Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Po proszę świerk. I racja każdy jest od czegoś uzależniony, ja tak jak Linds używam tabaki dla przyjemności, ale jak się stresuje to muszę zapalić. Nikt nie chce się ze mną napić Whiskey? Smutno mi :(

 

- Średnio lubię whisky, ale skoro nalegasz... - podaję swoją szklankę do połowy napełnioną colą - polewaj. 

Link do komentarza

Ejej, nieźle sobie Wielka Siostra wymyśliła to odpadanie, w sensie, że tę walkę o "przetrwanie". WYJĄTKOWO INTERESUJĄCE.

 

 

Macie tylko Whiskey? Bo ja bym preferowała jakąś wódkę czy coś. Więc jak ktoś ma to niech się nie krępuje, picie w towarzystwie jest przecież zawsze przyjemniejsze  :rdblink:

Link do komentarza

Ejej, nieźle sobie Wielka Siostra wymyśliła to odpadanie, w sensie, że tę walkę o "przetrwanie". WYJĄTKOWO INTERESUJĄCE.

 

 

Macie tylko Whiskey? Bo ja bym preferowała jakąś wódkę czy coś. Więc jak ktoś ma to niech się nie krępuje, picie w towarzystwie jest przecież zawsze przyjemniejsze  :rdblink:

- Wódkę? Przyjdź do mnie do pokoju gdzieś koło 11.00. Zbierz tych którzy chcą się solidnie napoić. Musiałem zrobić sporo zapasów. Ale cicho to tajemnica ;)

Link do komentarza

Wielka Siostra przypomina, że w jej domu nie wolno pić w nocy. Oczywiście konsekwencje zostaną wyciągnięte.

- Księżniczko, dlaczego? Przez te 1000 lat, jak cię nie było, normą stało się picie w nocy. Zwłaszcza na afterach po niektórych ponymeetach w Polsze!

- "Nie wolno pić w nocy". Droga Wielka Siostro nocy już nie ma. W dzień chyba można się napić? - zapytał MoonSlash.

- Byleby nie przed godziną 12. Przed godziną 12 piją alkoholicy. No chyba, że pijesz rum. Wówczas jesteś piratem. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hVKxtIvjLJo

 

Po czym po usłyszeniu czegoś o mieczach...

- Weźcie przynieście te miecze prawdziwe. W końcu będzie czym pokroić chleb w kuchni. 

 

- Zapraszam do swoich skromnych włości wszystkich na słodycze, tego mam pod dostatkiem i nie są zakazane - rzekła Magenta.

- Ja podziękuję. Czekolada i inne słodycze bardzo tuczą - po chwili spoglądam na alkohol jaki piłem, przypominam sobie mój codzienny jadłospis. - Ale ze mnie hipokryta. Magento, a może jest coś, czym ja mógłbym cię uraczyć? Nie lubię od tak sępić od ludzi. 

Link do komentarza

MoonSlash, Linds, z przyjemnością ugoszczę Was wszystkim, czym tylko mogę. Czym chata bogata! :rwink:

 

MoonSlash, owszem, gdzieś w szufladzie powinno być pudełeczko z Tofifee, jeśli masz ochotę. Żelek także mam kilka paczek, jestem och ogromną fanką, możesz wziąć nawet na wynos ;)

 

Linds, jeżeli masz przy sobie dobrej jakości alkohol, to z przyjemnością uraczę się kieliszkiem, czy dwoma. Oczywiście, jeśli to nie problem dla Ciebie, ale sądzę, że przyda nam się wszystkim chwila relaksu ( od-sami-wiecie-czego). Bardzo współczuję nominowanym i nic więcej na ten temat nie mówię, by nie być posądzoną o brak umiejętności dotrzymywania umowy udziału.

Link do komentarza

MoonSlash, Linds, z przyjemnością ugoszczę Was wszystkim, czym tylko mogę. Czym chata bogata! :rwink:

 

MoonSlash, owszem, gdzieś w szufladzie powinno być pudełeczko z Tofifee, jeśli masz ochotę. Żelek także mam kilka paczek, jestem och ogromną fanką, możesz wziąć nawet na wynos ;)

 

Linds, jeżeli masz przy sobie dobrej jakości alkohol, to z przyjemnością uraczę się kieliszkiem, czy dwoma. Oczywiście, jeśli to nie problem dla Ciebie, ale sądzę, że przyda nam się wszystkim chwila relaksu ( od-sami-wiecie-czego). Bardzo współczuję nominowanym i nic więcej na ten temat nie mówię, by nie być posądzoną o brak umiejętności dotrzymywania umowy udziału.

-Każdy potrzebuję relaksu, ale teraz najbardziej jej potrzebują nominowani.

 

-Tofifee?! Żelki?! Magenta mogę dzisiaj u ciebie przenocować? Ładnie proszę. :pinkie2: 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...