Skocz do zawartości

Witam wszystkich ^^


CherryGrove

Recommended Posts

To ja żeby za dużo nie spamować przywitam się krótko i ponownie gdyż wróciłem po bardzo długiej nieobecności, a nawet całkowitemu porzuceniu MLP, doszło nawet do tego, że poprosiłem o skasowanie konta D: Wielu złych ludzi mnie do tego namówiło, ale inni, dobrzy, namówili mnie żeby wrócić więc przełamałem się, obejrzałem kilka filmików, piosenek, żeby sobie przypomnieć i zrozumiałem, że brakowało mi tego... Mam nadzieję zostać trochę dłużej niż poprzednio i znowu wziąć się do tworzenia wektorów :3 A więc hej wszystkim! ^-^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kotecek, zwierz na forum.

Jakbyś mógł przybliżyć nam trochę swoją postać? Gdyż nie wiem z kim|czym ja gadam :squee: (mam mały staż =w=)

Czyli zadam ci podstawową salwę pytań.

Czym się interesujesz poza MLP

Grasz może w jakie gry?

I najważniejsze bym godnie mógł cię przywitać: Jaki jest twój ulubiony kuc :twilight7:

Edytowano przez Kitsun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za przywitanie :D Faktycznie nie było mnie hmm 4-5 miesięcy więc nic dziwnego, że większość mnie nie zna, poza tym ja dużo nie piszę, raczej siedzę cicho, po prostu nie potrafię pisać :C

 


Czym się interesujesz poza MLP
Grasz może w jakie gry?
I najważniejsze bym godnie mógł cię przywitać: Jaki jest twój ulubiony kuc

 

Poza MLP interesuję się anime/mangą oraz związanymi z nimi różnymi artami, poza tym uwielbiam wszystkie zwierzęta a najbardziej KOTY^^ Kocham je :3

Od czasu do czasu gram w różne mmorpgi a w singlu to sci-fi albo fantasy typu Skyrim, Mass Effect.

Ulubiony kuc hmm... kiedyś była nim Twilight ale po ostatnich przejściach chyba Fluttershy ^^

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czyli ogólnie grasz w RPGi =w=

OK. Wszystko wiem to mogę przystąpić do rytuału powitalnego.

 

USTAWIĆ MACHINĘ!

*po klaśnięciu z nieba spada Hugowa Katapulta 9001*

ZAŁADOWAĆ!

*wsadza do łyżki katapulty twego ulubionego kuca*

WYCELOWAĆ!

*celuje prosto w bidnego kotecka*

OGNIA!!!!

fluttershy_hug_by_c_h_loboguerrero_c-d4y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O, jest kilka, "Chobits", "Bleach", "Fullmetal Alchemist" a z filmów "Giniro no Kami no Agito", "Hotarubi no Mori e" i "Howl no Ugoku Shiro" ^^


O, jest kilka, "Chobits"


Chobits

Masz u mnie giga plusa =3 Przypomniałeś mi o jednym z moim ulubionym anime. Chyba trzeba zrobić rewatcha :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja żeby za dużo nie spamować przywitam się krótko i ponownie gdyż wróciłem po bardzo długiej nieobecności, a nawet całkowitemu porzuceniu MLP, doszło nawet do tego, że poprosiłem o skasowanie konta D: Wielu złych ludzi mnie do tego namówiło, ale inni, dobrzy, namówili mnie żeby wrócić więc przełamałem się, obejrzałem kilka filmików, piosenek, żeby sobie przypomnieć i zrozumiałem, że brakowało mi tego... Mam nadzieję zostać trochę dłużej niż poprzednio i znowu wziąć się do tworzenia wektorów :3 A więc hej wszystkim! ^-^

 

No nareszcie! Sporo trza było czekać.... :hmpf:

Należy się Tobie...

2l8kbk1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...