :rdblink:

A wiesz co jest w tym śmiesznego?

 

Youtube zablokował, gdyż HURR DURR prawa autorskie w minutach 0:21-1:21.

 

 

EDIT:

A tutaj z przyjaźniejszego Dailymotion:

 

http://www.dailymotion.com/video/x2su5mj_osu-sawai-miku-konna-sekai-shiritakunakatta-hard-s_videogames

Edytowano przez Garin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protip: Przy nagrywaniu filmików z osu! hitsound ustaw głośniejszy niż muzykę, to znacznie zmniejsza szanse wykrycia "nielegalnej" treści przez automatyczny system youtube (albo po prostu załatw sobie zewnętrznego partnera jak any.tv i będziesz mieć to z dyńki na długie lata)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żaden kamień milowy, ty tego nie czytasz tylko nawalasz randomowo w klawisze XD
A przynajmniej kizamu tak wyglada, traxx ci poszedł nawet ładnie
Szczerze powiedziawszy rok temu z takimi umiejętnościami można było farmić do top10pl xD
Teraz na szczęście szykuje się jakaś konkretna kadra

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to obejrzyj teraz ten filmik jeszcze raz i patrz na pas offsetu :ming:

Przy większej prędkości po prostu nawalasz losowo w klawisze i tego ci się ukryć nie uda :drurrp:

Ale spoko, im dłużej będziesz grał tym lepiej ci będzie szło czytanie

Polecam ci przy manii zaznaczyć używanie hitsoundów z mapy, przyjemniej się gra wtedy

Edytowano przez JimJoy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 6 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...