Skocz do zawartości

Sunset Shimmer


Wizio

Recommended Posts

Sunset Shimmer co tutaj  o niej  powiedzieć?  największa  suka  w szkole, każfy  się  jej  bał.  z wyjątkiem  Flescha  bo  ją  żucił jak  szmatę. To  takie  pytanie. jak  każdy  widział  że  jest   największą k...wąto  dlaczego  na  nią  głosowali? Tylko  Twilight  miała  jaja  by  jej przypiepszyć? To  na  końcu pomogło.  Dostała po  mordzie i  żałowała.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro mówiło tak samo o Twilikornie. Wszyscy wiemy co się potem stało :D

 

Nigdy nie gadano, że nigdy nie będzie Twilicorna... co więcej, to, że Twilight stanie się alicornem było pewne od samego początku. Kwestią tylko było kiedy to się stanie i w jaki sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana charakteru na końcu jest trochę żałosna ,no bo Discord tak łatwo się nie nawrócił. Sama postać przypominała mi na początku Trixie ,ale później zauważyłem spore różnice. Sądzę ,że to ciekawa postać jednak gdyby film był dłuższy mogliby lepiej przedstawić jej zmianę charakteru. zuMWbJt.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana charakteru na końcu jest trochę żałosna ,no bo Discord tak łatwo się nie nawrócił. Sama postać przypominała mi na początku Trixie ,ale później zauważyłem spore różnice. Sądzę ,że to ciekawa postać jednak gdyby film był dłuższy mogliby lepiej przedstawić jej zmianę charakteru.

 

Charakter się nie zmienia. To tylko tani chwyt marketingowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lol nie.

 

I pozwolę sobie tutaj przekopiować moją rozkminę o Sunset z tematu głównego EQG:

Po drobnych przemyśleniach, niejako rozumiem tę nagłą przemianę Sunset Shimmer na końcu. EQG ma w sobie dużo z pierwszych odcinków FiM, więc ostateczny atak przyjaźni również to przypomina. Wtedy też zaatakowali mroczną Nightmare Moon, która została przemieniona w Lunę i która też zaraz zaczęła praktycznie płakać i przepraszać.

Coś mi się zdaje, że to zaklęcie ma moc oczyszczania... hmm, serca. Nieco mroku zalęgło się w duszy SS, prawdopodobnie na długo przed wydarzeniami znanymi z filmu. Znowu pojawiła się frustracja - u Luny był to widok kucyków niedoceniających jej nocy, u Sunset - wolny progres umiejętności magicznych. Potrafię sobie wyobrazić jej ćwiczenia i te niepowodzenia. Może nawet lekkie rozczarowanie w oczach mentorki. No i to wystarczyło, by złamać ją wewnętrznie i zatruć. Wtedy już wystarczyło, że odkryła nowy, alternatywny świat wewnątrz lustra.

Wyobrażam też sobie, że gdy spędziła tam nieco czasu, zapragnęła wrócić, ale wtedy przejścia już nie było i została uwięziona. Zatem zaczęła myśleć o sobie, o zemście, o zdobyciu większej mocy. I tak narodziła się bestia zwana Sunset Shimmer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widzę, że rozwinęła się fajna dyskusja. To zacznę od rzeczy poruszanych:

Zgadzam się w 120% z tym, że wygląd kucykowej wersji SS jest boski ^^ Humaidalna mi nie przeszkadza. A ta ostatnia... może zostawię to bez komentarza. Następna rzecz, czyli jej przemiana. Rzeczywiście przyznaje, że to było niespodziewane i zbyt szybkie, ale również skłaniam się do przemyśleń w tym kontekście jednego z przedmówców: Niklas'a. Co do podobieństwa jej i Trixi... to rzeczywiście na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że są podobne z charakteru. Chodź osobiście wydaje mi się, że to tylko złudzenie. Jedyne co ich tak naprawdę łączy to, to że uważają się za lepsze od innych. I to rzuca się najbardziej w oczy. Ogólnie mam wrażenie, że mało jej było w filmie. Za krótki czas całej produkcji by lepiej nakreślić całą fabułe i samą postać Sunset Shimmer. Szkoda, że prawdopodobnie już jej nie zobaczymy :(

