Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

-Uwierz :wat: nie jestem tą laską co jej widać żebra i mówi że jest gruba i sie odchudza,jak po prostu wyglądam grubo ;_: SERIO.

 

 

79401__UNOPT__safe_pinkie-pie_animated_d

 

Jak ja lubię takie wpisy... Każda dziewczyna ma inne kształty i budowę, a kilka kilo więcej nie oznacza od razu otyłości.

 

A jeśli faktycznie Ci to przeszkadza, to kto zakazuje Ci ćwiczyć i odstawić słodycze? :rwink:

Link do komentarza

- Magenta... to niska samoocena. :v Temu zaradzi tylko psycholog.

 

Po co komu niska samoocena, jak można być FABULOUS? Zawsze komuś nie będziemy się podobać, tak samo, jak nam nie będą się podobać co niektórzy. Warto marnować życie, bo nie wyglądamy tak, jak dziewczyny z okładek Vogue? Poza tym, kompleksy zabierają radość z życia, z której ja osobiście nie mam zamiaru rezygnować. Wygląd wyglądem, ma to do siebie, że można go modyfikować, tylko trzeba się odważyć.

  • +1 1
Link do komentarza

Po co komu niska samoocena, jak można być FABULOUS? Zawsze komuś nie będziemy się podobać, tak samo, jak nam nie będą się podobać co niektórzy. Warto marnować życie, bo nie wyglądamy tak, jak dziewczyny z okładek Vogue? Poza tym, kompleksy zabierają radość z życia, z której ja osobiście nie mam zamiaru rezygnować. Wygląd wyglądem, ma to do siebie, że można go modyfikować, tylko trzeba się odważyć.

- Niektórzy mają niską samoocenę. Prawda, nie da się żyć z niskim poczuciem. Ja kiedyś myślałam, że jestem najbardziej żałosną osobą. Dzięki moim przyjaciołom uświadomiłam sobie, że tak nie jest. -->

ferb_effing_fletcher_by_8_xenon_8-d50pd5

Dajcie spokój z tą wagą, darlings. Wami i tak nie da się wykarmić Etiopii.

 

Ładne Chlebaczki masz ;D

 

EDIT:

 

Phinn, czy to... są włosy na nogach? :lol:

Może tak może nie. Jestem zaraz po Magencie mistrzynią mody. :rainderp:

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza

Przychodzę z tarczą.

- Ej ludzie, fajna ta tarcza? Zrobiłem ją z płatków, które znalazłem w kuchni! A i tak nawiasem, skończyło się mleko.

Odwracam się do Tamary. 

- Tamara. Jak tak bardzo twierdzisz, żeś gruba to chyba muszę cię w końcu poznać i się o tym przekonać na własne oczy. A jak cię spotkam to ci w końcu wybiję z głowy te bzdury, żeś gruba. Widziałem twoje zdjęcia, one nie potwierdzają twojej wersji. Wbijaj w sobotę na meeta do Katowic. 

Link do komentarza

Przychodzę z tarczą.

- Ej ludzie, fajna ta tarcza? Zrobiłem ją z płatków, które znalazłem w kuchni! A i tak nawiasem, skończyło się mleko.

Odwracam się do Tamary. 

- Tamara. Jak tak bardzo twierdzisz, żeś gruba to chyba muszę cię w końcu poznać i się o tym przekonać na własne oczy. A jak cię spotkam to ci w końcu wybiję z głowy te bzdury, żeś gruba. Widziałem twoje zdjęcia, one nie potwierdzają twojej wersji. Wbijaj w sobotę na meeta do Katowic. 

- Zgadzam się z Lindsem też widziałem twoje zdjęcia. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...