Skocz do zawartości

Miks do oceny. Dam + :)


Divine

Recommended Posts

Handel reputacją?

Powiedziałabym, że to be i nieładnie, ale nic nie ma o tym w regulaminie forum, więc róbta co chceta (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧

 

Co do miksu... nie jestem fanką muzyki elektronicznej [dlatego ocena tak zaniżona ;_; ], ale to nawet wpada w ucho :fluttershy5: 6.5/10

Edytowano przez Aglet
  • +1 1
Link do komentarza

Z przyjemnością ocenię, ale dla mnie - miłośnika muzyki elektronicznej plus do reputacji jest całkowicie obojętny. Co prawda wolę trance, ale spróbuję sprawiedliwie ocenić ten miks. Nie wiem dlaczego, ale muszę pobrać plik z YT na dysk bo wczytuje się w ślimaczym tempie. (dopiszę ocenę do postu gdy przesłucham set).

EDIT. 4 Kb/s - YT znowu padło  :bemused:

EDIT 2. Może wrzucisz to na Google Drive albo SoundCloud?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Działa Wam YT? U mnie żaden filmik nie chce się załadować. Dwa laptopy, dwie przeglądarki i nic :/

 

EDIT. W końcu YT ruszyło. 

 

Przesłuchałem i nie mam uwag. O ile muzyka to nie moje gusta to całość zasługuje na 10/10. Świetnie się tego słucha. 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza

a osoba 'gibająca się' przy stoliku sprawiła ze przez cały filmik nie mogłam przestać się śmiać.

Czekam na następne miksy. :vinylspin:

Serio? ._.

Wejdź na kanał, mam tam jeszcze jeden, a jeżeli się podoba to zapraszam do lubienia fanpage, oraz subskrybcji kanału ;D

Link do komentarza

Aha, taka mała sugestia. W następnym fajnie by było usłyszeć Faithless: Insomnię lub/i God is a DJ  :cadancespin:

Zależy kiedy zrobię. Bo ostatnio zrobiłem coś z mieszanką Dubstepu, dnb, oraz ostrego electro, ale gdzieś to przepadło. To co umieszczam w miksach zależy także od samopoczucia. Może w oldschoolowych utworach trance nie specjalnie gustuję w miksowaniu to mógłbym zapuścić coś takiego:

 

 

lub

 

 

Taito Polak. Moim zdaniem gdyby robił takie remixy, a nie jakieś pseudo pompki to zaszedł by daleko bo technicznie jest naprawdę super. Tu jeszcze jeden jego remix, ale tym razem wydany w Spinnin. Chyba wiesz co to za label. W końcu jeden z największych. ;)

 

Link do komentarza
i...

kurczę pieczone, ARCHIE W 5:07!

Nie tylko jego kucykowe utwory gram. Każdy jego utwór mam na HDD. Jest jednym z tych na którym się wzoruję przy tworzeniu muzyki.

 

Piosenki w 5, 30, 37, 45 oraz 54 minucie. Przejścia troszkę nie wyszły, ale to z powodu, że pierwszy raz grałem na cdj 1000 oraz lekkiego stresu. Ale mniejsza z tym. ;)

http://www55.zippyshare.com/v/75555921/file.html

Link do komentarza

Jakkolwiek nie bliska by mi była muzyka elektroniczna, nie uważam miksowania za sztukę, więc ciężko mi oceniać. (Miksowania w sensie łączenia czyichś utworów w całość a nie w sensie określenia na końcową pracą nad własnym utworem oczywiście.)

Miksowanie to nie sztuka? :rainderp:  Odtwarzanie jeden po drugim - nie. Ale prawdziwe miksowanie - tak. Ale niewielu to potrafi. Widziałeś występy Tiesto? Dash Berlina? Co potrafią zrobić z muzyką? A Mashupy czy rewelacyjne Dashupy czyli utwory składające się z 2+ kawałków zrobione przez Dash Berlina? Ale to i tak nic w porównaniu z tym co się działo jakieś 10 lat temu. Polecam posłuchać na YT 30min z LoveParade 2000 i występ Westbam'a/Dr.a Motte oraz Paul van Dyk'a. BBC One radio (jakoś tak). Właśnie po tym można odróżnić przeciętnego grajka grajka od prawdziwego artysty, który potrafi "bawić się muzyką". I to JEST sztuka. 

 

Słuchać od 23 minuty

 

ok 34:45 (i dalej) - mistrzowskie przejście (i miksowanie). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza

Jakkolwiek nie bliska by mi była muzyka elektroniczna, nie uważam miksowania za sztukę, więc ciężko mi oceniać. (Miksowania w sensie łączenia czyichś utworów w całość a nie w sensie określenia na końcową pracą nad własnym utworem oczywiście.)

Miksowanie, a puszczanie piosenek z winampa to różnica. Aby miks był świetny, kawałki trzeba odpowiednio dobrać, a zwie się to miksowanie kluczem. Są programy do tego, ale na jakimś występie raczej tego nie masz i grasz wszystko na słuch. :)

Edytowano przez Divine
Link do komentarza

Miksowanie, a puszczanie piosenek z winampa to różnica. Aby miks był świetny, kawałki trzeba odpowiednio dobrać, a zwie się to miksowanie kluczem. Są programy do tego, ale na jakimś występie raczej tego nie masz i grasz wszystko na słuch. :)

Dodam tylko, że DJ który ma łeb na karku nie puszcza kawałków, które miał przygotowane tydzień temu i nauczył się przejść na pamięć, tylko dostosowuje się do tłumu i reakcji na dany styl. No ale w końcu:

 

Every DJ can play music

But only the best DJs can play with music

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...