Skocz do zawartości

[Konkurs] Hymn Equestrii


lurasidone

Recommended Posts

Witajcie!

 

Dział Regnum Solis podupadł nieco na popularności, jednak razem z drugim regentem, Myhellem, postanowiliśmy wymyślić coś, co pozwoli mu odzyskać blask.

 

Każdy kraj powinien mieć swój własny hymn. Pieśń, w której będą zawarte wartości i specyficzna esencja owego kraju. Nie inaczej jest z Equestrią, rządzoną przez Panią Słońca, Oświetlającą Drogę W Ciemności, miłościwą i łaskawie nam panującą księżniczkę Celestię.

 

Z dniem dzisiejszym, 26 czerwca 2013 roku ogłaszam rozpoczęcie konkursu! Zadaniem uczestników jest stworzenie hymnu dla Equestrii, Oto zasady:

 

1. Konkurs rozpoczyna się 26.06, swoje prace można zgłaszać do 10.07.

2. Po tym terminie organizatorzy mają cztery dni na przejrzenie nadesłanych dzieł.

3. Wyniki zostaną ogłoszone 15.07.

4. Hymn musi posiadać co najmniej cztery zwrotki, krótsze utwory będą odrzucane.

5. Przede wszystkim liczy się dobra zabawa!

 

Jak to w konkursach, powinna być nagroda. Tutaj nagrodą dla zwycięzcy będzie nagroda Regnum Solis, wyglądająca tak:

 

                                                                                                  8-AwardImgMaster-1371819910.png

 

Prace proszę przysyłać za pomocą PW do mnie.

 

Powodzenia wszystkim uczestnikom!

Edytowano przez Bellamina Quartcente
Sorrki Belle, było niedopatrzenie ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellamino, ile maksymalnie można umieścić w takim hymnie zwrotek?

 

Pytam ponieważ nie wiem czy to co napisałam na brudno, nie jest zbyt długie  :fluttershy6:

 

Nie ma górnego limitu ~Bellamina

Edytowano przez Bellamina Quartcente
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...