Skocz do zawartości

[Event] Zapytaj Photo Finish!


Magenta Marvelous

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=sDdL4z5qfr4

 

Photo Finish to bardzo osobliwa postać, która od niepamiętnych czasów obraca się w środowisku wielkich gwiazd całej Equestrii. Jeśli twierdzi, że wyglądasz kiepsko w danej kreacji to nie sprzeciwiaj się- tak właśnie jest! Jeśli zaś mruknie na Twój widok, albo powie, że dobrze wglądasz, to masz ogromne szczęście! Znana nieprzebierania w słowach, niemieckiego akcentu i charakterystycznej fryzury, której może pozazdrościć jej nawet naczelna pisma "Vogue", wciąż znajduje się na szczycie i nie zanosi się, by miała z niego spaść jeszcze przez wiele, wiele lat. Wspaniała fotografka mody zawdzięcza swój sukces swojemu osobliwemu zachowaniu i wyczuciu smaku. Jest w stanie zrobić z każdego gwiazdę, jednak kucyk musi być nieprzeciętny. Szarej masie z pewnością podziękuje za udział w czymkolwiek. 

 

"Sdjęcia muszą być wunderbar!"~ Photo Finish o swojej pracy.

 

Ale do rzeczy. Z tego, co powiedział mi 'mały ptaszek' dzisiejszego ranka, Photo Finish postanowiła odwiedzić nasze małe forum w najbliższej przyszłości i- co więcej- zgodziła się udzielić wywiadu dla działu Rarity! Doskonale zdając sobie sprawę, że Photo Finish prowadzi równie intensywne życie zawodowe co Rarity, tym bardziej cieszy mnie jej zgoda. 

 

Moi drodzy, macie więc niepowtarzalną okazję, by zadać wszelkie nurtujące Was pytania odnośnie jednego z najbardziej znanych i poważanych kucyków w nieparzystokopytnym królestwie. Proszę o zadawanie pytań w tym temacie. Jak tylko uda mi się zebrać pokaźną ilość pytań, to niezwłocznie się z nią skontaktuję. Pokażmy przybyszowi naszą gościnność i zainteresowanie.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(szepcze)

*nie zgadzaj się na propozycję, Blueblooda no chyba że lubisz być tarczą anty tortową*

(wraca do normalnego tonu)

Ekhem...więc Photo Finish ma parę pytań-

1.Czemu często mówisz "Ja! Photo Finish..."

2.Jaki masz kolor oczy?

3.Te białe włosy to tak miałaś od zawsze czy...ee to przez wiek?

4.Skąd masz niemiecki akcent?

(kojarzę takich dwóch Niemców z czego jeden chciał podbić świat a drugi był chirurgiem który ukradł pacjentowi szkielet przez co stracił licencję)

5.Sadzisz że Twilight Sparkle mogła by być modelką? (jest taka ładna... :twiblush2: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest twój uroczy znaczek?

2. Jak rozpoczęła się twoja kariera?

3.Ile masz lat?

4.Jak bardzo jesteś znana w Equestrii?

5.Co sądzisz o swoim ludzkim sobowtórze?

6. Jakich masz członków rodziny?

7. Jaki jest twój ulubiony strój/ubranie?

8.Jaki najbardziej lubisz styl?

9.Czy masz zwierzaka?

10.Pochodzisz z rodziny arystokratycznej?

11. Opowiedziałabyś mi w skrócie swoją biografię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...