Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Po co tutaj ustawiać powiadomienia uaktualnienia danego tematu, skoro można wejść w profil, kliknąć w "Moja zawartość" i widać, w których tematach, w których wzięliśmy udział, są nowe posty? Zero powiadomień, informacja jest, wszyscy są happy. 

Link do komentarza


Z reszta z tego co widzie to nikt tu nie pisze wiecej w poście niz jedna linijke.

Przepraszam Cię bardzo moje posty miały więcej niż linijkę... po za tym widzisz nie każdy może się włóczyć po nocy :< Większość postów stąd właśnie jest z godzin późniejszych, kiedy większość osób już pewnie siedzi w domu. A powiadomienia usuń, ja też kiedyś obserwowałam ten temat przez jeden dzień, ale jak miałam 40 powiadomień z tego tematu to przestałam.

 

Po za tym mam wrażenie, że chyba coś przespałam, ale nie żałuje sen jest potrzebny!

Dzisiaj jest kijowa pogoda.

Link do komentarza

-Mother of Celestia ~ To jest TYLKO !? ;_: ja tu się załamuje ze taka gruba jestem...

 

- 55 kg jak na ciebie to jest normalna waga...  :forgiveme:  A w BMI nie wierzę, zwłaszcza, że ono nie bierze pod uwagę takich czynników jak umięśnienie chociażby. Najlepszy sposób na obliczenie idealnej wagi to mi dziadek podał: wzrost w cm odjąć 100. Przykładowo, jak ja mam 185 cm wzrostu, to idealna waga wychodzi 85 kg. A, że jest trochę tłuszczu przy tym - sorry, organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje mieć nieco tkanki tłuszczowej. 

Po chwili milczenia.

- Oczywiście nie namawiam do przekraczania bariery dajmy na to 90 kg. 

Link do komentarza

- 55 kg jak na ciebie to jest normalna waga...  :forgiveme:  A w BMI nie wierzę, zwłaszcza, że ono nie bierze pod uwagę takich czynników jak umięśnienie chociażby. Najlepszy sposób na obliczenie idealnej wagi to mi dziadek podał: wzrost w cm odjąć 100. Przykładowo, jak ja mam 185 cm wzrostu, to idealna waga wychodzi 85 kg. A, że jest trochę tłuszczu przy tym - sorry, organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje mieć nieco tkanki tłuszczowej. 

Po chwili milczenia.

- Oczywiście nie namawiam do przekraczania bariery dajmy na to 90 kg. 

- Jestem o 5 cm wyższy od ciebie a ważę przy tym nie całe 65 kg. Czyli spora niedowaga. Jak byłem w szpitalu na badaniach tak mi wyszło. A przytyć nie potrafię. Za szybki metabolizm. ;/

Link do komentarza

- Tamara to ty tym bardziej nie jesteś gruba... Ogarnij się, inaczej śladem jednej pegasis polskiej będziesz miała anoreksję, czy tam bulimię. Tamta dziewczyna 2 razy się z tym męczyła, potem o mało co trzeci raz w to nie wpadła. Moon - chętnie oddam. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...