Skocz do zawartości

Why must I be a Changeling in love [NZ][Komedia?][Random][Romans?]


Recommended Posts

AKTUALIZACJA - jeden z forumowiczów pisze opowiadanie o dokładnie takim samym tytule. Zmieniam więc tytuł na "Why must I be a Changeling in love"
 
Przedstawiam Wam fragment krótkiego opowiadania, które przedstawia historię pewnego Podmieńca. Możliwe błędy i niedopatrzenia. Inspiracją była dla mnie bitwa z Podmieńcami. Oglądałem ją kilkanaście razy aby uniknąć wpadek (scena po scenie!). Mam nadzieję, że udało mi się ich uniknąć. Udostępniam jedynie fragment co do, którego jestem pewien ponieważ nie wiem jak to poprowadzić dalej. W głowie kłębi mi się kilka możliwości. 
 
Co do nawiasów w tagach - umieściłem je ponieważ jestem pewien tylko jednego - całość będzie zakręcona niczym grzywa Pinkie Pie. A czy pojawią się elementy romansu? Czy całość zasłuży na miano komedii? Zobaczymy gdy postawię ostatnią kropkę. 
 
Udostępniam więc ten krótki fragment, żebyście mogli ocenić sam pomysł i zamieszanie, które będzie narastać z każdą chwilą, sytuacją a nawet zwykłym dwuznacznym dialogiem.
 
"Why must I be a Changeling in love"
 
Miłego czytania i oceniania  :squee:
 
EDIT. A jednak... W pewnym momencie pojawiły się pozostałości starych dialogów, literówki - poprawię je wieczorem. Ostateczna wersja będzie pozbawiona błędów... mam nadzieję.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystanie Changelinów(lub Odmieńców jak kto woli tak nazywa) jako postaci pozytywnej jest rzeczą rzadko spotykaną(napewno dla mnie) za co pierwszy plus. Kolejna rzecz to fabuła, troche szybko leci ale szybko ma spójność i sens. Co do strony technicznej żle nie jest ale jak patrzyłęm w niektórych miejscach urywało te kropke czy przecinek, ale ogólnie mówiąc zapowiada sie fajnie i czekam na następny część

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rzeczę!

 

Dość ciekawe, nie powiem. Znam pewną historię, która też opowiada o zakochanym podmieńcu, ale był to dość krótki komiks. Tak czy owak - mi się podoba, zobaczymy co dalej. Szczerze mogę powiedzieć, że warto to tworzyć. 

 

Więcej rzeknę jak mnie wena najdzie!

 

OUT! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Powiedzmy tak... zacząłem pisać kilka opowiadań. Myślałem, że większość z nich zostanie zmieszana z błotem, a tu każdy czeka na kontynuację następnych  :ohmy:  Lekki szok. Na pewno będę to kontynuował, ale tak:

 

-"Dla Ciebie wszystko..." - 

-"Shylitude v2.0"

-konkursy literackie

-i to...

 

Mówiąc krótko  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Fic napisany z głową. Starasz się nam przedstawić miłość różnych ras - coś co i w naszym świecie kiedyś (chodź i teraz jest) tematem tabu.

Sam tekst napisany stylistycznie i ładnie. Próbowałeś tam wcisnąć trochę opisów, więc jest nieźle, chodź można było by je trochę rozszerzyć i  zwolnić tempo (mimo że to jest twój styl), ale pozwoli to rozwinąć się ficowi. Teraz może to zdaje egzamin, lecz później przy okazywaniu uczuć może to okazać się klopotliwe dla ciebie i sztuczna dla czytelników.

Co do Fluttershy wydawała mi się troszkę jednak zbyt odważna i stanowcza. Początek był dobry, ale potem poszła na całego i bez oporów - jak nie ona.

 

W tekście trafiło się jeszcze kilka błędów. Oto kilka z nich.

teko - tego

stały by - stałyby

oraz kilka przecinków

Miło by było gdybyś następny rozdział wstawił jednak jako dokument google, a nie plik. Pozwoliłoby to na komentarze i sprawniejsze poprawianie wychwyconych błędów przez czytelników.

 

Sam fic zapowiada się na niezłą historie - czy romantyczną tego nie wiem, zależy jak to rozegrasz. Czekam na kolejne rozdziały.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...