Skocz do zawartości

Moja Mała Incepcja - Dyskusje o sesji


Ever3Tree

Recommended Posts

Krótkie info. Forum jakimś cudem nie chce mi się wyświetlać (długa historia, Łuska zna problem). Wczoraj udało mi się jednak ostatecznie rozwiązać problem poprzez logowanie się na mlppolska przez wyszukiwarkę steam (nie pytajcie mnie dlaczego tylko tak to działa, sam chciałbym wiedzieć o_O). W związku z tym oczekujcie dziś PW w sprawie sesji

Link do komentarza

No to kurczę pięknie :/ Widocznie będę musiał zorganizować coś nowego. Dowiem się najpierw czy Lajti (regentka RL) mogłaby to poprowadzić, a jeśli nie to wynajdę dobrego MG w odpowiednim dziale. Byle tylko kumał klimaty Incepcji. Pozdro wszystkim.

Link do komentarza

Osoby które uczestniczyły w sesji i otrzymały swoje PW wchodzą automatycznie. Jeśli tworzą nowe postaci mają pierwszeństwo, jednak w wypadku zastrzeżeń względem nowych KP będę dyskutować z taka osobą poprzez prywatne wiadomości.

Zmienione/nowe Karty trzeba umieścić w wątku

Link do komentarza

Cytat z wiadomości od Evera:

 

 

6) Rekrutacja uzupełniająca zostanie otwarta w poniedziałek 5 maja i będzie trwać do uzyskania odpowiedniej ilości spełniających rygorystyczne wymogi propozycji postaci. Po zamknięciu rekrutacji i uzupełnieniu drużyn (które mogą mieć inne składy niż dotychczas) nastąpi rozpoczęcie gry.
Link do komentarza

Sesja rusza na nowo, fajnie. Zgłaszam chęć udziału i ten tegesy ALE

Tamta rozgrywka powinna nas czegoś nauczyć, hm? Bo, przyznajcie, głupio by było ruszyć ze wszystkim od nowa, na początku epickość pod niebo, a potem jeden odpis na miesiąc. Więc...

Drużyny - jak dla mnie, mogą zostać takie same z dołączeniem do nich osób które doszły. Wszystkie dróżyny już fragment 'zapoznajemy innych' mają już za sobą, i takie robienie wszystkiego od nowa znacznie opuźniło by całą rozgrywkę.

Trzeba by się sprężyć z odpisami i trzymać tych trzech, czterech, ośmiu dni na odpis, bo się robi burdel.

Totemy - w filmie to był jeden z ważniejszych wątków, a tu, ni ma... Taki totem może wprowadzić ciekawe opcje do sesji, których wcześniej, właśnie przez brak totemów, nikt nie wziął pod uwagę. Poza tym, nawet jeżeli nic konstruktywnego by z tego nie wynikło, to dodało by to sesji trochę smaczku.

Zmiana postaci, i ogółem robienie sobie nowych. No ok, ale! Kiedy pierwsi gracze tworzyli swoje posci nie wiedzieli co ich czeka w śnie, i słusznie, nie mieli jak przystosować swoich postaci do późniejszych wydarzeń. Osoby które robią teraz nowe KP mają taką możliwość, więc takie 'przystosowanie' raczej też powinno być brane pod uwagę. Taka, luźna dygresja.

Edytowano przez Nimfadora Enigma
Link do komentarza


Bo, przyznajcie, głupio by było ruszyć ze wszystkim od nowa, na początku epickość pod niebo, a potem jeden odpis na miesiąc. Więc...

 

Więc tak jak obiecałem, sesja będzie miała zapasowego MG. Prawdopodonie będzie to Lajti (Oksymoron Von Dort).

Link do komentarza
@Up Nimfa, po przetasowaniach na pewno część postaci nie będzie się znać. Ponowne zapoznanie z pewnością będzie przydatne.

Nie zrozumiałeś mnie Ciastku. Chodzi mi o to, że można by zostawić stare drużyny i po prostu dodać do nich inne osoby które też chcą brać udział w sesji. Podam przykład:

Jedna z drużyn zostaje zamknięta, pozostałe dwie zostają w starych składach + osoby dochodzące do sesji + osoby które nie podchodzą znowu do sesji zostają z nich wywalone. 

PS. Dzięki za wytknięcie błędu :)

 

 

Więc tak jak obiecałem, sesja będzie miała zapasowego MG. Prawdopobnie będzie to Lajti (Oksymoron Von Dort).

Nie chodzi tylko o MG ;)

Edytowano przez Nimfadora Enigma
Link do komentarza

Zakładam, że im wcześniej, tym lepiej. Fajnie by było, gdybyście dali radę dodać wszystkie zmiany (lub zgłosić chęć stworzenia nowej kp - wtedy mogę dać więcej czasu w razie potrzeby) w ciągu tygodnia

 

Ja bym poprosił o czas chociaż do końca tygodnia, żebym zdążył napisać ładne nowe KP i ewentualnie dogadać szczegóły.

Link do komentarza

Oczywiście, naciskanie i w efekcie prowokowanie do robienia KP na szybko nie jest moim zamiarem, dlatego napisałem, że byłoby mi miło, gdybyście dali radę w ciągu tygodnia. Jednak jeśli potrzeba więcej - nie ma problemu. Jestem w stanie poczekać w razie potrzeby nawet do 17 maja

Link do komentarza


ładne nowe KP

A tak serio, to pozbawisz Sky'a jedynej postaci, którą zna on sprzed misji. Poza tym, jak przejmiemy razem sesję, jeśli jakimś cudem z nowym KP nie będziesz liderem? :v

Ale jak tak stawiasz sprawę, to myślę czy... Nie tyle wymieniać Sky'a, co zmienić mu nieco szczegóły mechaniczne, że tak powiem. To będzie jeszcze zależeć od tego czy Ever będzie rzucał w nas tak epickimi zagrożeniami jak wcześniej. Jeśli nawet okazjonalnie to hmm... Powiedzmy że zmiany będą niewielkie. Tak na zaś. Ever i Scroll wiedzą o co mi chodzi.


nawet do 17 maja

Good. Ja kończę matury dopiero 20 maja, so... Yeah.

Link do komentarza

Czy do udziału w sesji konieczna będzie znajomość filmu / jakieś większe doświadczenie w sesjach?

W sumie miałem okazję się przetoczyć przez incepcję na jednej z nielicznych sesji RiM na których byłem, ale skończyło się to... Dość... Dziwnie :)

W sumie dopiero 23 kończę matury, ale myślę, że da radę do tego czasu coś ożyć...

Czy są jakieś szczególne wymagania co do kp (jakieś konkrety do sprecyzowania poza tym co jest we wzorze, czy jakieś dopasowanie do roli którą może zdarzyć się pełnić? ), czy po prostu nie mają być szczątkowe i zawierać przynajmniej to co we wzorze?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...