Skocz do zawartości

Silver Goggles [Oneshot][Adventure][Dark][Violence]


Huskykaski

Recommended Posts

Opowiadanie to forma zwiastunu do kontynuacji "Efektu Motylka", czyli "Za Czasem Lapunova". O poprzedniej części tylko wspomina i jest niezależne. Opiera się na tym samym uniwersum, w jakim będzie miała miejsce akcja drugiej części. Do wypuszczenia "Za Czasem Lapunova" trochę zostało. Na razie jest to półtorej rozdziała i zbitek pomysłów zapisanych w innym pliku. To opowiadanie jest o moim ulubionym, z którego jestem najbardziej dumny. 

Silver Goggles! 

 

Mam nadzieję, że nie jest za brutalne na główny dział. Jeśli tak to pokornie proszę o przebaczenie i przeniesienie. Trafi tam na pewno jeden rozdział specialny, który planuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wreszcie przeczytałam. W sumie nie mam niczego konstruktywnego do powiedzenia, tyle tylko, że podobało mi się. Jako zapowiedź spełnia swoją rolę doskonale. Przypadł mi do gustu motyw tego połączenia z umierającym - zarówno sam pomysł, jak i opis. Pozostaje czekać na Za czasem Lapunova. Dodam jeszcze, że liczę na rozwinięcie nieco postaci poszczególnych członków Silver Goggles - o ile będą występować - bo tutaj wydali mi się oni bardzo podobni do siebie. A, i chyba gdzieniegdzie coś było nie tak z zapisem dialogów, ale mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...