Skocz do zawartości

XXIV Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

20 jest minimeet, którego głównym celem będzie pokazanie pegasis z Norwegii jak wygląda polski meet na śląsku, więc nie sądzę, by turniej też się wtedy odbył, zobaczymy jak to wykombinuje ichi. Na razie, musisz się postarać na sobotę, albo na meet w sierpniu. 

Ja mam 3 miecze + jeden pseudo miecz. I moim zdaniem zorganizowaniem miniturnieju na 20 to nie problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 jest minimeet, którego głównym celem będzie pokazanie pegasis z Norwegii jak wygląda polski meet na śląsku, więc nie sądzę, by turniej też się wtedy odbył, zobaczymy jak to wykombinuje ichi. Na razie, musisz się postarać na sobotę, albo na meet w sierpniu. 

Specjalnie podpytałem ją i ogólnie to nie ma nic przeciwko temu by taki turniej się odbył, więc śmiało można organizować walki 20-tego :) Ja i tak nie będę walczył bo jeszcze kogoś zabiję albo coś ^^;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile osób, to nigdy nie jest pewne, wszystko może się zmieniać. Teoretycznie warto, bo rzadko mamy możliwość goszczenia kogoś z zagranicy. Poza tym, na razie wszystko wskazuje, że to nie będzie mini meet, a raczej nieco mniejszy pełny meet ^^

To jest minimeet tylko z nazwy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarvinle będziesz? Zappter, w sumie możesz na meecie powiedzieć, że Ty to Ty.

 

Tisos, ale z Ciebie stary weteran :D a rany po Wietnamie gdzie masz? :D



rzadko mamy możliwość goszczenia kogoś z zagranicy.

z tym się nie zgodzę. bardzo często odwiedzają nas goście z Sosnowca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę o 10:56 i kompletnie terenu nie znam,mógłby mnie ktoś odebrać ze stacji i zaprowadzić s powrotem do niej?  :flutterblush:

W sumie jadę tym pociągiem, a w silesii byłem na poprzednim śląskim, to wiem gdzie trzeba iść (mniej więcej :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, odebrać cię z dworca ?

Jeżeli będzie Emski to nie potrzebuje pomocy,ale dzięki za to że się zgłosiłeś.

 

 

W sumie jadę tym pociągiem, a w silesii byłem na poprzednim śląskim, to wiem gdzie trzeba iść (mniej więcej :) )

Jeżeli tak to mógłbyś podać mi numer TL. na PW zgadamy się i pojedziemy razem,Wsiadam w Myszkowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłam dłużej zostać (problemy z nogą) ....jednak wszystkich pozdrawiam :D

 

P.S... przed chwilą dzwonił do mnie chłopak i powiedział ,że jakaś grupka "otaku" chodzi po Katowicach i macha "mieczykami:oops:

Widzę ,że zabawa przednia mnie ominęła  :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meet w sumie miał charakter przystanku na trasie do domu. Swoją funkcję spełnił celująco. Udało mi się zobaczyć zakazane mordy przed wakacjami i wyjazdem do domu. Nie poszedłem do Parku Śląskiego z wielu różnych powodów, na których czele stoją bagaże. Tak czy siak było ok.

 

Specjalne podziękowania dla Dupka (Mr. Douchebag), który dokarmiał łabędzie kebabem, oraz Syskola, który ma dar robienia z ludzi homoseksualnych furry. Zaraz się biorę za porządkowanie Facebooka.

 

Do zobaczenia za jakiś dłuższy czas,
Cygnus

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy meet i było świetnie *W*
Przez tego meeta uzależniłam się od hugania ;_;
Ale dzięki niemu przełamałam strach przed obcymi ludźmi, znalazłam fandomowego tatę i poznałam kilka osób, które w sumie chciałam poznać  :fluttershy4: 
Dzięki wszystkim i w ogóle, dla tych, a dla tych, których nie hugnęłam: *hug* C:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa nie mogą opisać tego co się działo na meecie. Stachul rzucającym opakowaniem po Panu Tadeuszu, brudne gacie ściągnięte przez Discordbasa i walki na otulinki. Do tego pełno nowych osób. Ogólnie super! Widzimy się następnym razem  :P

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...