Skocz do zawartości

XXIV Śląski Ponymeet


bobule

Recommended Posts

Jak najbardziej się wybieram szczególnie po tak pozytywnych wrażeniach z ostatniego meeta, a ciebie Bobule muszę hugnąć, bo ostatnio się zastanawiałeś który to ja ;) Dodatkowo, bardzo by mi zależało na tym terminie 20 lipca, z racji gościa z Norwegii (Polka, ale się wyprowadziła z rodzicami) który chciałby wpaść na Polski Meet ;)

Pisałem o tym już na grupie, ale tu też trzeba poinformować. 

Rozmawiałem już z kilkoma osobami (Matyas, Tarreth, nie pamietam z kim jeszcze XP). 

To tak, kto wpadłby na meet 20 lipca? wole zapytac tutaj niz robic osobny temat.Postarajcie się. Pegasis z norwegii nie czesto wpadają na nasze meety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRUGA EDYCJA "NAWALANKI NA OTULINY":

 

UWAGA!!! Odnośnie drugiej edycji turnieju to potrzebujemy conajmniej 4 PCVki,aby turniej się odbył.Ja przyniose jedną i mam nadzieje,że ci którzy tez mogą przynieść swoje nie zawiodą.Chciałbym zaznaczyć że należy się liczyć z możliwością pożyczeniu na czas walki broni komuś kto jej nie ma oraz z jej ewentualnym zniszceniem.Jednocześnie,jeśli ktoś nie będzie dbał o cudzą broń i będzię nią z nudów np. walił w murek i zostanie przez to znisczona,BĘDZIE JĄ ODKUPOWAŁ!!!!!Co innego zniszczyć ją niechcący podczas walki,a co innego umyślnie. Regulamin zostaje ten sam co poprzednio,czyli:

 

REGULAMIN TURNIEJU  :

 

1.W turnieju może brać udział każdy chętny, o ile nie ma ku temu żadnych przeszkód natury zdrowotnej.

 

2.Podczas turnieju do walki używamy WYŁĄCZNIE broni wykonanej z otuliny.Uczestnicy jak najbardziej mogą przychodzić z własnym sprzętem,ale musi on spełniać odpowiednie wymogi( to znaczy,że prawie nie da się nim zrobić komuś kuku).

 

3.Dopuszczalne jest używanie przez zawodników oręża ochronnego typu kolczuga,hełm,tarcza, itp.

 

4.Nad przyniesioną bronią pieczę,przez cały czas trwania turnieju, będzie sprawowało dwóch wybranych "zbrojmistrzów".

 

5.Walki turniejowe odbywają się TYLKO w obecności sędziego,który czuwa nad przebiegiem pojedynku.

 

6.W czasie walki turniejowej w szranki staje dwóch zawodników pośrodku wyznaczonej przestrzeni (najlepiej średniej wielkości). Celem pojedynku jest zdobycie przez jednego z zawodników trzech punktów.Punkt zdobywa się poprzez uderzenie przeciwnika w jedną z części jego ciała.Po zdobyciu punktu(zatwierdzony przez sędziego) obaj zawodnicy przerywają na chwilę walkę,oddalają się nieznacznie od siebie i rozpoczynają walkę od nowa.

 

7.Częściami ciała, które NIE podlegają punktacji są:głowa,ręce do nadgarstków i krocze.

 

8.ZAKAZUJE SIĘ: 

*uderzania umyślnego w głowę lub kroczę.Jeżeli jakiś zawodnik będzie nagminnie łamał te zasady zostanie,po  wcześniejszych upomnieniach,zdyskwalifikowany.

*chamskiego zachowania podczas pojedynku.

*walczenia będąc po wpływem środków odurzających.

*używania podczas pojedynku broni nieprzepisowej,mogącej stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia zawodników.

 

9.NAKAZUJE SIĘ:

*dobrze się bawić w duchu zdrowej,sportowej rywalizacji :rdblink:

 

Podczas meetu mają się także odbyć zawody terenowe i dlatego,aby obie zabawy nie koligowały ze sobą turniej odbędzie się przed lub po zawodach.Zastanawiałem się czy tym razem nie zrzucić się nagrodę dla zwycięzcy (chodzi o coś do zjedzeniu lub wypicia xd). Aha i niech ktoś PRZYNIESIE ZE SOBĄ APTECZKE,bo jak pokazał ostatni turniej mogą pojawić się ranni.Najlepiej żeby chętni juz zaczeli się zgłaszać to łatwiej będzie ustalić listę turniejową.

