Skocz do zawartości

Pora na prawdziwy pokaz talentów!


Adolfek

Recommended Posts

A więc znużony nieco epickimi bojami w świecie magii i czarów, rycerzy i magów (wtajemniczeni z łatwością rozpoznają cytat w tytule) na polach sprawiedliwości i szukając sensu dalszego istnienia w świecie gdzie człowiek człowiekowi wilkiem, natrafiłem na zaskakujący serial jakiemu jest poświęcone te forum.

 

Kilka słów na mój temat, w kucykach siedzę od kilku dni (prawie tydzień), no i okazało się to strzałem w 10! Za miesiąc wskoczy mi dwójka w cyfrę dziesiątek jeśli chodzi o wiek. Właśnie skończyłem technikum, i jak szczęście dopisze to za 2,5 miesiąca będzie można mówić do mnie używając tytułu "technika informatyka" (chociaż to w dzisiejszych czasach staje się "too mainstream" z moich obserwacji).

 

Zaś co do mojej przygody z kucykami: Jak na razie cała szóstka jest moją ulubioną. Jestem w trakcie sezonu pierwszego, dokładniej odcinek "Swarm of the Century", oglądam po angielsku (z angielskimi napisami) bo zauważyłem, że polskie tłumaczenia są zbyt swobodnie i nie oddają dokładnie klimatu przedstawionych sytuacji. Tak więc uzbrojony w słownik angielskich frazeologizmów i stuprocentowy wynik z ustnej matury z angielskiego, kuśtykam jakoś pomiędzy odcinkami i mam nadzieję że się nie zawiodę.

 

Pozdrawiam. Niech kucyki będą z wami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...