Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Linds spójrz na mnie. Czy ja wyglądam na takiego który lubi biegać w samych Gaciach?!!

 

- A to ty żeś nigdy na plaży lub na basenie nie był? 

 

-Ehh... Jestem teraz skołowany. Jeśli naprawdę chcesz..." Powiedział z wielkim niechceniem"

 

- Moon! Bądź mężczyzną! Nie bądź Buttersem!

Link do komentarza

Ja mogę zorganizować! Wymyśliłam już bitwę na poduszki w skąpym odzieniu to dalsze rozrywki nie powinny być kłopotem. Możemy potem zagrać w rozbieranego pokera lub gotować makaron. Obie opcje wydają się być równie zabawne, a niestety alkoholu po nocy spożywać nie można... ale po ładne panie, które mogłyby tańczyć tzn. wić się po stole zawsze można zadzwonić. I SIĘ ZŁOŻYĆ BY TRZEBA.

 

A wcześnie nie było czego świętować, nie dość, że WY jesteście razem, to jedna z drużyn wygrała w tym zadaniu, więc trzeba to uczcić.

Link do komentarza

Serio? Ja już rzygam tęczą, ale się nie przejmujcie. Wszyscy czekamy, aż w końcu pójdziecie na całość. To myślisz, że Tamara mogłaby się wić po stole? Trochę to by zaoszczędziło hajsu. Bo zawsze jak przyjdzie do składania się to nagle nikt nie ma kasy, więc teraz też pewnie tak będzie.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza

Nie wiem, ale też by mogła patrzeć, bo ta laska by się wiła dla wszystkich, tylko nie wiem czy regulamin tego domu nie zabrania zapraszać obcych do środka, bo raczej cztery litery by wyszły, gdyby się jakiś alarm włączył i na dziewczynę się rzuciły psy rozszarpując ją na kawałki... chociaż w sumie, jakaś rozrywka też by była. Więc nic byśmy nie stracili.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza

Buhahaha, tak więc imprezę czas zacząć. *nastawia muzykę* Cóż... myślę, że program spełnia swoją powinność i widzowie dostają to co chcieli, chociaż nie całkiem... Myślę, że widzowie pragną striptizu, więc może ktoś dla dobra oglądalności się skusi, żeby pokazać to i owo... mam namyśli oczywiście perfekcyjne poruszanie się w rytm muzyki, z gracją i wdziękiem zrzucając z siebie ciuchy.

Link do komentarza

Buhahaha, tak więc imprezę czas zacząć. *nastawia muzykę* Cóż... myślę, że program spełnia swoją powinność i widzowie dostają to co chcieli, chociaż nie całkiem... Myślę, że widzowie pragną striptizu, więc może ktoś dla dobra oglądalności się skusi, żeby pokazać to i owo... mam namyśli oczywiście perfekcyjne poruszanie się w rytm muzyki, z gracją i wdziękiem zrzucając z siebie ciuchy.

-Sorry Cluddly Nie trafiłaś w mój gust muzyczny. Tak więc nawet się nie ruszę.

Link do komentarza

Ojej, jacy Wy nie ruchliwi *wyłącza muzykę* ani striptizu, ani nawet małego tańca, nawet Moon z Tamarą nie chcą iść na całość. Najwyraźniej widzowie będą musieli się obejść smakiem. Będzie tylko romantyczne siedzenie i w ogóle rzyganie tęczą, jeszcze większe. NUUUDY.

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza

Jezu Cluddy nie wyobrażaj sobie za wiele dopiero co nasz związek zaczyna rozkwitać. Może odrazu wezmę Tamarę do siebie do pokoju? Pamiętaj też że wielka siostra wszystko widzi a raczej żadna z drużyn nie chciała by mieć jakiś zadań lub punktów karnych. " Moon wtulił się w Tamarę po czym ją pocałował".

Edytowano przez MoonSlash
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...