 

PS.Jak ktoś chcę niech przyniesie togę dla Imperatora i jego świty xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRUGA EDYCJA "NAWALANKI NA OTULINY":

 

UWAGA!!! Odnośnie drugiej edycji turnieju to potrzebujemy conajmniej 4 PCVki,aby turniej się odbył.Ja przyniose jedną i mam nadzieje,że ci którzy tez mogą przynieść swoje nie zawiodą.Chciałbym zaznaczyć że należy się liczyć z możliwością pożyczeniu na czas walki broni komuś kto jej nie ma oraz z jej ewentualnym zniszceniem.Jednocześnie,jeśli ktoś nie będzie dbał o cudzą broń i będzię nią z nudów np. walił w murek i zostanie przez to znisczona,BĘDZIE JĄ ODKUPOWAŁ!!!!!Co innego zniszczyć ją niechcący podczas walki,a co innego umyślnie. Regulamin zostaje ten sam co poprzednio,czyli:

 

REGULAMIN TURNIEJU  :

 

1.W turnieju może brać udział każdy chętny, o ile nie ma ku temu żadnych przeszkód natury zdrowotnej.

 

2.Podczas turnieju do walki używamy WYŁĄCZNIE broni wykonanej z otuliny.Uczestnicy jak najbardziej mogą przychodzić z własnym sprzętem,ale musi on spełniać odpowiednie wymogi( to znaczy,że prawie nie da się nim zrobić komuś kuku).

 

3.Dopuszczalne jest używanie przez zawodników oręża ochronnego typu kolczuga,hełm,tarcza, itp.

 

4.Nad przyniesioną bronią pieczę,przez cały czas trwania turnieju, będzie sprawowało dwóch wybranych "zbrojmistrzów".

 

5.Walki turniejowe odbywają się TYLKO w obecności sędziego,który czuwa nad przebiegiem pojedynku.

 

6.W czasie walki turniejowej w szranki staje dwóch zawodników pośrodku wyznaczonej przestrzeni (najlepiej średniej wielkości). Celem pojedynku jest zdobycie przez jednego z zawodników trzech punktów.Punkt zdobywa się poprzez uderzenie przeciwnika w jedną z części jego ciała.Po zdobyciu punktu(zatwierdzony przez sędziego) obaj zawodnicy przerywają na chwilę walkę,oddalają się nieznacznie od siebie i rozpoczynają walkę od nowa.

 

7.Częściami ciała, które NIE podlegają punktacji są:głowa,ręce do nadgarstków i krocze.

 

8.ZAKAZUJE SIĘ: 

*uderzania umyślnego w głowę lub kroczę.Jeżeli jakiś zawodnik będzie nagminnie łamał te zasady zostanie,po  wcześniejszych upomnieniach,zdyskwalifikowany.

*chamskiego zachowania podczas pojedynku.

*walczenia będąc po wpływem środków odurzających.

*używania podczas pojedynku broni nieprzepisowej,mogącej stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia zawodników.

 

9.NAKAZUJE SIĘ:

*dobrze się bawić w duchu zdrowej,sportowej rywalizacji :rdblink:

 

Podczas meetu mają się także odbyć zawody terenowe i dlatego,aby obie zabawy nie koligowały ze sobą turniej odbędzie się przed lub po zawodach.Zastanawiałem się czy tym razem nie zrzucić się nagrodę dla zwycięzcy (chodzi o coś do zjedzeniu lub wypicia xd). Aha i niech ktoś PRZYNIESIE ZE SOBĄ APTECZKE,bo jak pokazał ostatni turniej mogą pojawić się ranni.Najlepiej żeby chętni juz zaczeli się zgłaszać to łatwiej będzie ustalić listę turniejową.

 

PS.Jak ktoś chcę niech przyniesie togę dla Imperatora i jego świty xD

JA będę miał dwie, może 3 pvki, jednak bedę je mógł dać na turniej tylko zaufanym osobą które nie rozwala ich w drobny pył. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie, to was będzie dwóch D: 

 

Przenocowałbym Chemik, ale jutro już do mnie dwójka przyjeżdża i nie będę miał warunków za bardzo...

 

Nie no, fajnie będzie zobaczyć Olafa i Chemika. Jestem ciekaw jak wypadnie Śląski meet z nimi + z 2 Wrocławiakami o których pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają być walki na otulinki to radziłbym wcześniej wyjść z SCC, bo poprzednie troszkę dłużej trwało. Mam w planach zrobienia sobie takiego ładnego mieczyka, ale chyba dopiero go zrobię na 20 lipca, czyli następny meet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 jest minimeet, którego głównym celem będzie pokazanie pegasis z Norwegii jak wygląda polski meet na śląsku, więc nie sądzę, by turniej też się wtedy odbył, zobaczymy jak to wykombinuje ichi. Na razie, musisz się postarać na sobotę, albo na meet w sierpniu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...