Skocz do zawartości

Sunset Shimmer


Wizio

Recommended Posts

No cóż... nowy czarny charakter, który pod koniec żałuje za swoje niecne występnie... oprócz jej zmiany, to uważam ją za całkiem ciekawą postać, która również jest warta uwagi, jednakowoż... wy też napiszcie co myślicie o tej postaci. Moim zdaniem ciekawie byłoby zobaczyć z nią coś więcej. Mimo, iż Equestria Girls nie zaskoczyło mnie jakoś, to i tak uważam, iż ta postać to jedno z ciekawszych rzeczy, jakie zostały stworzone.

 

sunset_shimmer_by_hampshireukbrony-d688a

 

20130608060439!Sunset_Shimmer_id_Equestr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shimmer poza kucykowym designem jakoś mnie nie pociąga... z charakteru to prawie kalka Trixie, z wyglądu jako człowiek to za przeproszeniem lafirynda. O demonicznej formie już nie wspomnę... ugh...

Ale jak już wspominałam - jej kucykowy design to moim zdaniem jest niesamowicie udany :giggle: Do tego stopnia, że ją narysowałam :lunaderp:

shimmerr_by_glaceonka-d6a9r6h.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej dizajn, trzeba przyznać, jest świetny. :pinkie2: Ale obawiam się, że po tym filmie trafi do szufladki dla typowych, epizodycznych czarnych charakterów... Częsta bolączka filmów kinowych... No, ale nie ma co gdybać, daję tej postaci szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, stwierdzam, że jej wygląd jest naprawdę świetny. Znaczy jeśli chodzi o kucykową wersję, bo ludzka.. To taka typowa dziunia. No ale ogółem, mi się tam podobała jako czarny charakter. Ale ta hmm.. cudowna przemiana na końcu, zrozumienie błędów itd... normalnie niczym z serialu pokroju Dlaczego Ja? Albo Trudnych Spraw :c 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystkie czarne charaktery a ten mi wyjątkowo przypomina moją ulubienice Trixie  : D taka jej ciepła kolorystycznie wersja.

Oba kuce to jednorożce i obie podporządkowywały sobie Snipsa i Snailsa  oraz obie były złymi charakterami. Ale dziwiło mnie że Trixie nie ubiegała się o koronę ._. to nie w jej stylu...

Jednym słowem uwielbiam ją c: chociaż ten nagły zwrot akcji i to że tak nagle SS  zaczeła żałować był dziwny i nastąpił zbyt szybko ._.

Fajnie by było jakby jednak pojawiła się w 4 sezonie.

Edytowano przez VileRaven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunset, Sunset, Sunset... Moja miłość, moja piękność i mój ideał. Tyle jeśli chodzi o moja ocenę :D

 

 

Jakoś ta nagła zmiana charakteru pod koniec mnie nie przekonuje.

 

Ta zmiana nie przekonuje nikogo. Hasbro musiało jednak wymyślić coś, dzięki czemu cały film skończy się happy endem.

 

 

ej dizajn, trzeba przyznać, jest świetny.

 

Brohoof /)

 

 

O demonicznej formie już nie wspomnę... ugh...

 

Czyli tylko mnie przypomina ona uwodzicielskiego sukkubusa? Okej, dziwny jestem....

 

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się SS spodobała. Jednakże ta jej zmiana na końcu, płacz, że nie widziała o przyjaźni. Taka mądra, taka obiecująca studentka Celestii, a nie wiedziała o tym? Mam uwierzyć w to, że Celestia nigdy jej nie powiedziała nic na temat przyjaźni? Coś mi tu nie pasuje.

 

Nie podobał mi się jej demoniczny design. Kucyk ładny. Człowiek ok. Ale ten demon? Nie.

 

Rozwalają mnie porównania SS do Trixie. Naprawdę. Sunset Shimmer jest po prostu wredna, która jak czegoś chce, to dostaje. Trixie zaś to samochwała, przemądrzała się i drwiła z innych, częściowo z racji, że musiała zarobić na życie. Jedyne podobieństwo między obydwiema jakie widzę to to, że mieli wokół siebie Snipsa i Snailsa, co wielkim wyczynem nie jest.

 

Generalnie, SS jestem w miarę nasycony, choć jak się głębiej zastanowić to nie wykorzystano w pełni jej potencjału. I jestem ciekaw, jak ludzkim mane 5 pójdzie resocjalizacja jej.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunset Shimmer ma przepiękny model zarówno kuca jak i człowieka. Moim zdaniem najładniejsza humanizacja w całym filmie. W postaci sukkuba była obrzydliwa. Ani to nie było straszne, ani wyzywająco uwodzicielskie. Po prostu maszkara jakaś. Mi się jej resocjalizacja nawet podoba. Nie pasuje mi to, iż nie powróciła do Equestrii. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o jej przeszłości, co studiowała pod okiem Celestii, etc.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunset Shimmer w świecie ludzkim jest właściwie niegroźna, zaś w Equestrii mogłaby stanowić pewne zagrożenie, ponieważ w końcu to jest jednorożec. A postać Sukkuba - wiem, sam hejciłem - ale zapewne jest taki odpychający celowo. Zło w końcu ma być tępione i trzeba dzieci uczyć, że zło jest nie fajne.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego NM, Sombra i Chrysalis byli ładni, a Discord był wręcz słodki :aWe6O: ? Owszem stanowiłaby zagrożenie, ale Equestria to najprawdopodobniej jej rodzimy świat i to w nim powinna odbyć dwoją karę. No i po prostu chciałabym ją jeszcze zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się głębiej zastanowić to nie wykorzystano w pełni jej potencjału.