PS: Czy nie uważacie, że byłby to dobry pomysł, żeby dać na forum jej dział? Wiecie: Zapytaj, pamiętnik itd. Po prostu dać bronies po raz kolejny wolną rękę i pozwolić uzupełnić te puste luki ^^

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Hasbro wydało wiele zabawek pod szyldem MLP:FiM, o których nie było ani słowa w serialu. Dla mnie to żadna poszlaka.

 

Hasbro już dawno ogłosiło, że sezon 4 nie będzie nawiązywał do EqG. To oznacza, że Sunset Shimmer już nie będzie. Chyba, że wydadzą Equestria Girls 2.

hmm... EqG 2... podoba mi się ten pomysł, bo jak dla mnie film całkiem dobry, ciekawe czy gdyby robili to wyrobili się w kalendarzu księżycowym, (to chyba było 13*28 dni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ją lubię, nawet mam jej figurkę jako kucyg.

Ale jest wedlug mnie podobna do Trixie, bo obie miały Snipsa i Snail'sa ku boku i tępiły Twillight.

I nie liczcie, że pojawi się w 4 sezonie, bo EG to projekt poboczny nie mający nic wspólnego z serialem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ją lubię, nawet mam jej figurkę jako kucyg.

Ale jest wedlug mnie podobna do Trixie, bo obie miały Snipsa i Snail'sa ku boku i tępiły Twillight.

I nie liczcie, że pojawi się w 4 sezonie, bo EG to projekt poboczny nie mający nic wspólnego z serialem.

FIGURKE?! Skąd? Też bym taką chciała :< ...

I ja i tak będę liczyć, że pojawi się w 4 sezonie! :P (po tej masce karnawałowej na zabawce xd )

 

@Dół:

A to takiej do czesania nie chcę, bardziej spodobałaby mi się taki z tych bing bagów :D.

Edytowano przez ToffiLove
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, fajna postać. Mimo złego charakteru, stała się moim ulubionym kucykiem  :fluttershy4:

Jej design jest wyjątkowy :evilshy:  Uwielbiam ją  :giggle:

 

 

post-3626-0-75843600-1376068942_thumb.jp

Kindness is my character, and shyness defect.

But I think I'm great, even if someone thinks otherwise.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sunset - zachód słońca   shimmer - migotanie

Twilight - zmierzch           sparkle - błysk

 

obie mają imiona sugerujące coś pomiędzy dniem (Celestia) i nocą (Luna) i miały być uczennicami Celestii - czy tylko ja zauważyłem te podobieństwa? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ktoś posiada z was komiks The Fall of Sunset Shimmer? Zdaje mi się, że to oficjalne dzieło i od razu wyjaśnia, jak to było z Sunset.

Wczoraj to przeczytałem i muszę powiedzieć, że Celestia jest sama sobie winna tego, że doprowadziła SS do upadku i ucieczki.

SS była takim samym molem książkowym jak TS i podejrzewam, że ta mogłaby skończyć podobnie gdyby nie powrót NMM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cahan, tutaj masz link: http://mlpforums.com/topic/67435-sunset-shimmers-backstory-comic/

 

Jakość... jest jakaś, ale da się przeczytać.

 


Celestia jest sama sobie winna tego, że doprowadziła SS do upadku i ucieczki

 

Nie do końca mogę się z tym zgodzić. Zobacz, jak zachowywała się Sunset po ukończeniu testów w akademii, a jak to było przy Twilight. SS była bardzo dumna z siebie, co przerodziło się w arogancję, gdy opiekę nad nią objęła Celestia (zobacz jej słowa do innych kucyków). 

 

Więc nie mogę tutaj winić tylko i wyłącznie Celestyny.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...