Skocz do zawartości

[Gra][Fairy Tail] Gildia Magów "Biała Gwiazda"


Spinwide

Recommended Posts

- Hmm właściwie miałem dwa powody. Po pierwsze zostałem sam i nie miałem dokąd pójść. Czułem się prawie jak...- Przerwał w połowie zdania.- A właściwie nieważne. W każdym razie moim drugim i zarazem głównym powodem  jest to, że poszukuje siły. Chcę stać się najsilniejszym magiem. Moje płomienie pomogą mi spalić wszystkie przeszkody.na mojej drodze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie poczuła, że krzesło zaraz się połamie. Zdążyła w ostatniej chwili wstać, jednak kiedy się zastanawiała co się stało zauważyła, że nogi były podpiłowane. Nagle runęło drugie krzesło. Wstała i rozejrzała się.

- Który mądry podpiłował wszystkie krzesła? - warknęła. Barman widząc jej minę, tylko milcząc wskazał na Ring`a. 

- Młody, doigrałeś się. Arashi - wymamrotała zaklęcie (175/200) i w tym momencie nad młodym magiem pojawiła się niewielka chmura burzowa. Kilka sekund później walną z niej piorun. " No to powinno go na moment uspokoić" uśmiechnęła się.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. Błyskawicznie przemieściłem się w pobliże Ringa. Pochwyciłem błyskawicę z chmury i zredukowałem jej energię do zera.

- Hej! Nie marnuj tak magicznej energii. Nie wiadomo kiedy może ci się przydać. - spojrzałem zirytowany na maga. - To był tylko żart. - niezręcznie broniłem Jakkaru. Mi jeszcze nie zdarzyło się siąść na podciętym krześle, ale takie coś to nie powód do używania tak silnych zaklęć. A już na pewno nie na towarzyszach z Białej Gwiazdy.

- Nie ważne. Ja wychodzę. Muszę jeszcze coś załatwić. - po chwili szedłem ulicą Magnolii. Kiedy przechodziłem obok Fairy Tail, tuż przed moją twarzą przeleciał stół. Heh. Widać nie tylko my jesteśmy dziwną gildią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzała na poirytowana na Nathan`a. Silne zaklęcie? Pff.. ona by tego nie zaliczyła nawet do słabych zaklęć. Nauczka się należała i koniec. Teraz na prawdę była zła. Nie będzie jej pouczał byle młodzik. Dopiła sok i wyszła na zewnątrz. Siadła na ławce. Humor zaraz jej wrócił. Spojrzała jeszcze rak na zegarek. Zostało jeszcze dużo czasu. Znudzona zaczęła obserwować chmury "płynące" po niebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkaru rozejrzał się po gildii.

- Hmm wiesz jeszcze nigdy nie miałem nikogo kogo mógłbym bronić.- Chłopak znów spojrzał na Rinzler'a- Ale wiesz puki należę do Białej Gwiazdy będę walczył z każdym jej wrogiem 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W Lamia Scale nie było tego przekonania i dlatego od nich odszedłem - Powiedział Rinzler wychylając kolejny łyk piwa - Wiecie dlaczego Fairy Tail jest najsilniejsze? Bo uważają się za rodzinę która ma obowiązek wspierać i chronić każdego z pozostałych, te więzi są tak silne że potrafili by nawet sami pokonać inne Mroczne gildie. Ale to tylko moje własne domysły. Ethan a ty dlaczego dołączyłeś do gildii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Poczekaj naprawię to tylko przypilnuj żeby nikt tego nie zniszczył następnym razem - Powiedział Rinzler i otoczyła go złota energia - Meteor- Ryūsei - Zbiornik Magiczyny - 100/100 Ciało 250/300 - Rinzler w zawrotnym zaczął latać po całej gildii naprawiając co zdawało się jeszcze nadawać, w końcu wyszło że do wyrzucenia nadawały się tylko 3 stołki. Rinzler zwolnił i usiadł na swoim miejscu - Ehh i po wszystkim. - Naprawienie siedzeń zajęło jakieś 15 sekund.

Edytowano przez RedBalance12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Powiem tyle że jak potrafi się tworzyć zaklęcia i ma się tą magie to można zwyciężyć każdy pojedynek. Gdy walczyłem Jurą, to dzięki wymyślonemu zaklęciu udało mi się głównie go pokonać, znał moje wszystkie inne czary a tego nie i nie był na nie przygotowany. Jak chcesz mogę ci pokazać jak się tworzy czary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy stanęliśmy na plaży zawiał lekko wietrzyk, księżyc był w pełni.

- No więc tak, wyróżniamy kilka rodzajów zaklęć, czyli; Wspomagające, obronne i atakujące. Gdy tworzysz zaklęcie musisz wiedzieć dokładnie o co ci chodzi musisz zanć już specjalną inkantację oraz umieć wytworzyć magiczną kroplę ze swojego ciała, inaczej płynną magię. Teraz ci pokażę jak to się robi.

Rinzler wyjął dziwny przedmiot który wyglądał jak długopis, tam gdzie powinien znajdować się wkład był czerwony rubin. Rinzler narysował krąg sowim dziwnym przedmiotem i następnie narysował gwiazdę, w wolnych przestrzeniach gwiazdy powpisywał dziwne symbole.

- Prawię gotowe teraz potrzebna jest nam kropla - Rinzler wymówił zaklęcie do ekstrakcji i między jego dłońmi znajdowała się mała świetlista kropla iskrzyła się jakby ciągle odbijało się od niej światło. Przyłożył krople do narysowanego w powietrzu znaku, ten zmienił się w krąg magiczny. - A teraz finalny efekt czyli działanie zaklęcia - Z keku wyleciała mała wiązka złotej energii niszcząc pobliski głaz. - A i trzeba znać pradawny język, zrozumiałeś? - Rinzler z radością przekrzywił głowę na bok i spojrzał się na Ethan'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zależy od doświadczenia w tworzen... - Rinzler zamarł po czym upadł na ziemię chwytając się za głowę. Kolejna wizja nawiedziła go jak film. 

Wszedł do chatki i zobaczył młodą dziewczynkę.

- Czy mogę się pobawić z Evą? - Zapytał Rinzler.

- Niestety Rin - Odpowiedziała Matka dziewczynki - Evangelina jeszcze nie zjadła obiadu.

- Skończyłam - Nagle odezwała się dziewczynka gdy zobaczyła Rinzlera jej policzki się zrumieniły. - Chodźmy się pobawić - Uśmiechneła się szeroko po czym wizja się skończyła. Ból w głowie był niesamowity,  całe ciało miałem pokryte zimnym potem. - Eeee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nic ci nie jest- spytał Ethan i pomógł mu wstać- Cholera. Nie jest dobrze.

 

Wziął go pod ramię i podźwigną z ziemi.

 

-Pójdziemy do budynku gildii.-popatrzył na zmęczonego Rinzlera- Nie, to będzie za daleko. Tam, jest ławka- powiedziałe Ethan i skierował się w jej kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...