Ha! Gdyby Hasbro miało wykorzystać jej pełny potencjał to skończyłoby się kucykowym armagedonem! Albo przynajmniej sporej wielkości awanturą :P Jeśli przesadzam to tylko trochę.

 

 

 No i po prostu chciałabym ją jeszcze zobaczyć.

Kto by nie chciał... :MJTQO:

Edytowano przez Marcos
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama Sunset bardzo podoba mi się ze względu na design postaci, jest na swój sposób urocza i została pięknie zaprojektowana, nie podoba mi się jednak motyw "demonicznej" formy i ta nagła zmiana. Wydaje mi się to mocno naciągnięte. Ale nie samym filmem się żyje, a Sunset jest wspaniałaaa    :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego NM, Sombra i Chrysalis byli ładni, a Discord był wręcz słodki :aWe6O: ? Owszem stanowiłaby zagrożenie, ale Equestria to najprawdopodobniej jej rodzimy świat i to w nim powinna odbyć dwoją karę. No i po prostu chciałabym ją jeszcze zobaczyć.

 

Primo - mówisz jedynie o twojej, subiektywnej ocenie. Nie każdemu musieli się podobać i dzieciom mogły te postacie wydawać się straszne.

Secondo - Sunset Shimmer w Equestrii jedyne, czego się dopuściła to kradzieży korony. Zaś pozostałe występki dokonała w świecie ludzkim. Tym bardziej podtrzymuję, że to dobrze, że SS została w świecie ludzkim. Plus ona przywykła do tamtego świata, to tak jakby jej drugi dom. No i tamtejsze mane 6 już ją zna, będzie wiedziało jak ją resocjalizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem ocena była subiektywna, tu muszę ci w pełni przyznać rację. Jednak SS ukradła nie zwykłą koronę, a Element Magii, co sprawia, iż jej wina jest większa. I choć świat po drugiej stronie  lustra zna doskonale, to w Equestrii mogła pozostawić np. rodzinę. Mane5 też jej jakoś dobrze nie znało- szkolna tyranka, nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunset jest naprawdę przecudnym kucem, postarali się z jej wyglądem. Sama mam zamiar ja narysować. :starry:

 

Chciałabym ją jednak widzieć tylko jako kucyka, jako humanoid niezbyt mi się podoba. A co do charakteru, klasyczny czarny charakter, nie ma w niej nic specjalnego co można by było wyróżnić.

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem film był bardzo dobry i naprawdę nie był tak przewidywalny, jak masa innych podobnych bajek, czy seriali... Postacie, też dosyć ładnie narysowane, zwłaszcza Rarity. Piosenki też dobre, najlepsza to ta, pierwsza, dotycząca ludzi! Serio nie ma się do czego tak na prawdę doczepić, film wysokich lotów, szkoda tylko, że taki krótki i tak mało się dowiedzieliśmy o tej Sunset... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jejku, a co innego mogli wymyślić jak nie zrobienie z niej tej "numer 1" w szkole? Najgorsze jednak to jak zmieniła się w demona, ale to przecież bajka, w dodatku z magią. Gdyby mieli więcej czasu do wykorzystania na pewno byłoby dużo lepiej, więcej Sunset, jakoś lepiej by dopracowali tą końcówkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobić dziewczynę nękaną przez innych, nie lubianą itd. Ta z czasem staje się zła, zapomina, że istnieje na świecie takie coś jak przyjaźń i postanawia zawładnąć światem. Wówczas zakończenie historii Sunset Shimmer by jak najbardziej pasowała :v

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobić dziewczynę nękaną przez innych, nie lubianą itd. Ta z czasem staje się zła, zapomina, że istnieje na świecie takie coś jak przyjaźń i postanawia zawładnąć światem. Wówczas zakończenie historii Sunset Shimmer by jak najbardziej pasowała :v

W sumie nie wiemy czy nie miała kilku nieszczęśliwych wypadków z kucykami w Equestrii. Może i zaczęła ignorować niektóre nauki Celestii chcąc uzyskać potęgę by rządzić, być docenianą, krzywdzić tych którzy ją krzywdzili i pokazywać się z jak najgorszej strony, nie próbując podejść przyjaźnie do innych zarówno kucyków jak i ludzi. Chciała być najlepsza, a tylko taki sposób znała (oczywiście ignorując lekcje o przyjaźni Celestii, robiąc wszystko na przekór).

 

Cóż, ja myślę że pojawi się ona w następnych sezonach, może nawet w 4. Do zakupu jest jej zabawka w karnawałowej masce(jak i między innymi Rainbow Dash, Rarity czy Pinkie Pie), a tego wątku w EG nie było. Całkiem fajnie byłoby poznać ją bliżej jako kucyka (nawet już po zmianie na dobrą, ciekawi mnie jej charakter).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja myślę że pojawi się ona w następnych sezonach, może nawet w 4. Do zakupu jest jej zabawka w karnawałowej masce(jak i między innymi Rainbow Dash, Rarity czy Pinkie Pie), a tego wątku w EG nie było. Całkiem fajnie byłoby poznać ją bliżej jako kucyka (nawet już po zmianie na dobrą, ciekawi mnie jej charakter).

 

Wiesz, Hasbro wydało wiele zabawek pod szyldem MLP:FiM, o których nie było ani słowa w serialu. Dla mnie to żadna poszlaka.

 

Hasbro już dawno ogłosiło, że sezon 4 nie będzie nawiązywał do EqG. To oznacza, że Sunset Shimmer już nie będzie. Chyba, że wydadzą Equestria Girls 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...