Skocz do zawartości

Xyz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm... Mój błąd, to pytanie nie powinno się tu znaleźć xD Zerknąłem do Wiki Zero no Tsukaima a nie zobaczyłem, że to akurat tyczyło się jedynie powieści, a nie anime (nie będę w żaden sposób spoilerować, więc nie powiem jaka była poprawna odpowiedź :P ). Tak więc zmieniam pytanie:

 

Gdzie i przez kogo została użyta mikstura usypiająca? Za 1 punkt.

 

Swoją drogą niedługo suma 20 punktów może być przez kogoś osiągnięta, ciekaw jestem czy byliby ochotnicy na drugą serię quizu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam teraz ograniczony dostęp do forum ~ http://mlppolska.pl/watek/124-nieobecno%C5%9Bci/page-11#entry341255 , ale dla was mogę zrobić wyjątek :D

 

Zoameldar - temat jest w dziale dla quizów o anime, więc... nie wiem, jeśli chcecie to mogę jakieś z noveli wyszukać mimo, że jej nie czytałem ;p

 

Atlis +1 za poprawną odpowiedź.

 

Którym z kolei synem Generała Gramonta jest Guiche? Za 1 punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Zdobywasz ostatni punkt w I edycji quizu Zero no Tsukaima! Pula 20 punktów została przekroczona.

A więc: Chcecie kolejną edycję? Dla mnie to nie problem, tylko żeby chętni się znaleźli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to startujemy z II edycją, punktacja będzie lecieć od nowa.

Ile razy Saito całował się z Henriettą? Podaj miejsce każdego tego 'zdarzenia' oraz odcinek, w którym to wystąpiło. Za 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...