Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

"Nikt nie spostrzegł nadal śpiącej Tamary na krześle z włosami w kubku kakao i głowie na blacie,zaszyta w owy sposób persona przeciągnęła się i zaspanymi oczami zmierzła bywalców,wycisnęła włosy z kakao"

 

-Em...co jest ? Długo spałam ? Już noc... ? Rany Luna...moje włosy..."nadal wydawała się być nieco otępiała".

Link do komentarza

- Kawa,jeśli to nie problem, z mlekiem. Podobno lepiej się śpi  :v6Jdq:.  Ale kto tu mówi o spaniu!W sumie,reszta osób chyba właśnie teraz ucina sobie drzemkę...My to dopiero jesteśmy prawdziwymi "dziećmi nocy" Would you ? 

- Zgadzam się w stu procentach w sumie dzisiaj jest mój trzeci dzień bez snu. Jedna kawa już się robi. 

Link do komentarza

Leniwie złażę z łóżka, przecieram lekko zaspane oczy, i przeciągam się z wyraźną satysfakcją po przespanej nocy.

- Eh... A właściwie ile ja spałam? - zadając sobie to pytanie, popatrzyłam na łóżko i byłam w niemałym szoku. - Hmm... No tak... Nie powinnam kłaść na łóżku cały słoik cynamonu... Zawsze się wysypuje... Hehehe - zaśmiałam się cicho, ogarniając swój wygląd i przebierając się w czyste ciuchy. Po chwili usłyszałam jakieś głosy w kuchni i pobiegłam tam, witając się wesoło z resztą uczestników.

- Hejka! Jak się spało? - zaprzestałam pytań po zobaczenia w jakim stanie jest Linds, siedzący koło Matalosa. - Emm.. Chyba się nie wyspałeś, prawda? - uśmiecham się lekko.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...