Skocz do zawartości

XXIV Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

 

nie, bo czerwiec już był :P  dorzucam stronę śląskich bronies, której premiera odbyła się kilkanaście minut temu na fb :)

 

http://bronies-silesia.eu/

 

Serio napisałem czerwiec ? O kurczę, chodziło mi oczywiście o lut... lipiec. Termin 17.07 jest moim zdaniem lepszy, ale to już według oczywiście waszej woli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny meet? yeeee :lunahug2:  w ten wekkend (29.6) wybieram się na bielskiego meeta, a tu tydzień później następny na Śląsku!

 

 Z tym że istnieje prawdopodobieństwo że będę musiał pracować, a co tam weźmie się UŻ!!!  :enjoy:

 

 

 

PS: proszę tylko bez studenckiego palenia, do tej pory mam koszmary po ostatnim meecie.

Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się wybieram szczególnie po tak pozytywnych wrażeniach z ostatniego meeta, a ciebie Bobule muszę hugnąć, bo ostatnio się zastanawiałeś który to ja ;) Dodatkowo, bardzo by mi zależało na tym terminie 20 lipca, z racji gościa z Norwegii (Polka, ale się wyprowadziła z rodzicami) który chciałby wpaść na Polski Meet ;)

Edytowano przez Croolik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trigen, tylko, że na tym meecie nie było sziszy, ale ok :P

było cygaro :lunaderp:

 

a co do meeta, standardowo, mogę kogoś zabrać po drodze, z tej mojej małej nieszczęśliwej miejscowości :P, oby nie padało też, chociaż na ostatnim śląskim meecie niektórym to nie przeszkadzało... :TWcU3:

Edytowano przez Trigen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...