Skocz do zawartości

Cześć, siema, elo, ohayō ! c:


RiveBlack

Recommended Posts

Czeeeść :D Po godzinach namyślania i jedzenia babeczek postanowiłam założyć konto na tym forum.. Mam na imię Ola! :dunno:   Mieszkam niedaleko Krakowa i interesuje się śpiewaniem, pisaniem, i od trzech tygodni - Grafiką komputerową i chyba przestane, bo mi nie wychodzi. Moim najulubieńszym kucykiem jest RD i Spitfire C: Kucykami interesuje się praktycznie od dziecka, a o fandom'ie dowiedziałam się niedawno, bo jakieś parę miesięcy temu. Bardzo lubię słuchać muzyki d-_-b A najbardziej.. Wszystkiego co wpadnie mi w ucho  :vinylspin:   Na tą chwilę średnio ogarniam całe forum, ale z pewnością się to zmieni w najbliższym czasie  :lunahug2:

Edytowano przez RiveBlack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU! W końcu ktoś, kto napisał w przywitajce więcej niż dwa zdania!

Witam cię bardzo serdecznie na naszym pięknym forum! Baw się dobrze, masz :muffin: na start. Piszesz, rysujesz?

Dziękuję ^^ Owszem, rysuję czasem na kartce, choć teraz chyba lepiej mi to wychodzi na kompie  :flutterblush:  Co do pisania, to właśnie kończę pisać fanfic'a i chyba wyszedł całkiem dobrze  :rd7:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem, rysuję czasem na kartce, choć teraz chyba lepiej mi to wychodzi na kompie   Co do pisania, to właśnie kończę pisać fanfic'a i chyba wyszedł całkiem dobrze

Doskonała wiadomość, fandomowych artystów nigdy dość. Opublikuj swoje prace jak najszybciej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się już z tobą przywitałem na twym statusie, ale nie uważam rytuału przyjęcia póki nie wystrzelę w ciebie z Hugowej Katapulty 9001.

Ale to zostawię jeszcze na chwilkę, bo kuce zaczynają uciekać przed wystrzeleniem.

 

Dlatego w międzyczasie jak będę je zaganiał to możesz odpowiedzieć mi na pytanie: Grasz może w jakieś gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Grasz może w jakieś gry?

Owszem ^^ Gram w różne gry od MMORPG po wszelakie przygodówki, muzyczne, strzelanki.. Ostatnio do gustu przypadła mi gra o nazwie Osu!  :fluttershy5:

 

Ohayo~

 

40269_wnormygsh43bu5l9zdaixp7kq12ve6c8f0

Przepraszam,musiałam~ :ming:

A teraz pytania ^3^

1.Ulubione danie?

2.Lubisz jakieś Anime?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?   :rainderp:

Ad.1 Kisiel :P

Ad.2 Wszystkiee.. Szczególną sympatią darze "Mirai Nikki", "Sword Art Online" i"Fairy Tail" =3

Ad.3 Hmm.. Lubie każdy klimat :)

Ad.4 W Norwegii mam ciocie i byłam tam parę razy.. Całkiem przyjemne miejsce :) Co do Islandii to.. Nigdy tam nie byłam :P Na przyrodzie mieliśmy i wydaje się też całkiem fajna  :fluttershy5:

Ad.5 Lubię c:

Ad.6 Hmm.. Lukrecja jest używana w produktach spożywczych i w przemyśle kosmetycznym i ziołolecznictwie , Więc chyba lubię ^^

Ad.7 Nie mam pojęcia  :rainpriest: 

O nowa osoba na forum! HEJKA!!! :evilshy:

Tak to może zadam ci jakieś pytanko....

O,o mam!

-Jakie było najdziwniejsze danie jakie zjadłaś??? :giggle:

Hmm.. Kiedyś piekłam babeczki a potem je zjadłam, więc mogę to uznać  :crazy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wybaczysz mi spóźnienie. Nie miałem możliwości powitać Cię wcześniej. :twiblush2: Do rzeczy:

Witaj i baw się dobrze! Jeśli będę mógł Ci, w czymś pomóc, to chętnie spróbuję. :giggle: 
http://www.youtube.com/watch?v=Ix7vrluEm4E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...