Skocz do zawartości

[EVENT] [Dyskusja] Dyskusja na temat odpowiedzi Spika!


Kirara

Recommended Posts

Yay! Następny dodatek! Tutaj możecie podyskutować na temat odpowiedzi smoczego asystenta Twilight!
Do boju, rozmawiajcie! W shoutboxie wypowiedzi znikną szybko, w temacie rozmowa może trwać nadal!

Zwłaszcza, że Spike niedługo ujawni sporo pikantnych smaczków z życia Twilight! :trollface:

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo po fakcie, a Ty znasz moją opinię z GG... Ale...

Chce tylko powiedzieć, nie tyle Tobie, bo wiesz wszystko, co wszystkim, którzy mogą to czytać, a nie znają mojej opinii. Którzy chcieli dział Spike'a, a to olali:

Odwaliłaś na prawdę kawał dobrej roboty. Spike był odegrany bezbłędnie, forma była nie tylko przyjemna dla oka, ale była po prostu świetna. Podobało mi się zakończenie eventu, które było na prawdę pomysłowe. Podobało mi się, że nagięłaś idealną formę kucyków Equestrii tą erotyką Twilight i Solara i innymi rzeczami, o których Spike nie zdążył wspomnieć.

Wiem, że to na Event ze Spikiem poleciał czas, który miał być poświęcony na moją sesję RPG. I z tego tytułu mogę jedynie podziękować, że zrobiłaś ten event, zamiast mojej sesji.

I bedę to zawsze powtarzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ś Kira nie mówiła, że nikt się tym eventem nie interesował, bo to nieprawdą jest. Event był świetny! Od kiedy pierwszy raz wspomniałaś o takim pomyśle nie mogłem się go doczekać. W ostatniej chwili rzuciłem pytania, bo sesja poprawkowa. To jak przedstawiasz w mniej culierkowy sposób świat MLP bardzo mi przypadło do gustu i czekam na więcej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kircia, event moim zdaniem wypadł świetnie. Odpowiedzi fajne, zabawne, pomysłowe. Kawał dobrej roboty! :D Szkoda, że się nim nie zainteresowałem wcześniej, po prostu ostatnio trochę wymęczony przez szkołę byłem i mało na forum pisałem. Dopiero dziś dokładniej zajrzałem do działu, wybacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zrobiłaś wszystko co mogłaś i wyszło, jak piszą, Epicko!!! Chyba nikt by tego lepiej nie zrobił. Po prostu: - Dobry pomysł - Dobre zaangażowanie forumowiczów (:D) - Dobre wykonanie - i zarąbiste zakończenie. Oby więcej takich eventów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...