Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

Witam,to ja Czytoholiczka.

Prawdopodobnie nawet nie wiecie że byłam w tym programie,przecież całe dnie spędzałam w swoim wspaniałym pokoju czytając.

Mimo wszystko przyszłam się pożegnać,jadę na obóz więc nie mogę dalej kontynuować udziału w programie,chciałabym podziękować Magencie i Tamarze za to że były jedynymi osobami które w ogóle odpisywały na moje marne posty. 

Koniec.

Link do komentarza

- Szkoda, że odchodzisz. Miałem nadzieję, że dłużej to zabawisz. Życzę udanego obozu!

 

chciałabym podziękować Magencie i Tamarze za to że były jedynymi osobami które w ogóle odpisywały na moje marne posty. 

 

- No w tym momencie to poczułem się urażony... pamiętam, że odpisałem na post Czytoholiczki przynajmniej raz. A, że rzadko kiedy używam tutaj opcji "Cytuj" lub "Odpowiedź", bo moje posty miałyby długość "Krzyżaków" Sienkiewicza nie oznacza, że nie odpowiadałem.

Link do komentarza

A siemasz Magento, u mnie wszystko w porządku, a pobyt tutaj jest coraz ciekawszy.

 


Witam,to ja Czytoholiczka.

Prawdopodobnie nawet nie wiecie że byłam w tym programie,przecież całe dnie spędzałam w swoim wspaniałym pokoju czytając.

Mimo wszystko przyszłam się pożegnać,jadę na obóz więc nie mogę dalej kontynuować udziału w programie,chciałabym podziękować Magencie i Tamarze za to że były jedynymi osobami które w ogóle odpisywały na moje marne posty.

To żegnaj Czytacholiczko, szkoda, że nie zostałaś do końca, albo chociaż do momentu, w którym odpadniesz. Miłego pobytu. Ciekawe czy dostaniesz wąsy do awatara ^^

Link do komentarza

A siemasz Magento, u mnie wszystko w porządku, a pobyt tutaj jest coraz ciekawszy.

 

 

 

To żegnaj Czytacholiczko, szkoda, że nie zostałaś do końca, albo chociaż do momentu, w którym odpadniesz. Miłego pobytu. Ciekawe czy dostaniesz wąsy do awatara ^^

 

Nie chcę nic mówić,ale to jest Czytoholiczka,nie Czytacholiczka ( emotki mi nie działają,nie mam jak wyrazić swoich emocji :C ).

Nic osobistego, każdy mógł się pomylić,tylko zwracam uwagę,na przyszłość :)

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...