Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

Hmmm... wasze podejście jest warte tyle co piasek na Saharze. Można to uznać za pychę, ale wydawało mi się, że mamy się dobrze bawić. A co widzę? Bandę nastolatków, którym odwagi nie starcza na INTERNETOWY POJEDYNEK. Mając za sobą parę osób i całe zasoby internetu. Mówiąć krótko:

 

Jesteśmy zawiedzione i nie wiemy czy po prostu nie wywalić was wszystkich w p...ył, księżycowy konkretnie :luna: A jeśli nie, to skoro każdy chce zapewne zgarnąć koszulkę jak najmniejszym kosztem na zasadzie "może mnie nie trafi" to może po prostu zmienimy nagrodę na jakiegoś cukierka, w końcu zaangażowanie niektórych jest adekwatne do takiej słodkości, czyli ledwo się zacznie i już koniec.

 

10007260n.jpg

 

Na koniec, by lepiej was uświadomić, coście uczynili.

 

mlfw9899-2NClSf9.png

Link do komentarza

Tak się wtrące. By być szczerym, sam zapomniałem, że tutaj jest coś do wygrania, a po drugie. Większość ma teraz wakacje, może lepiej zastopować zadania na jakiś czas, bo podczas wyjazdu nie każdy ma dostęp do internetu. Nie wszystkie plany można przewidzieć i nagle ktoś może zostać obudzonym rano by pojechać gdzieś w siną dal na tydzień, bez internetu etc. :v

To tylko takie moje wtrącenie, sam mam ostatnio mało czasu, więc staram się jakoś obronić tych, co również wyjeżdżają. Jednakowo, sam chętnie wezme udział w bitwie na suchary, tylko u mnie w następnym tygodniu odpowiadanie będzie zależne od tego czy będę miał: a) Wi-fi b) zasięg. :v

Link do komentarza

Małe dopowiedzenie - było to do osób, które nie chciały, a powodem było "bo nie". Jeśli ktoś ma problemy z netem - spoko, niech to napisze i jest luz. Przez to, że są wakacje dałem właśnie takie zadanie - w którym macie tydzień na ogarnięcie. Nie mówiąc o dłuuuugich przerwach które robię miedzy zadaniami :luna:

 

 


Ja też od razu mówię że do sucharów się nie nadaje.

 

Tak, o czymś takim.

Link do komentarza

Czy cos robicie w zakresie zadania?

Na razie chyba próbujemy zmienić trochę czas zadania, bo ja ostatnio wpadam tylko na kilka minut na forum i nie jestem w stu procentach pewna czy zawsze, codziennie będę miała dostęp do internetów. Z tego co przeczytałam Linds, też nie może. A ci co mogą, nie chcą. W ostateczności ja bym mogła wziąć udział, ale mistrzem sucharzenia nie jestem, no i termin by musiał się zmienić, bo jak zniknę nagle i niespodziewanie to raczej nie wygramy ^^

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...