Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Po pierwsze, nie drzyjcie tak mord bo człowiek nie może sie na niczym skupić. Po drugie trochę więcej kultury, nie jesteście do cholery jasne z buszu... Przynajmniej takie mam wrażenie, chociaż jak wiadomo pozory mylą. Po trzecie, jak macie się kłócić o jakiś bezsensowny powód 'ponieważ bo tak, hurr durr' to radzę odpuścić na samym starcie bo nie będzie to kłótnia tylko zbłaźnienie się, a te drugie wychodzi wam bardzo dobrze już bez tej kłótni.

Link do komentarza

- Po pierwsze, nie drzyjcie tak mord bo człowiek nie może sie na niczym skupić. Po drugie trochę więcej kultury, nie jesteście do cholery jasne z buszu... Przynajmniej takie mam wrażenie, chociaż jak wiadomo pozory mylą. Po trzecie, jak macie się kłócić o jakiś bezsensowny powód 'ponieważ bo tak, hurr durr' to radzę odpuścić na samym starcie bo nie będzie to kłótnia tylko zbłaźnienie się, a te drugie wychodzi wam bardzo dobrze już bez tej kłótni.

- Oj tam Neon trochę humoru. Ja trace wolność xD

Link do komentarza

- Mnie to Wizio też nieco martwi. Ale co tam.  :lunathink:

 

W ogóle takie info ode mnie. Bardzo możliwe, że dzisiaj wieczorem wyjeżdżam na Woodstock, a potem jeszcze na jakieś 10 dni do Wrocławia. Nie, nie rezygnuję z udziału w "Big Sistah". Będę próbował raz na jakiś czas wejść na forum, jednakże w razie czego proszę o wyrozumiałość :lunasmile:  

Link do komentarza

Wybaczcie chwilowy zastój, przeżywam bardzo miłe chwile ale pamiętam o Was. Po prostu macie wakacje i chce dać trochę luzu.

- A ja jestem ciekaw czy Wielka Siostra nie będzie miała nic przeciwko, aby związać mnie i Tamare węzłem małżeńskim. xD

 

- Byli byśmy zaszczyceni.

Edytowano przez MoonSlash
Link do komentarza

- Co wy cholera wiecie, o porządnym sucharze? Prawdziwy suchar powinien być taki suchy, aby wyszedł z niego tost. Prawdziwy suchar powinien być taki bezsensowy, że miałby niszczyć wszelką logikę. Porządny suchar powinien być taki suchy, że po nim trzeba się napić. Prawdziwy suchar powinien być... suchy.

Link do komentarza

- Co wy cholera wiecie, o porządnym sucharze? Prawdziwy suchar powinien być taki suchy, aby wyszedł z niego tost. Prawdziwy suchar powinien być taki bezsensowy, że miałby niszczyć wszelką logikę. Porządny suchar powinien być taki suchy, że po nim trzeba się napić. Prawdziwy suchar powinien być... suchy.

Tak suchy że wysuszy ci pranie, spowoduje że w kranach bedzie lecieć piasek. Łapiemy

  • +1 2
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...